Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?  (Posjeta: 15043 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #40 : 14 Ožujak, 2009, 17:57:23 »
Admin zna da sam ja u pravu i to je to! A svi koji se zale su oni koji su zasluzeno dobili delete oglasa il nekaj slicno, niko se jos niej zalio ko je stavio svaki oglas kak spada!

Shema tebe necu komentirat jer nema smisla, bio i ostao kakav jesi! MOD LOG, opet kazem...admin lako vidi (a vidio je) da sam oglas editiro, bezveze nsiam sigurno! Nisko od tebe da se hvalis sa ispravnim oglasom koji sam ti JA napravio! Jos ti i u postu psie da sam ga ja editiro...cccccc...pametnom jednom dosta al tebi covjek mora vec 4 put objasnjavat!

Black rox, dosta smo pricali na MSN i nisam se nado da ces se od svih ljudi ti zalit!  :dontknow: Neznam u cem je problem...zaj#bo si, izbrisan ti je oglas! Vise neces pogrijesit jel tako? Neke se stvari uce na greskama, samo glupi ljudi opet grijese na istim stvarima, ti mi ne izgledas ko jedan od njih! Siguran sam da ces nakon ovoga kaj sam ti obriso oglas lijepo ubuduce stavljat poptpune oglase, jesam u pravu?! Mislim da jesam!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #41 : 14 Ožujak, 2009, 18:01:20 »
Sve je to ok,ali opet kažem oglas ne mora imati svaki sliku i cijenu,naravno da ako prodaješ neznam npr cilindar ćeš staviti sliku,ali ono šta sam ja stavio nije potrebna slika i cijene su različite,sve zavisi šta ko želi...........

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #42 : 14 Ožujak, 2009, 18:05:56 »
Vec su ti ljudi rekli...stavi barem okvirnu cijenu...nemora nuzno bit tocna al samo daj e cijena, neka blizu, napises da nije fiksno i sve se dogovori!  :hello:

I jos jednom kazem eladiu, ako Vam smeta moj rad ili imate bilo kakvih problema s mojim radom, slobodno me maknite! Evo i javno, da mu ne pisem vec PMove...ja i dalje stojim iza toga da dobro radim i da otkako sam mod na oglasima da ima puno vise reda nego prije! Ko ne misli tako, nek misli kak hoce! dakle Admine nas dragi, vox populi il...?

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #43 : 14 Ožujak, 2009, 18:12:22 »
tolerancija pravila je vec postala individualna, ali to nije problem u ovom slucaju....

kiki je moga (sta bi ja napravia) trazit od tebe da ispravis oglas... al nije..... da je to napravia sad nebi bilo ovog... samo sta su pravila na njegovoj strani ...

mislim da bi neka pravila trebalo modificirat, da se zna jel se oglas brise odma ako je neispravan ili ne.
tako bi se izbjega svaki sukob (ponavljam i ovaj), ista pravila za sve.

svi happy  :icon_biggrin:

...
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #44 : 14 Ožujak, 2009, 18:23:00 »
Admin zna da sam ja u pravu i to je to! A svi koji se zale su oni koji su zasluzeno dobili delete oglasa il nekaj slicno, niko se jos niej zalio ko je stavio svaki oglas kak spada!

Shema tebe necu komentirat jer nema smisla, bio i ostao kakav jesi! MOD LOG, opet kazem...admin lako vidi (a vidio je) da sam oglas editiro, bezveze nsiam sigurno! Nisko od tebe da se hvalis sa ispravnim oglasom koji sam ti JA napravio! Jos ti i u postu psie da sam ga ja editiro...cccccc...pametnom jednom dosta al tebi covjek mora vec 4 put objasnjavat!

