Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: karburator za 4t motor??!!??  (Posjeta: 8158 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: karburator za 4t motor??!!??
« Odgovori #20 : 12 Kolovoz, 2007, 18:07:48 »
ja kada sam narucivao iz piagio centra u zg-u (stvarno fala deckima narudzbe i sve ide ljepo znas kako :laughing7: ) bas sam naglasio da je za peugeota sf2,neznam dali se mora reci ali ipak bilo bi u redu da naglasite
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: karburator za 4t motor??!!??
« Odgovori #21 : 14 Kolovoz, 2007, 15:09:14 »
Ja i frend smo jucer bili u skutermoto i  :toothy12: kazemo remen od malossia od kelvara on kaze za koj motor mi ni ne stignemo rec za sym-jeta on več kaže nema  :toothy12:  :icon_biggrin: . Onda rade nisam ni pito za baotiana ako nema ni za sima  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Mislio sam da nema smisla pitat ahah  :laughing7:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: karburator za 4t motor??!!??
« Odgovori #22 : 14 Kolovoz, 2007, 17:50:14 »
e dubrawa, to i mene zanima dal može taj remen ić na bilo koji skuter? Pa molim vas, felpajte malo. Jel taj malossi može ić na bilo koju prdilicu? Jer bilo bi glupo, ja kupim remen, a neide mi na mašinu. I eto ti ćorka

kako da ne  ::)
sta ti mislis da svi imaju jednak prijenos i remen unutra


Ja i frend smo jucer bili u skutermoto i  :toothy12: kazemo remen od malossia od kelvara on kaze za koj motor mi ni ne stignemo rec za sym-jeta on več kaže nema  :toothy12:  :icon_biggrin: . Onda rade nisam ni pito za baotiana ako nema ni za sima  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Mislio sam da nema smisla pitat ahah  :laughing7:

naravno da nema, uostalom zasto bi bilo...mislim za baotiana
« Zadnja izmjena: 14 Kolovoz, 2007, 17:52:11 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...