Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: drag race  (Posjeta: 30907 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: drag race
« Odgovori #80 : 10 Kolovoz, 2007, 22:26:54 »
joj kad mi kaze serijala bez iceg ide 100 ja bi ga ubio ...ljudi ba budite normalni scoot sa rezonantnim spuhom i dobro nastalanim karbom ,diznom i slicno ide 100-105...kakve serijala da idu 100 i ta sranja pa jbt ja znam sa svojim runnerom dok nije imo spuha i multivar i samo poskidane blokade da sam dero NRG MC3 ...iso je max mi scoot 85....tako da ne pricajte gluposti da serijala NRG ide 100 ...ide ona ali znas kako kad je nizbrdica jedno 500 metara ovako 80% nagib ....tad ide ono 100 i vrti se na 12800 rpm kako je kod mene bilo na serijali :) nizbrdo...btw zaboravi rec da serijala speedfight ima samo mozda brzi start od nrg ili runnera na prvi 20 metara i onda moze samo da gleda u guzu ova dva scoota....jer znam da sam ostavljo speedfight serijalu i ako samnpr od momka koji vozi bio tezi 10-15 kila ....85 ja imam a on je imo nekih 70 mozda kila ...sad mi runner ide sa spuhom i multivarom 105 max sa jednim po ravnom ...to je po satu naravno ..sa dvoje navuce 95 max...PS : zaboravi rec i to da ide 105 po satu je kad naletim na dobro gorivo ...bez puno vode i ostali cuda....tako da nikakva serijala ne ide 100 da ga jebes ...uzmi sebi gps ili ako ima auto ko pa mjeri koja je to stvarno brzina...kod mene kod frenda na satu pise da ide 160 ,kad ja idem 85 a isti motori :))
« Zadnja izmjena: 10 Kolovoz, 2007, 22:33:21 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: drag race
« Odgovori #81 : 11 Kolovoz, 2007, 00:27:11 »
Nije mi se dalo tolko pisat....nit prepirat, ni živcirat....

....jer znam da to nije istina...      ;D

Puno previše treba uložit u skut da ide tolko...a pogotovo ak je 50.... tak da...    :toothy10:    :laughing9:    :laughing6:    :binkybaby:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: drag race
« Odgovori #82 : 11 Kolovoz, 2007, 11:35:31 »
Pa da treba ulozit dosta i dosta para.....pa onda bi ovi sto idu po trkama uzeli novog NRG ili Runnera,Speedfighta, nabacili neki base kit i motor bi iso jedno 130 ..ak serijala ide 100 po vasem,jos naspu kakvog dobro goriva sa tifona ili jos nesto bolje nabavi negdje vani u nekoj zemlji,ma iso bi sa base kit onda  i vise od 130 :D :) tako da ne lupajte dabe,zamisli sta bi onda bilo kad bi nabacili na scoot nesto od 7-8 t kuna ili vise pa jbt po 250 bi isli i startali bi ko forumula 1 tako da fantazije na stranu:) ....i ovo sto kod mene pise 105 je jedno 98 realne brzine ....
« Zadnja izmjena: 11 Kolovoz, 2007, 11:40:21 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: drag race
« Odgovori #83 : 11 Kolovoz, 2007, 13:36:20 »
Pa da treba ulozit dosta i dosta para.....pa onda bi ovi sto idu po trkama uzeli novog NRG ili Runnera,Speedfighta, nabacili neki base kit i motor bi iso jedno 130 ..ak serijala ide 100 po vasem,jos naspu kakvog dobro goriva sa tifona ili jos nesto bolje nabavi negdje vani u nekoj zemlji,ma iso bi sa base kit onda  i vise od 130 :D :) tako da ne lupajte dabe,zamisli sta bi onda bilo kad bi nabacili na scoot nesto od 7-8 t kuna ili vise pa jbt po 250 bi isli i startali bi ko forumula 1 tako da fantazije na stranu:) ....i ovo sto kod mene pise 105 je jedno 98 realne brzine ....

