Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180  (Posjeta: 178660 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #360 : 26 Listopad, 2009, 01:00:18 »
daj snimi da se vidi kako motor ide,a ne kako skace na gas..a nije ti valjda tribala glava obrada cilindra variomat i 28ica karb da skace s gason na zadnje?

meni je serijski skaka s gason na zadnje bez M od malossija i prerada..potrosnja ista ko na standardnon vxu125,znaci ovisi o stilu voznje 4-6litara

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #361 : 26 Listopad, 2009, 01:02:23 »
sutra film usporedbe s jednim od jacih zg skutera do 200 ccm!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #362 : 26 Listopad, 2009, 01:11:46 »
koji jebeni sp..ak ovo ide kak ce ovaj od mikela..JURČA ti si kralj

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #363 : 26 Listopad, 2009, 02:49:29 »
ovako skace moj skoro stock sp... :dontknow:

Offline sinke23

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: Shoei
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #364 : 26 Listopad, 2009, 09:33:10 »
neznam sta je posebno na tom videu, motor barem u startu radi ko potpuno seriski sp sa rulinima od 13 grama.  :laughing6:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #365 : 26 Listopad, 2009, 11:51:02 »
neznam sta je posebno na tom videu, motor barem u startu radi ko potpuno seriski sp sa rulinima od 13 grama.  :laughing6:

al jbg uvik ce se nac ekipe koja ce drkat na ovakve videove jer u zivoptu nisu vidili ZDRAVOG I NASTELANOG SERIJSKOG spa  :laughing6:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #366 : 26 Listopad, 2009, 11:55:42 »
neide lose motor...ali kad sam vozio od Kolaka onog sp-a ovo sve je goli k**ra*... :toothy9:

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #367 : 26 Listopad, 2009, 12:07:39 »
neznam sta je posebno na tom videu, motor barem u startu radi ko potpuno seriski sp sa rulinima od 13 grama.  :laughing6:
sinke daj tvoj ide dobro al kako ne kuzis da se sp seriski moze dignut eventualno jednom ovaj se po 2-3 puta propne na zadnji cimanjem gasa ,stivi ove moje 12.5 ruline i mogu se kladit da sjednes normalno nebi digo negovorim o drkanju sa sustama u kvacilu naci seriske suste

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #368 : 26 Listopad, 2009, 12:29:43 »
sinke daj tvoj ide dobro al kako ne kuzis da se sp seriski moze dignut eventualno jednom ovaj se po 2-3 puta propne na zadnji cimanjem gasa ,stivi ove moje 12.5 ruline i mogu se kladit da sjednes normalno nebi digo negovorim o drkanju sa sustama u kvacilu naci seriske suste

nije sve u prijenosu..stelat karb momci ..stelat :)

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #369 : 26 Listopad, 2009, 13:38:10 »
Trazim smajlic,rijec,sliku,bilo sto da opisem citavu ovu situaciju ali nista...zajebano prijatelju zajebano  :angry7:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline elvis_27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: runner,suzuki,runner
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: serijala
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #370 : 26 Listopad, 2009, 13:40:33 »
daj michel sada pricas gluposti,j#bote pa evo ti moj bivsi motor,kada si organizirao ono kod tebe,evo ja nisma mogao krenuti da mi se nedigne,a sve serijski,evo vidjeli su dosta njih!pa tako da nemoj pisati nebuloze,motor na videu ide super,ali nemozes pricati da s enedize serijala na gas,ako je odrzavas i nesto malo cackas ide na gas sigurno makar malo!daj di je taj hac cekma njega
sve sto pozelis!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #371 : 26 Listopad, 2009, 13:42:28 »
daj michel sada pricas gluposti,j#bote pa evo ti moj bivsi motor,kada si organizirao ono kod tebe,evo ja nisma mogao krenuti da mi se nedigne,a sve serijski,evo vidjeli su dosta njih!pa tako da nemoj pisati nebuloze,motor na videu ide super,ali nemozes pricati da s enedize serijala na gas,ako je odrzavas i nesto malo cackas ide na gas sigurno makar malo!daj di je taj hac cekma njega
Onaj šta sam ja slagal dok je bio serijski išal je bez beda na zadnji,kasnije s karbom 26 je bil non stop na zadnjem,a sad se boriš da bude na dva kotača xD

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #372 : 26 Listopad, 2009, 13:47:15 »
Ide serijski na zadnji na gas,ide...ako ide sr 150(samo multivar) ide i sp. To je drugo ako on ide na 60km/h na gas na zadnji  :binkybaby:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #373 : 26 Listopad, 2009, 14:05:46 »
evo ljudi decko vam je sve sada rekao,mislim da nije u redu da nekom kazem da ce mu za 2 tijedna biti masina gotova,a da mu je vratim za 2 mjeseca znaci jos nepotpunu i da se pravi lud za neke stvari ,mislim da stvarno nije uredu,a isto tak nemozes se POTPISATI na cilindar,a znao je da to nece valjati!neznam stvarno svi koji ga tu sada hvalite mislim da je  npotrebno jer je ZAj#bo decka!samo cekam sada njegov odgovor!
ti si debil majke mi. mislim jesi ti ikad poslovao s njim? ili znas samo prepricavat price rekla kazala, sigurno je hac znao da ce puknut blok i odvidat klijesta bla bla... ne branim ga, ali najjaci su mi ovakvi likovi koji nisu imali nikad veze s njim i prave se pametni.
@dev, po meni najveca greska je dat nekome da slaze neki setap jos pogotovo sp-a, lako za pedestke to su igracke jbt, ili takvo nesto slazes sam ili nikako, mislim ako ga ti ne slazes i stelujes ne znas na sta treba pazit, ne znas akose npr promijeni rad motora ne znas sta je uzrok tome.. a za tih 800kn sto si hacu dao mogo si ljepo ranera lakirat ili kupit sve djelove koje je bilo red zamjenit. sto je gun rider reko, ja ne mislim da imas muda tako davat pare i slat nekome koga ne znas, nego da ti ocito nemas mozga, ok da si hacu samo poslao blokove da naturpija, al mogo si isto tako u lokalnog mestra odnjet da ti slozi makinju, hac zna turpijat i mehaniku.. ali jbt nije bog mehanicara u hrvatskoj. ne govorim ni protiv haca ni za njega, ja sam imo dobra iskustva sto se tice mehanickih usluga koje su mi trebale, djelove sa SA sam duze ceko al j*bo to, i kad god mi zatrebala pomoc oko stelanja ili nesto dao je koristan odgovor.

@blackrox, ja mislim da nije puno naplatio za slaganje blokova.. ovdje u dubrovniku mehanicari su meni prije dok se nisam sam upustio u to naplacivali takodjer po 500-600kn npr promjenu lezaja radilice s tim da sam ja sve kupio i ruke mi tolko naplte. a kmice mi slozile makinju iza radnog vremena i naplati 600kn. od tad kune nikom ne dam vise.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #374 : 26 Listopad, 2009, 14:22:22 »
lako za pedestke to su igracke jbt, ili takvo nesto slazes sam ili nikako, mislim ako ga ti ne slazes i stelujes ne znas na sta treba pazit, ne znas akose npr promijeni rad motora ne znas sta je uzrok tome.. ...ovdje u dubrovniku mehanicari su meni prije dok se nisam sam upustio u to naplacivali takodjer po 500-600kn npr promjenu lezaja radilice s tim da sam ja sve kupio i ruke mi tolko naplte. a kmice mi slozile makinju iza radnog vremena i naplati 600kn...

Ti si se tad opeko, a on sad...da zna slozio bi si sam,ovako je ocekivao to od njega
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #375 : 26 Listopad, 2009, 14:31:29 »
istina, jbg, mozda sam malo preburno reagiro na ovo iako nisam upleten nimalo, al elvis mi digo tenzije malo. NHF

mene je kostalo preko 2000kn, samo na ruke sto sam im ostavio, djelove nece ubrajat. dok mi mestar u aprilia servisu nije reko odbij mali s tom apriliom: :D
sto prije shvatis da ozes to sam to bolje, 2t skuteri su najjednostavniji jos, ne govorim o turpijanju to je nauka vec, al malo se nacitas foruma i mozes bez beda raskopat i slozit skut. tak bi ja raskopo sp-a i kad zapne kontaktiro bi jurcu ili nekog ko ima iskustva za BB.

nevolim nikom pametovat pa se ispricavam ak kome smeta, al samo govorim da ne treba uvijek mestrima davat, jedino bi im dao da imam garanciju sto jedino jest dobro kod servisa pravih.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #376 : 26 Listopad, 2009, 14:37:35 »
 :sad1:
Glupo je da netko prica u ime drugoga, to moraju rijesiti doticne osobe, jer se tako sire samo krive informacije. Sve stoji kaj si rekao  :binkybaby:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ogrosic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
  • 636 2003
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ex VXR 210, Zx6r 2003 636
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #377 : 26 Listopad, 2009, 14:44:31 »
Fakat neznam kaj bi rekao na cijelu situaciju, al mi je jako žao dečka i novaca koji su uloženi u taj motor, imao je najbolju volju srediti jebački motor, dao pun k**ra* para za dijelove i na kraju ima ragu sa strganom mašinom. To slanje motora po Hrvatskoj na slaganje mi je u najmanju ruku smiješno. Kao prvo nitko ti nemože garantirati za taj rad, kao drugo opet nece znat kaj je rađeno na motoru a jako puno para je u igri i do sad je jako puno para bačeno. Ja bi bio lud. Nemogu vjerovat da u blizini nema nekog mehaničara kojem može odvest motor na slaganje i poslije toga kad ide po motor, prije nego ga preuzme motor probati. I ne sviđaju mi se komentari ako nisi mehaničar da opće nemožeš voziti tog prokletog sp-a, al kaj je najgore to je očito tako :( :(, valjda ce sa JURCOM bit vise srece, od decka sam kupovao neke dijelove, i objasnio mi je sve sto sam ga pitao tu na forumu i čini mi se da ima jako puno znanja i da je skroz ok dečko, ista stvar sa Chupsy-jem, Haca neznam i nezelim nista govoriti o covjeku ali po ovim pisanjima po forumu ne bi imao posla s njim. Jbg ja imam srece kaj zivim u Zagrebu, pa imam i Chupsy-ja i Jurcu u blizini ak fakat zagusti inače i ja probavam sve sam napraviti ali to u večini slučajeva završava dodatnim troškovima i živciranjem, al jbg ak hoces nesto nauciti moraš bit spreman i popušiti i para i živaca.. Michele drž se i sretno s motorom.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #378 : 26 Listopad, 2009, 14:53:40 »
Nek prestane spamat ekipa koje se ovo netiče, maltene kopirate postove jedni od drugih. Najbolje da počnete skupljat pare za dev-a. Ako netko ima što reći to je onda Dev i Hac, ostali što se tiče te priče nula bodova. Nalazite se "Projektima" pa nek i postovi budu u skladu s time!

Lp

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #379 : 26 Listopad, 2009, 14:58:32 »
Fakat neznam kaj bi rekao na cijelu situaciju, al mi je jako žao dečka i novaca koji su uloženi u taj motor, imao je najbolju volju srediti jebački motor, dao pun k**ra* para za dijelove i na kraju ima ragu sa strganom mašinom. To slanje motora po Hrvatskoj na slaganje mi je u najmanju ruku smiješno. Kao prvo nitko ti nemože garantirati za taj rad, kao drugo opet nece znat kaj je rađeno na motoru a jako puno para je u igri i do sad je jako puno para bačeno. Ja bi bio lud. Nemogu vjerovat da u blizini nema nekog mehaničara kojem može odvest motor na slaganje i poslije toga kad ide po motor, prije nego ga preuzme motor probati. I ne sviđaju mi se komentari ako nisi mehaničar da opće nemožeš voziti tog prokletog sp-a, al kaj je najgore to je očito tako :( :(, valjda ce sa JURCOM bit vise srece, od decka sam kupovao neke dijelove, i objasnio mi je sve sto sam ga pitao tu na forumu i čini mi se da ima jako puno znanja i da je skroz ok dečko, ista stvar sa Chupsy-jem, Haca neznam i nezelim nista govoriti o covjeku ali po ovim pisanjima po forumu ne bi imao posla s njim. Jbg ja imam srece kaj zivim u Zagrebu, pa imam i Chupsy-ja i Jurcu u blizini ak fakat zagusti inače i ja probavam sve sam napraviti ali to u večini slučajeva završava dodatnim troškovima i živciranjem, al jbg ak hoces nesto nauciti moraš bit spreman i popušiti i para i živaca.. Michele drž se i sretno s motorom.
:icon_thumright:
Chupsy je kralj hahaaha,a JURCI sam se obratio jer me zanimju neke stvari i dao je broj moba i sve da se dog,tak da ono. Niam se uspio javit jel stvari jos nisu sigurne al ako sve krene po planu hocu sigurno... off topic  :binkybaby:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!