Black rox, dosta smo pricali na MSN i nisam se nado da ces se od svih ljudi ti zalit!  :dontknow: Neznam u cem je problem...zaj#bo si, izbrisan ti je oglas! Vise neces pogrijesit jel tako? Neke se stvari uce na greskama, samo glupi ljudi opet grijese na istim stvarima, ti mi ne izgledas ko jedan od njih! Siguran sam da ces nakon ovoga kaj sam ti obriso oglas lijepo ubuduce stavljat poptpune oglase, jesam u pravu?! Mislim da jesam!

Samo cu ti rec da si glup ko svi tenkovi u bivsoj Jugoslaviji.

Da editirao si ga, a zato da napišeš onim slovima crvenim dolje upozorenje smećaru jadni lažljivi, kad moram psovat radi tebe majmune jadni. Jer nisi prepravio niti jedno slovo u mom oglasu, nego si samo dodao ono upozorenje i to u tri oglasa, ejr imaš fetiš na Dalamtince.

Kažem ti lijepo, ako ga već nemoš umočit u more jer ti je daleko, umoči ga curi.

Ponašaj se u skladu sa godinama. A ne bit glup ko k**ra* i ponašat se ko klinjo od 14 godina šta ej vidia prvi put u životu miš i tipkovnicu.

Sad sam se istresa na ovom istinskom lažljivcu i sad sam miran.

Cmok

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #45 : 14 Ožujak, 2009, 18:24:48 »
Vec su ti ljudi rekli...stavi barem okvirnu cijenu...nemora nuzno bit tocna al samo daj e cijena, neka blizu, napises da nije fiksno i sve se dogovori!  :hello:

I jos jednom kazem eladiu, ako Vam smeta moj rad ili imate bilo kakvih problema s mojim radom, slobodno me maknite! Evo i javno, da mu ne pisem vec PMove...ja i dalje stojim iza toga da dobro radim i da otkako sam mod na oglasima da ima puno vise reda nego prije! Ko ne misli tako, nek misli kak hoce! dakle Admine nas dragi, vox populi il...?

Pa rekli smo ti sve šta smo imali u ove dvje teme u razmaku od 10 dana šta su se otvorile na pritužbe o tebi. Jel ti to dovoljno da odstupiš? Pametnome je.

Gori si od Sanadera. To ti je najveća uvreda koju ja mogu izgovorit. Eto, ti si je dobil.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #46 : 14 Ožujak, 2009, 18:28:51 »
mene bas napaljuju takvi ko ti...i smijesno mi je kaj ces sad dobit bann i to je ono kaj mi je najbolje od svega!  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

vidimo se kad se vratis, pusa!  :toothy9:

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #47 : 14 Ožujak, 2009, 18:32:01 »
Ma boli me k**ra* za ban, nije mi ga žaj dobit radi takvih debilkoša ka šta si ti.

Ja i ti priko foruma smo gotovi, vidimo se u 7. misec na meetu u Rijeci pa ću te počastit sa Mrikom Cro Copom.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #48 : 14 Ožujak, 2009, 18:33:33 »
Samo cu ti rec da si glup ko svi tenkovi u bivsoj Jugoslaviji.

Da editirao si ga, a zato da napišeš onim slovima crvenim dolje upozorenje smećaru jadni lažljivi, kad moram psovat radi tebe majmune jadni. Jer nisi prepravio niti jedno slovo u mom oglasu, nego si samo dodao ono upozorenje i to u tri oglasa, ejr imaš fetiš na Dalamtince.

Kažem ti lijepo, ako ga već nemoš umočit u more jer ti je daleko, umoči ga curi.

Ponašaj se u skladu sa godinama. A ne bit glup ko k**ra* i ponašat se ko klinjo od 14 godina šta ej vidia prvi put u životu miš i tipkovnicu.

Sad sam se istresa na ovom istinskom lažljivcu i sad sam miran.

Cmok
dobio si ono što si tražio. opominjali smo te 150 puta. 5 dana odmora.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #49 : 14 Ožujak, 2009, 18:34:51 »
Ma boli me k**ra* za ban, nije mi ga žaj dobit radi takvih debilkoša ka šta si ti.

Ja i ti priko foruma smo gotovi, vidimo se u 7. misec na meetu u Rijeci pa ću te počastit sa Mrikom Cro Copom.

kako si jadan, al stvarno...zao mi te je najiskrenije!  ;D Tvoji kolege iz Splita mora da su ponosni na tebe i na tvoju zavidnu razinu inteligencije!  ;D Obozavam gledati tvoje postove i kak se zivciras radi gluposti, to je nekaj super, neprocjenjivo!  :icon_biggrin:

@ robi - mislim daj e 5 dana premalo! U svakom pogledu...pogledaj unazad nekolik otema kolko mu se toleriralo, ovo je za vise definitivno!  :hello:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #50 : 14 Ožujak, 2009, 18:36:50 »
shema, imaš 7 dana potpunog odmora. ponovi li se to vrjeđanje pšo forumu nakon tih 7 dana  predlažem adminu za trajni bann.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #51 : 14 Ožujak, 2009, 18:38:21 »
shema, imaš 7 dana potpunog odmora. ponovi li se to vrjeđanje pšo forumu nakon tih 7 dana  predlažem adminu za trajni bann.

 :icon_thumright:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #52 : 14 Ožujak, 2009, 18:46:14 »
kristijan pretjeruješ zajedno sa shemom i black -roxom za ovakve svađe imate ring te tamo je mjesto takvim raspravama a ne ovdje.

kristijan lijepo sam ti napisao što trebaš uraditi  mani se ovog posla i nebuš imao ovakvih problema.

to što imaš 19 godina nije uvijet da nemožeš biti mod ali kao mod moraš biti primjer pravilnog ponašanja na forumu a ne se natezati sa forumašima.

osim toga moraš paziti što govoriš tj. pišeš jer neznaš koliko tvoj suparnik ima dug fitilj te koliko ima godina.

ovakve svađe i prepucavanje najbolje je riješiti na netu jer  licem u lice bu bilo vatre pa je ovo jedna od boljih metoda pražnjenja baterija zla.

eladio moj ti je predlog da zamijeniš kristijana sa ove pozicije na neku drugu te da tu staviš drugog moderatora ili da zamijeniš kristijana novim jer mi se čini da bu još više vatre na njega sa vremenom.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #53 : 14 Ožujak, 2009, 18:47:54 »
zake da se ja manim tog posla i zake da me zamjeni? Aj mi nadi kaj sam krivo ja to napravio? Ak je to krivo kaj radim svoj poso nek me odmah zamjeni! necu nikom zamjerit, jos ce mi i drago bit, al samo ak ima razuman razlog!  :)

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #54 : 14 Ožujak, 2009, 19:02:42 »
area 51 svi veči forumi u RH a možda i šire imaju tu obavezu te se nemoj čuditi.

sad buš pitao koji forumi.pa budi član  kao ja na oko pedesetak foruma pa buš znal.

e sad pitanje cijene.
zašto mnogi izbjegavaju staviti cijenu pa upravo stoga što ima jako puno pametnih koji buju zbog cijene odspamali oglas pa bu moderator imao više posla oko čiščenja oglasa nego da se dvije osobe dogovore oko cifre preko PM/emaila ili mobitela kako ima paše.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #55 : 14 Ožujak, 2009, 19:04:27 »
e sad pitanje cijene.
zašto mnogi izbjegavaju staviti cijenu pa upravo stoga što ima jako puno pametnih koji buju zbog cijene odspamali oglas pa bu moderator imao više posla oko čiščenja oglasa nego da se dvije osobe dogovore oko cifre preko PM/emaila ili mobitela kako ima paše.