E pa tolko sam ja već uložio u svoj...   ;D  ...al jbg  :toothy12: nejde 250 ....   :laughing7:

Al po ovim pričama...mislim da sam opet sporiji od svih ovih...  :laughing9:   :binkybaby: ...E E E...jel mi posudi ko svoj scoot za trke...   :laughing9:   :laughing6:   :toothy9:   :toothy12:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: drag race
« Odgovori #84 : 11 Kolovoz, 2007, 15:27:11 »
heh ja mislim da je moj scoot na kojem je sve seijsko brzi od ostale ovdje konkurencije,ali nije bas tolko brz za trke.... :headbang:...............

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: drag race
« Odgovori #85 : 11 Kolovoz, 2007, 18:33:54 »
heh ja mislim da je moj scoot na kojem je sve seijsko brzi od ostale ovdje konkurencije,ali nije bas tolko brz za trke.... :headbang:...............
Sf2 nikad nije,niti će ikad biti brži od Runnera i Nrg-ja,a i od još dosta skutera(mislim na serijske skutere) :nono:

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: drag race
« Odgovori #86 : 11 Kolovoz, 2007, 19:18:26 »
heh ja mislim da je moj scoot na kojem je sve seijsko brzi od ostale ovdje konkurencije,ali nije bas tolko brz za trke.... :headbang:...............
Sf2 nikad nije,niti će ikad biti brži od Runnera i Nrg-ja,a i od još dosta skutera(mislim na serijske skutere) :nono:

ja ti dam svog speed fighta ako me ijedan runner ili piaggio ima sa ovog foruma

evo idemo po 100 eura ja i ti bacit drag na kolko got ti oces metara

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: drag race
« Odgovori #87 : 11 Kolovoz, 2007, 21:35:48 »
heh ja mislim da je moj scoot na kojem je sve seijsko brzi od ostale ovdje konkurencije,ali nije bas tolko brz za trke.... :headbang:...............
Sf2 nikad nije,niti će ikad biti brži od Runnera i Nrg-ja,a i od još dosta skutera(mislim na serijske skutere) :nono:

ja ti dam svog speed fighta ako me ijedan runner ili piaggio ima sa ovog foruma

evo idemo po 100 eura ja i ti bacit drag na kolko got ti oces metara
GOVORIM O SERIJSKIM SKUTERIMA,a ne o onom tvom čudu u koje si uložija priko 2000€  :laughing7:

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: drag race
« Odgovori #88 : 11 Kolovoz, 2007, 21:44:01 »


Ovo je taj tvoj speedfight,ako se ne varam

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: drag race
« Odgovori #89 : 11 Kolovoz, 2007, 22:29:07 »
ovo na slici može biti bilo šta, ne liči ni na jedan skuter...možda malo na sf po sedištu... :o

mada nema logike o čemu pričate....ako ne govorite o serijskim skuterima ili bar skuterima sa istim stepenom kita, onda ta vaša priča u vodu...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: drag race
« Odgovori #90 : 12 Kolovoz, 2007, 03:34:27 »
ma ovdje ima likova koji su ono fakat necu rec zaostali nego uopste ne razmisalju mozgom .... niti procita recenicu i odma nesto odgovara a nije ni procito ...a ti blitz sa svojim sf na koji si ulozio pitaj boga koliko para ...pa de neka neko tako ulozi na runnera toliko ili Nrg pa cemo vidjeti hoces li ga moc dobit .....a koliko ti trosi samo mi reci ?? full gas otvorena cesta jedno 20 ko tenk :) tak da ....al nebitno uglavnom rasprava je bila da serijala nemoze ici 100 i gotovo...i eto ko od ovog lika serijala je brza od ostali wow ...ma da to su oni tamo u pezou posebno za tebe motor pravili ,special edition samo za tebe koji je brzi od svih serijala na svijetu ,cudime da dosad nisi reko da trosi litar na 1000Km ....al polako sad ces ti i to da kazes....dabe ovdje se svadjat ha ja mozes do sljedece godine ..zato sma ja Out .... :hello:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: drag race
« Odgovori #91 : 12 Kolovoz, 2007, 14:25:20 »
sf je najsporija serijala, osim kineza. govorim o poznatijim markama.

