Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?  (Posjeta: 15040 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Neznam ko je ali je malo tenkre,tko god da mi je obrisal oglas u prodaji,inače ako brišeš javi da si obrisal......
« Zadnja izmjena: 13 Ožujak, 2009, 21:11:15 eladio »

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #1 : 13 Ožujak, 2009, 19:20:57 »
i ja tražim brisača postova u oglasima. mogao sam već nešto prodati ali nisam zahvaljujući njemu.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #2 : 13 Ožujak, 2009, 19:31:38 »
Zašto bi netko nekome javljao da je post obrisan? ??? Ako oglas nije bio po "propisima" i moderator ga je obrisao iz valjanog razloga nevidim razloga zašto bi on dotičnoj osobi slao pm. Nemora se nikome objašnjavat da je nešto učinio ako je to napravio iz valjanih razloga. ako nije onda nije problem samo u neslanju pm-a već i u tome zašto je post izbrisan!

Inače, nisam ja brisao postove da se razumijemo pa da sebe branim, ni neidem na tržnicu :D što se može i potvrditi.

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #3 : 13 Ožujak, 2009, 19:37:46 »
Area ajd ne seri... Mozda ako covjeku ne valja oglas prodaje ili potraznje bi mu trebalo poslat pm da vidi zbog cega je krivo... Stavit ce nesto prodavat i normlano je da se u trznici svaki dan stanje mijenja nece niti gledat svaki cas svoj oglas kad mu je bump tek za 7 dana...Uostalom kaj to neki problem??? Copy paste njegov tekst i oznacis crveno kaj ne valja.
ctrl+c=copy ctrl+v=paste... niti minuta posla.

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #4 : 13 Ožujak, 2009, 19:41:56 »
Admin može vidjeti i reći tko je obrisao oglas.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #5 : 13 Ožujak, 2009, 19:44:15 »
Area ajd ne seri... Mozda ako covjeku ne valja oglas prodaje ili potraznje bi mu trebalo poslat pm da vidi zbog cega je krivo... Stavit ce nesto prodavat i normlano je da se u trznici svaki dan stanje mijenja nece niti gledat svaki cas svoj oglas kad mu je bump tek za 7 dana...Uostalom kaj to neki problem??? Copy paste njegov tekst i oznacis crveno kaj ne valja.
ctrl+c=copy ctrl+v=paste... niti minuta posla.

Jesu te to roditelji učili kulturi? Samo kažem svoje mišljene. Kako pravi kopi pejst, šalje poruku, podcrtava.... tako ga može i prepravit, ako ćeš baš tako. Ako je post krivo napisan, nema se što objašnjavat moderator što ga je obrisao.

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #6 : 13 Ožujak, 2009, 19:50:19 »
Slazem se da bi trebalo upozorit ako nesto ne valja ne odmah izbrisat, drugo je kad neko non-stop grijesi i oglusuje se na upozorenja
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #7 : 13 Ožujak, 2009, 19:55:53 »
Tvoje misljenje je bzvze, kraj price.

imaš opomenu pred ban zbog vrjeđanja člana foruma
« Zadnja izmjena: 13 Ožujak, 2009, 20:00:12 hac »

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #8 : 13 Ožujak, 2009, 19:59:06 »
ok je poslat PM nekom ko je se tek uključio na forum i nešt krivo napravio,ali ak je netko već duže vrijeme na forumu ne može mi reć da ne zna pravila već ih vjerovatno svjesno krši i misli da iz nekog razloga može proć bez sankcija.....ja nisam isto obrisao blekroxov oglas al inače znam samo obrisat post kad nije u skladu sa pravilima jer kad bi pisao svakom pm mogao bi samo cijeli dan pisat pm........nisu vam moderatori tu da vas dadiljaju,napiši ponovo oglas,ovaj put po pravilima i sve će bit OK
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #9 : 13 Ožujak, 2009, 20:14:41 »
Ja nisam nista brisao :dontknow:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #10 : 13 Ožujak, 2009, 20:33:53 »
ja sam i sad me je elad skinuo sam mesta moda, ste happy?
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatora
« Odgovori #11 : 13 Ožujak, 2009, 21:10:46 »
ja sam i sad me je elad skinuo sam mesta moda, ste happy?

LOL


sada ozbiljno
..sto se ove teme tice, ima samo jedna bitna stvar koja jasno pise u pravilima :

Citat: eladio
- Svaki neispravan oglas ce biti ili popravljen ili obrisan , ovisno o raspolozenju moderatora.. stoga pobrinite se da bude tocno ispunjen..

link : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=197.msg2299#msg2299


Pitanja o kojima mozemo raspravljati jedino su :
1. da li je oglas u skladu s pravilima ?
2. da li su pravila prestroga ili preblaga ? da li ih treba promjeniti ?