pitanej za eladia il onog ko je napisao to pravilo a ne za mene koji to pravilo provodim!  :)

ak je grijeh provodit nekaj kaj ti je u opisu posla onda stvarno neznam...niti sam krsio svoje ovlasti niti ih zlonamjerno koristio...postupao sam kako treba!  :)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #56 : 14 Ožujak, 2009, 19:32:37 »
Dobio sam nekakvu prijavu na post na e-mailu i stvarno mi se neda citati tu nekakva prepucavanja. Mislim da su pravila jasna da jasnija nemogu biti.
Moderator moze "moderirati" post uz obavijest i ukazanje na pravila kreatoru. Sada, ako je netko moderirao neciji post kako bi bio u skladu s pravilima onda nema potrebe za bilo kakvom svadjom i prigovaranjem jer je ovdje moderator odradio svoj posao. Ako kreator nastavi sa krsenjem pravila u svojim postovima (sto se uglavnom odnosi na oglase) onda bi bilo shodno da moderator isti pobrise uz poruku kreatoru. (u redu je ispraviti jedan, dva oglasa ali ako se svjesno ponavljaju greske onda se post brise sto je normalno)

Ali ponavljam, kreatoru se treba poslati obavijest i ukazati na greske.

Nema nikakve potrebe za svadjama i prijetnjama. Svi smo tu iz manje vise slicnih razloga, potreba. Neki bi prodali, neki kupili, neki se pohvalili a neki nesto naucili, uglavnom bit foruma je razmjena iskustva i sveopce pomaganje clanovima te to imajte na umu.

Ako imate nekakvih nesuglasica imate ring i druge nacine da se to rijesi a mogu vam reci da je najbolje uz pivu i cevape.  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #57 : 14 Ožujak, 2009, 22:45:07 »
..nekoliko stranica smeca , a lijepo sam zamolio da budemo konstruktivni  :angry7:

ipak probrao sam jedan post koji mi se cini bitan i koji je pogodio u sridu:

tolerancija pravila je vec postala individualna, ali to nije problem u ovom slucaju....

kiki je moga (sta bi ja napravia) trazit od tebe da ispravis oglas... al nije..... da je to napravia sad nebi bilo ovog... samo sta su pravila na njegovoj strani ...

mislim da bi neka pravila trebalo modificirat, da se zna jel se oglas brise odma ako je neispravan ili ne.
tako bi se izbjega svaki sukob (ponavljam i ovaj), ista pravila za sve.

svi happy  :icon_biggrin:

...



mislim da mozemo napraviti za pocetak ovo, "recimo (jos nije stupilo na snagu)" od sad se vise oglasi koji su na ovakav nacin nepotpuni (bez cijene) , ne brisu nego zakljucavalju,

dakle nema bumpa , i bok...
ako tko misli da to nije uredu, uvijek mi se moze pozaliti..

ako isti oglas bude objavljen u jednom tjednu vise puta, (kao neka vrsta bumpa)  , takav oglas se zakljucava i meni prijavljuje  , taj clan riskira bann i slicno :glasses9:

..cilj ovoga bio bio da poluoglase , kao sto je bio ovaj xbox bez cijene , ipak ostavimo za one potencijalne kupce koji imaju volje i zelje za natezanja (blackrox, to je svakako poluoglas , kazem ti , kultura oglasavanja je da ti kao prodavatelj prvi kazes cijenu! -meni se iskreno bljuje od licitiranja za nesto kao sto je xbox, reci cijenu, ja uzimam ili ne i bok..)

..sami prodavaci koji su lijeni  , ili su mozda muljatori , ili su eventualno tvrdoglavi , neka ostanu na milosti i nemilosti potencijalnih kupaca
(ja bih recimo kad bi vidio takav oglas kao sto je ovaj za xbox uredno ponudio 50kuna, nes ti mene zezat  :icon_biggrin: )

uglavnom , sta kazete na prijedlog?
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #58 : 14 Ožujak, 2009, 22:55:05 »
prijedlog je ok :icon_thumright: onda nebi smjelo bit nikakve svadje

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #59 : 14 Ožujak, 2009, 22:56:23 »
jest da nisam dobio moderatorsku plaću zadnjih 2 mjeseca ali i meni se čini da je ideja dobra.