cak i sf 100ccm, pusi od piaggio 50ccm sa spuhom nekim i multivarom. tako da nemamo o cem pricat.

i dobro je Rossi reko ulozio neznam 10 t kn u pezo pa ulozi 10 t kn u piaggio, pa ces vidit sta se zove bacanje para. lol  :glasses9: :headbang:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: drag race
« Odgovori #92 : 12 Kolovoz, 2007, 18:31:32 »
sf je najsporija serijala, osim kineza. govorim o poznatijim markama.

cak i sf 100ccm, pusi od piaggio 50ccm sa spuhom nekim i multivarom. tako da nemamo o cem pricat.

i dobro je Rossi reko ulozio neznam 10 t kn u pezo pa ulozi 10 t kn u piaggio, pa ces vidit sta se zove bacanje para. lol  :glasses9: :headbang:
ma daj sta ti je :) njihovi serijala scootovi idu kao ovi sto je ulozeno u njih po 3 hiljade eura ....to su ti makine od 50 ccm :) a i ovi sto su ulozili po 7-8t kuna u 50ccm ,brzi su od Yamaha R1 ili Hayabuse i tako :) ma to su ti tako rec rakete od scootova o:)
« Zadnja izmjena: 13 Kolovoz, 2007, 00:07:17 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: drag race
« Odgovori #93 : 13 Kolovoz, 2007, 00:32:44 »
a sta ima ko pricati o sf , ka svi ljudi znaju da je to sranje od motora , jedini motor joji ide 100 h to je po mom piaggo zip sp 50 ..98godina , a sve ostali neidu .. zpi ima kraci prijesnos i manje feluge od ostalih ...
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: drag race
« Odgovori #94 : 13 Kolovoz, 2007, 16:09:05 »
ma ja ne kazem da je Sf sranje ono scoot je ok ali nemoze se poredit sa Piagio,Gilerom ,Apriliom ,Derbijem...tj sve sto ima piagio masine ...barem toliko znam...:) no h8te :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: drag race
« Odgovori #95 : 13 Kolovoz, 2007, 20:25:40 »
se je sranje
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: drag race
« Odgovori #96 : 17 Kolovoz, 2007, 21:24:32 »
to je sf ali je pia masina od runnera

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: drag race
« Odgovori #97 : 19 Kolovoz, 2007, 13:01:17 »
sf je najsporija serijala, osim kineza. govorim o poznatijim markama.

cak i sf 100ccm, pusi od piaggio 50ccm sa spuhom nekim i multivarom. tako da nemamo o cem pricat.

i dobro je Rossi reko ulozio neznam 10 t kn u pezo pa ulozi 10 t kn u piaggio, pa ces vidit sta se zove bacanje para. lol  :glasses9: :headbang:

frend je na sitfajt2 stavio replicu,19mm,multivar,nardo i jos nesta...znaci ulozeno oko 4,5k kn...a dobijao ga je nrg extreme edition sa zx-om ;) tolko o pezou
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: drag race
« Odgovori #98 : 19 Kolovoz, 2007, 15:57:57 »
sf je najsporija serijala, osim kineza. govorim o poznatijim markama.

cak i sf 100ccm, pusi od piaggio 50ccm sa spuhom nekim i multivarom. tako da nemamo o cem pricat.

i dobro je Rossi reko ulozio neznam 10 t kn u pezo pa ulozi 10 t kn u piaggio, pa ces vidit sta se zove bacanje para. lol  :glasses9: :headbang:

frend je na sitfajt2 stavio replicu,19mm,multivar,nardo i jos nesta...znaci ulozeno oko 4,5k kn...a dobijao ga je nrg extreme edition sa zx-om ;) tolko o pezou

eto vidis...  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: drag race
« Odgovori #99 : 19 Kolovoz, 2007, 18:45:34 »
kaj imamo raspravljati kad je sranje ..
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE