Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180  (Posjeta: 178673 )

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #320 : 24 Listopad, 2009, 21:15:16 »
hac je vjerovatno to sklepao na brzinu i zato je to tako,inace sumnjam da hac to ne bi dobro slozio.....ako je uzrok svemu slaganje,onda je to jedan veliki minus hacu

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #321 : 24 Listopad, 2009, 21:22:38 »
pa kolko sam ja skužio motor nejde zato kaj nije poštelan pa nije ga mogo hac poštelat ako je kod njega bila samo mašina na slaganju pa nemože napamet poštelat... :icon_scratch:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline elvis_27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: runner,suzuki,runner
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: serijala
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #322 : 24 Listopad, 2009, 21:22:38 »
hac je vjerovatno to sklepao na brzinu i zato je to tako,inace sumnjam da hac to ne bi dobro slozio.....ako je uzrok svemu slaganje,onda je to jedan veliki minus hacu
ej,ja znam cijelu pricu taj hac mi se nimalo nesvida,muljao je decka,poslao mu je masinu koju normalan decko i da radi,da to zna imao je sve dijelove bi napravio u max 10 dana,tip je nnjemu nakon skoro 2 mjeseca masinu poslao nije stavio sve dijelove itd... ma mislim neodgovornost,a decko mu sve plati i ceka ga ko debil
sve sto pozelis!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #323 : 24 Listopad, 2009, 21:29:27 »
za svoje godine je neodgovoran,ali opet cisto sumnjam(ne vjerujem) da je lose slozeno,imao sam par puta priliku vidjeti blokove i cilindre koje je obradio hac i stvarno covijek zna sto radi,profi napravljeno,i ova 2 sr-a kojem se rađene makine su letili sluzili svrsi....

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #324 : 24 Listopad, 2009, 21:43:53 »
ej,ja znam cijelu pricu taj hac mi se nimalo nesvida,muljao je decka,poslao mu je masinu koju normalan decko i da radi,da to zna imao je sve dijelove bi napravio u max 10 dana,tip je nnjemu nakon skoro 2 mjeseca masinu poslao nije stavio sve dijelove itd... ma mislim neodgovornost,a decko mu sve plati i ceka ga ko debil

Da li možda znaš cifru koju je platio njemu za te radove?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #325 : 24 Listopad, 2009, 22:01:49 »
ej,ja znam cijelu pricu taj hac mi se nimalo nesvida,muljao je decka,poslao mu je masinu koju normalan decko i da radi,da to zna imao je sve dijelove bi napravio u max 10 dana,tip je nnjemu nakon skoro 2 mjeseca masinu poslao nije stavio sve dijelove itd... ma mislim neodgovornost,a decko mu sve plati i ceka ga ko debil

