Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: drag race  (Posjeta: 29876 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: drag race
« Odgovori #60 : 04 Ožujak, 2007, 18:46:13 »
ima tko za race veceras na domovinskom mostu u petrusevcu
Gle prijatelju, ja znam kaj je NRG Power, dojt će neki šitfajt koji je lakši 20 kg od tvog NRGa i oderat će te ko niš

lol a koji ti to šitfajt ima 20kg manje od nrg-a lol, i btw. speedfaight nemore mrdniti serijski

Moj serisjki ima 80kg a kolko ce tek sad imat hehe ko zip ;)

dobro sad če biti puno lakši, kad je sređen, ali serijski ima nešto manje kila :icon_thumright:


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline nrg50power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
  • I drive NRG
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NRG 50 POWER sport series
Odg: drag race
« Odgovori #61 : 04 Ožujak, 2007, 20:27:36 »
mhr brnić jesi iz zg,ak jesi ajmo nabacit jedan drag,jel serijski il ima nes

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: drag race
« Odgovori #62 : 04 Ožujak, 2007, 20:35:20 »
mhr brnić jesi iz zg,ak jesi ajmo nabacit jedan drag,jel serijski il ima nes
da je li seriski :toothy10: :toothy9: :laughing9:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: drag race
« Odgovori #63 : 04 Ožujak, 2007, 22:48:50 »
22+ ks nije serijski

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: drag race
« Odgovori #64 : 05 Ožujak, 2007, 11:24:46 »
mhr brnić jesi iz zg,ak jesi ajmo nabacit jedan drag,jel serijski il ima nes

 :laughing7:

Mozda sa 1km prednosti...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: drag race
« Odgovori #65 : 05 Ožujak, 2007, 19:59:30 »
mhr brnić jesi iz zg,ak jesi ajmo nabacit jedan drag,jel serijski il ima nes

 :laughing7:

Mozda sa 1km prednosti...
i to bi mu bilo malo :toothy10: :toothy9: :toothy12: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: drag race
« Odgovori #66 : 10 Ožujak, 2007, 01:07:09 »
JA OCU RACE  :toothy9:

samo negdje blize ako budes dolazio u rijeku ili ja u zagreb javim... samo nevjerujem da cu do zagreba jer bi mi se raspo scoot

izmjerena brzina 113 kraj auta i na digiitalnom brojacu

cista serijala scoot ima 65 + -  kg ja ocu drag seriala svih bi opro mozemo i u novce se kladit

btw scoot ima 80 k kilometara  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: i nikad ali nikad nije ama bas nis promjenjeno

a da vidite kakve su rolice hahaha nema ih skoro sve potrosene... a federi na kvacilu su tolko mekani da se skoro sami objese kad ih izvadite

ali eto cuda ide 113 i ubrzanje je fenomenalno... misterija  :dontknow:

ako neko oce race nek mi javi tu na moje poruke ili privatna poruka ili na msn adro@net.hr

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: drag race
« Odgovori #67 : 02 Kolovoz, 2007, 23:22:59 »
eto ja ocu race sa onim NRG-om sto se previse ufuro ja imam speedfight 2 IRON-X i skinuo sam samo blokadu na variomatu i povecao potrosnju goriva na dizni i skut sad ide 85 km/h i  sad cu kupit auspuh gianelli  onda ce ici makar 95/100 km/h....ak oces race dodji u Bih

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: drag race
« Odgovori #68 : 03 Kolovoz, 2007, 12:07:39 »
on vozi stand. a ne nesto tjunirano
...........1...........8...........7...........

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: drag race
« Odgovori #69 : 05 Kolovoz, 2007, 16:24:56 »
hmmm pa i u mene je sve serijala,a aspuh necu uzimati samo cu skunuti blokadu na njemu.....i tvrdim da je moj iron-x sad brzi nego njegov NRG POWER to jest dobar i brz skuter ali ne kao moj a jos je serijala sve.... :headbang:

Offline 180power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dugo Selo
  • Moj Skuter: 180sp
Odg: drag race
« Odgovori #70 : 06 Kolovoz, 2007, 22:13:40 »
oooooo brniću, jel se sjećaš da te derem ko beba zvečku  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: drag race
« Odgovori #71 : 06 Kolovoz, 2007, 22:50:29 »
hmmm pa i u mene je sve serijala,a aspuh necu uzimati samo cu skunuti blokadu na njemu.....i tvrdim da je moj iron-x sad brzi nego njegov NRG POWER to jest dobar i brz skuter ali ne kao moj a jos je serijala sve.... :headbang:
A ja tvrdim da je moj brži :toothy12: :toothy12:  :laughing6: Šta si zabrijo na svoj xox,jesi vozio uopće koji drugi skuter?
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: drag race
« Odgovori #72 : 10 Kolovoz, 2007, 05:15:35 »
ti si neki jeben racer??? vidim da izazivas vozace po cjeloj hrvatskoj!!!!!!!! jedna stvar-svaka budala zna zavrnit gas na ravnini(mislim na skuter da nebi bilo zabune)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: drag race
« Odgovori #73 : 10 Kolovoz, 2007, 11:09:35 »
A ja tvrdim da je moj brži     Šta si zabrijo na svoj xox,jesi vozio uopće koji drugi skuter?
----------------------------------------------------------------------------------------------
ajooj pa vozio sam aeroxa serijalnog i totalno slab,vozio nrg mc2 koji ima fin start ali slaba krajnja brzina....i jedino koji mi se svidja jest NRG Mc3 sve serijsko ali skuter ide 100 km/h jest da je brzi od mog iron-xa ali nema veze....i mogu sa sigurnoscu rec dam sam brzi od tebe i tvog aeroxa..sad sa skinutom blokadom na spuhu skuter ide preko 80km/h tj. u ono crveno dole...

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: drag race
« Odgovori #74 : 10 Kolovoz, 2007, 11:36:07 »
Pratim u zadnje vrijeme ovu temu...i mislim da "malo" previše uveličavate i ubrzavate svoje "pile" koje su kao serijale...

Znam da se 50ccm može SLOŽIT da ide prek 100km/h...al da serijala ide tak :laughing9:  :laughing11:...

Zato dečki...ak svi imate takve jurilice :binkybaby: , kaj ne vozite trke s njima ak idu tak...   :laughing9:

--------------------------------------------------------------

I dečki...  :laughing9: ...kaj vi točite nutra....neke čudnovate napitke... :laughing9: ...ste to vidli u Asterixu i Obelixu...   :laughing9:   :laughing3:   :laughing11:   :laughing1:   :toothy12:   :toothy9:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: drag race
« Odgovori #75 : 10 Kolovoz, 2007, 13:59:02 »
ehheh cuj imam dvojicu kolega koji imaju PIAGGIO NRG MC3 i od jednog serijala ide 100 a od drugog jedva 80 km/h...pa tako je npr. i sa mojim skuterom,,rado bi iso na te trke ali posto sam iz bosne a toga kod nas nema eh onda nazalost nemogu... :sad3:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: drag race
« Odgovori #76 : 10 Kolovoz, 2007, 15:47:29 »
pa da hrc.. nekim serijale idu 150 ,,joj to su ti ono motori ,a ne skuteri .. ljepo ti je to kad ti pise na satu da ides 100 a idees 85 .;.. decki di vi nadete te skutere da si hrc i ja kupimo ,pa da vozimo s njima trke ...... :toothy10: :laughing9: :laughing7: :laughing6: :laughing11: :toothy3: :toothy9: :toothy12: :icon_biggrin: ;D
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: drag race
« Odgovori #77 : 10 Kolovoz, 2007, 17:43:09 »
..a cuj.. sta da si postavio pitanje koji ima veci?  :toothy3:

crnci bi se mogli sakrit  :laughing7:  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: drag race
« Odgovori #78 : 10 Kolovoz, 2007, 19:47:04 »
Pratim u zadnje vrijeme ovu temu...i mislim da "malo" previše uveličavate i ubrzavate svoje "pile" koje su kao serijale...

Znam da se 50ccm može SLOŽIT da ide prek 100km/h...al da serijala ide tak :laughing9:  :laughing11:...

Zato dečki...ak svi imate takve jurilice :binkybaby: , kaj ne vozite trke s njima ak idu tak...   :laughing9:

--------------------------------------------------------------

I dečki...  :laughing9: ...kaj vi točite nutra....neke čudnovate napitke... :laughing9: ...ste to vidli u Asterixu i Obelixu...   :laughing9:   :laughing3:   :laughing11:   :laughing1:   :toothy12:   :toothy9:

neidu na trke jer in tamo nebi virovali da je 50 ccm  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing11: :laughing11:  ili jer neznaju voziti...nema drugog odgovora,a i neko je dobro reka
ti si neki jeben racer??? vidim da izazivas vozace po cjeloj hrvatskoj!!!!!!!! jedna stvar-svaka budala zna zavrnit gas na ravnini(mislim na skuter da nebi bilo zabune)
...WORD...
« Zadnja izmjena: 10 Kolovoz, 2007, 19:53:03 X-Thug »
...........1...........8...........7...........

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: drag race
« Odgovori #79 : 10 Kolovoz, 2007, 20:20:29 »
vas sve u zivu istinu