Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: generic XOR  (Posjeta: 32431 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #60 : 02 Svibanj, 2007, 23:58:21 »
bok svima!
ajde ekipa iz ZG-a ak ste za da se svi mi sa (DE)Genericima nadjemo jedan dan pa da popricamo o tehnickim pitanjima i planiranim zahvatima. Jednostavnije je nego ovak prek foruma. Kak vam se cini plan?

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #61 : 07 Svibanj, 2007, 20:32:03 »
Evo san jučer sazna sve čari kineskog proizvoda  ;D Ispala (nekako?) jedna od 2 vide koje drže nosač lonca ispuha. Nije to tako ni loša stvar da mi danas, kad san priša priko rupe, nije puka nosač na mistu di je ostala ona jedna vida, cila grana, praktički ostala visit, a o vibracijama da ne govorin. Uspija san to nekako učvrsit da ga mogu vozit dok ne odem u servis. E sad ne znam hoće li,puknuti nosač lonca,seviser variti ili nabaviti novi? :dontknow: :icon_scratch: :dontknow:
E,jos san vidija da je počela lagano hrđa na spoju ispušne grane i lonca, pa se nadam da će lonac otic u garantnom roku  :toothy9: da mogu uzet bolji :icon_thumright:
Dali ste imali problema sa nosačem lonca i općenito sa vidama koje su se same odvidavale (odšarafile :toothy11:)?

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: generic XOR
« Odgovori #62 : 07 Svibanj, 2007, 20:36:10 »
..samo da se nadovezem na hrdju, nema na kojem je skuteru nisam vidio  :toothy3: :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #63 : 07 Svibanj, 2007, 20:44:42 »
..samo da se nadovezem na hrdju, nema na kojem je skuteru nisam vidio  :toothy3: :redface:

Aj super... :icon_scratch:mislim, nije super... hehe, zadnjih dana sam dosta po kiši vozija, pa je vjerovatno zbog toga, prije hrđu nisam primjećiva.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #64 : 08 Svibanj, 2007, 18:29:08 »
hm, vidim da je moj prijedlog o susretu ignoriran ili ga nitko nije primjetio.  :(
Uglavnom, ja bih svakako htio nekog znalca upitati kaj s kupovinom dijelova koje bih trebao zamijeniti (konacno da ga odblokiram do kraja). Znači gdje kupiti potrebno, da li mi to netko od vas može složiti i na kraju kolko bi to došlo...
Bila je neka priča o novom variomatu te auspuhu. Još sam u dvojbi da li kupiti auspuh ili zadržati stari a promijeniti granu koja je zblokana. :toothy11:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #65 : 08 Svibanj, 2007, 19:22:35 »
mozemo se nac...sto se mene tice nema problema.
serijski auspuh je uzasno tezak i ako ti ode jedan od sarafa drugi sigurno puca. al da se odsarafi   :icon_scratch:
mora da nije dobro zasarafljen. moja preporuka stavit variomat i auspuh.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: generic XOR
« Odgovori #66 : 08 Svibanj, 2007, 19:28:10 »
Robi, ako misliš na Velikog, on ima 125 ccm 4T... Koliko se njemu isplati uzimat auspuh...? I koji spuh uopće ima za to... :icon_scratch:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #67 : 08 Svibanj, 2007, 19:42:23 »
ak misli na mene, ja imam 50ccm. a koji vario, koji spuh?i gdje?
« Zadnja izmjena: 08 Svibanj, 2007, 19:49:42 fvedran »

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #68 : 08 Svibanj, 2007, 20:39:35 »
na 4t nikako ne mijenjat auspuh... i ne kuzim kak je zahrđao, kompletno je od inoxa. moj stalno bio na kisi pa nikad nista.
a na 2t, stavit malossi 5111151 multivar.

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: generic XOR
« Odgovori #69 : 08 Svibanj, 2007, 22:23:03 »
na 4t nikako ne mijenjat auspuh... i ne kuzim kak je zahrđao, kompletno je od inoxa. moj stalno bio na kisi pa nikad nista.

Možda je to hrđa iz one brtve između lonca i grane...

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #70 : 08 Svibanj, 2007, 22:52:36 »
moguce, jedino to moze bit ako je brtva od nekakvog lima.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #71 : 09 Svibanj, 2007, 16:06:06 »
e pazi sad. Od sinoc mi se smanjila max brzina. Prije je bila na 50 sada tek mrvicu ispod, i jedino se pomakne ak sam na maloj nizbrdici. Bojim se da ga je zagusilo kak je i Roby rekao da bude. kaj mislite?
Stoga, daj molim te Roby gdje da kupim (gdje preporučaš) taj spuh (i koji) i variomat, rekli smo malossi.
P.S. 15-ak postova prije aposaric-u preporucas derbijev vario. Zakaj? kaj nisu iste masine na Crackeru i Ideu?

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #72 : 09 Svibanj, 2007, 16:12:06 »
to je derbijev vario. stavio sam ti kataloski broj da nebude zabune.  ja imam ZX i zadovoljan sam... jaftin je, lako nabavit i kvalitetan.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #73 : 09 Svibanj, 2007, 16:25:38 »
a kaj mislis na ovo smanjenje max brzine? zakaj to?
znači taj vario kaj si naveo 5111151 od malossija i ZG. Po vario u piaggio centar? a po spuh?
« Zadnja izmjena: 09 Svibanj, 2007, 16:27:51 fvedran »

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #74 : 09 Svibanj, 2007, 16:38:25 »
spuh imas u benconyu... ma zagusen je skuter,sto ga vise vozis vise se gusi. kad ga skroz odblokiras skini cilindar i ocisti,vidit ces da je pun cađe i svi kanali zastopani.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #75 : 09 Svibanj, 2007, 17:36:02 »
i kolka je to sve skupa investicija (zajedno sa stavljanjem)?

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #76 : 12 Svibanj, 2007, 01:34:45 »
danas sam skuzio da mi se nekako cudno drma prednji blatobran. I kad ono...napukao sa obje strane. Odmah uz vilicu, malo od šarafa kojima je pričvršćen prema gore. Od ruba prema sredini. Ovo je već drugi put u 1300 km koliko sam prošao. Očito blatobran nije jača strana. Prvi puta mi je zamijenjen u garantnom roku. Sada sam ga skinuo i opet na reklamaciju. Jel imao netko od vas takav problem??
Imam i jedno estetski- tehničko pitanje....jel bi se dao napraviti recimo kod limara isti takav blatobran? Sumnjam da je isplativo. Kaj mislite?

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #77 : 12 Svibanj, 2007, 02:19:08 »
vario 450kn, ZX 900kn
ne znam za blatobran,ne kuzim bas kak ti pukne, ti na ideu imas drugaciji al svjedno nije mi jasno. stavi sliku.

Offline fvedran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Generic Ideo 50
Odg: generic XOR
« Odgovori #78 : 14 Svibanj, 2007, 18:01:37 »
danas sam krenuo u potragu za auspuhom. U moto01 sam pitao, ali nisam znao koju masinu ima generic. Mislim da je minarelli, ali nisam siguran. Jel je Minarelli?
Oni sami nisu znali koji auspuh bi mu pasao. Dakle molim pomoć.
P.S. poslikam blatobran pa posaljem

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: generic XOR
« Odgovori #79 : 14 Svibanj, 2007, 18:13:48 »
uzmes auspuh za CPI ak ti se ne da zaj*** ili za minarelli s tim da isbusis dodatnu rupu na nosacu. ima u benconyu.