..ako zelite jos nesto dodati i to je konstruktivno, slobodno..
..ako zelite pomoci , raspravljajte dalje ipak u ovom smjeru! Ovo pitanje smatram bitnim stoga molim nadalje u ovoj temi BEZ SPAMA ! i nekakvih prepucavanja.

blackrox , provjeriti cu o cemu se radi, ti svakako jos preciznije obrazlozi kakav je bio oglas i da li po tebi nije trebalo biti sankcija i zasto?

hvala
« Zadnja izmjena: 13 Ožujak, 2009, 21:12:34 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #12 : 13 Ožujak, 2009, 21:45:40 »
Oglas je bio bez slike,jer ne treba slika,svako zna kako izgleda xbox 360 cijena nije bila jer sve zavisi da li neko želi konzolu samo ovako ili s modifikacijom,lijepo je pisalo upit na pm,msn inače zna se da ja svaki oglas stavim obavezno sliku,cijenu,bump radim nakon par tjedana i tako poštujem sve to ali mi glupo stvaljat sliku kada svi znaju o čemu se radi,ok ako mu ne paše oglas pa je obrisao,ali bilo bi u redu da je poslao pm i napisao zašto je oglas uklonjen,jedno dva puta sam zeznuo oglas i dobio sam pm od ChRiStIaNa i njega ovom prigodom moram pohvaliti,jer on kada nešto tamo radi to napravi kako treba,forum je super na njemu sam već dugo i ovakve stvari me ljute,nadam se da razumiješ eladio nemam ja protiv nikoga ništa ali bar neka javi ubuduće  :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #13 : 13 Ožujak, 2009, 22:29:44 »
ok,
sad jos cekamo ipak njega da onda objasni zasto ga je obrisao  :icon_thumright:

sto se tice kritika, one su uvjek dobrodosle, jer kad je i sve dobro, moze uvjek biti jos bolje  :laughing7:
sto se tice pravila, ako mislite da nisu u redu, slobodno recite , pravila su tu zbog nas, nismo mi tu zbog njih  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #14 : 13 Ožujak, 2009, 22:31:26 »
e šefe :icon_biggrin:
kako bi bilo da se odobre postovi u tržnici sa ozbiljnim ponudama kupnje. znam da se te stvari rješavaju preko pm ali ipak.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #15 : 13 Ožujak, 2009, 22:48:07 »
e šefe :icon_biggrin:
kako bi bilo da se odobre postovi u tržnici sa ozbiljnim ponudama kupnje. znam da se te stvari rješavaju preko pm ali ipak.
spam, spam i spam.
Jedino imaju one fore s aukcijom a ostalo na pm, jer kako odvojit ozbiljnu ponudu od neozbiljne? :D

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #16 : 14 Ožujak, 2009, 07:50:05 »
ja sam taj tenkre...nisi imao cijenu i aj bok. Oglas izbrisan. Kaj mislis da se meni da svaki dan slat 500 PMova ljudima koji su nemarni i lijeni procitat pravila i postupit u skladu s njima?! Pise ti ovisi o raspolozenju, tak se i ja postavljam, nekad odma izbrisem (npr clanu koji je duze tu i koji bi trebo pravial znat) a nekad saljem PM.

A ti bi mogo pripazit na rijecnik jer sa rijecju tenkre ti niko nece oglas vratit! Pusa!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #17 : 14 Ožujak, 2009, 09:50:26 »
a tko si
Tvoje misljenje je bzvze, kraj price.

imaš opomenu pred ban zbog vrjeđanja člana foruma
ti da dijeliš opomene
ja sam taj tenkre...nisi imao cijenu i aj bok. Oglas izbrisan. Kaj mislis da se meni da svaki dan slat 500 PMova ljudima koji su nemarni i lijeni procitat pravila i postupit u skladu s njima?! Pise ti ovisi o raspolozenju, tak se i ja postavljam, nekad odma izbrisem (npr clanu koji je duze tu i koji bi trebo pravial znat) a nekad saljem PM.

A ti bi mogo pripazit na rijecnik jer sa rijecju tenkre ti niko nece oglas vratit! Pusa!

kristijan ako nečeš raditi posao moderatora kako treba onda odstupi jer na ovakav način samo navlačiš negativne vibracije ostalih članova.
tvoja je zadača da pregledaš(pročitaš) svaki oglas te ako si loše volje obrišeš sa obavijesti zašto brišeš a ako si dobre volje onda popraviš oglas sa opomenom gdje je bila greška.
« Zadnja izmjena: 14 Ožujak, 2009, 09:56:05 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #18 : 14 Ožujak, 2009, 10:21:12 »
A zake si ti mrcina svakom loncu poklopac?! ;D

Okomil si se na kristijana jer ovo nije 1. puta da pricas protiv njega, ako eladio kaze sljedece : - Svaki neispravan oglas ce biti ili popravljen ili obrisan , ovisno o raspolozenju moderatora.. stoga pobrinite se da bude tocno ispunjen.. zasto se onda ti pravis pametan, mislim da ima ko ce vodit brigu o radu moderatora?!


I svako malo kuhas neku frku ko i neki dan kad si zaspamao temu od kristine, tak da prvo pogledaj malo sebe a onda dijeli savjete okolo :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 14 Ožujak, 2009, 11:54:54 efz »
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #19 : 14 Ožujak, 2009, 10:24:15 »
potpis!