ak znas cijelu pricu onda valjda znas zasto nije nastelano i zasto spe ne ide

 :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #326 : 25 Listopad, 2009, 01:35:43 »
pozzz,
prvo sry sta nema slika evo obecajem sutra par komada jednostavno nestizem jebe me ovaj motor do mile volje evo kratke price o ovom motoru od kad je slozen ..
prvi dan kad je upalio pustio sam ga na leru nekih cca 15 min da radi ,nakon toga sam ga lagano provozao pa zatim ugasio.upet ga pustio da radi na leru i krenuo da ga probam lagano kad ono od vibracija se odvidala vida sa auspuha i kako je jolly moto stajao samo na jednoj vidi puklo je ono u sta marmita ide tj sta stoj na cilindru di se zakaci susta.(ja i sinisa sa foruma krenuli smo sa slaganjem u 7.30 jer je trebalo i izbusit neke vide koje su pukle u bloku kao kod auspuha i kod dekla ..to je inace trebao hac uradit al eto nije.)Sutra dan zavarim kod tokara sa co2 sve to ljepo slozimo iglancamo ga cjelog popijemo cugu izlazimo iz garaze u 9.00. U 10.00 krecem iz kuce i nakon par km osjetim da motor gubi minimum al ok mislio sam mozda treba na karbu postelat minimum i krenem dalje i taman kad sam od 100m od frendova koj su me cekali motor nije primao gas.nakon sto su me dogurali doma krenulo je rastavljanje koje se nastavilo ujutro ...ujutro sam shvatio da se zapravo dizna odvidala (karb je bio kod haca i on je mjenjao diznu !!! ) .Kad sam ga opet upalio sve 5 do popodne kad nakon 2km od kuce ostajem bez pola kljesta ,pa se elektro pokretac odviao pa platike itd.sutra ujutro odlazim kod frenda u servis kupujem crijevo i kljesta (naravno polovna) prepustim njemu malo da vidi sta je sa vibracijama itd ugl motor je pusta vals zrak na vise mjesta i to je sve bilo sanirano ,sto se tice vibracija nije mi to mogo objasnit ..nista iskesiram pare i vozim se 90km kad napokon dolazim u garazu da promjenim rolice i ono odvidam deklo kad ono motor se iskrivi totalno i vidi ono blok puko totalno.(odmah da kazem da je zadnjih 90km ima sve apsolutno sve sarafe te da sam se vozio na 4 vide samo kad sam ga probavao 1km naci neprimjetno.variomat je nov radilica je nova sarafi su bili ...jedinostavno neznam zasto je puko nekako sumljam u amortizer konkretno bitubo sa plinskom bocicom ....neznam sta cu dalje nabavio sam blok koj treba prvo dobro ocistit,motor cjeli mislim slati jurcetu jer mi je izasao u susrat i zeli pomoci ja se nadam da kad dobijem motor nazad da cu napokon imat osmjeh na licu hahaha u ovaj sam motor ulozio jako puno novca i nije mi zao zao mi je sta je iso 140 i sta je imao start ko vx209 to je zalost sve se bojim da hac nije stelao paljenje tj da nepravilno baca iskru ...jos jedna zanimiljvost motor se sam nikad nije sam digo na zadnji ,sto je bio slucaj kad sam imao samo karb i glavu ...eto toliko od mene

Offline David

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • I love life !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šupkograd
  • Moj Skuter: Runner 50 SP,Peugeot buxy, Piaggio skipper BIG BORE
  • MojSetup: KITA DAAAAAAAAAAAAAA !!!
  • MojSpuh: FANCY !!!!
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #327 : 25 Listopad, 2009, 09:40:17 »
Moje mišljenje je da nešto u samom motoru nije u balansu, tj. stvaraju se velike vibracije i dolazi do pucanja bloka, osobno imao isti slučaj pucanja bloka , nemoguće je da zbog amortizera pukne blok, ne zato što si od mene kupio taj Bitubo !!! Pozdrav :icon_thumright: :headbang:
Ozbiljan zauvjek , samo sve NOVO !ARUNA KONE!

BRAKING DISKOVI I RMS DIJELOVI POPUST 20% !
098-724-223

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #328 : 25 Listopad, 2009, 10:26:45 »
nadam se da ce ova tema nakon sto slozim motor otici u puno uzlazniju putanju i da ce decko biti presretan!

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #329 : 25 Listopad, 2009, 11:14:05 »
nadam se da ce ova tema nakon sto slozim motor otici u puno uzlazniju putanju i da ce decko biti presretan!
jel kod tebe dolazi cjeli motor ili samo mašina???
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #330 : 25 Listopad, 2009, 12:44:16 »
vidim da me se proziva pa da razjasnim neke stvari.......da je radilica van balansa sjebala bi ležaje daleko prije nego blok.............ja u biti nisam vidio lošije SP makine što se tiće vijaka i pokidanih navoja......bar pola ih je sjebano bilo na bloku......

Citat:
Kad sam ga opet upalio sve 5 do popodne kad nakon 2km od kuce ostajem bez pola kljesta ,pa se elektro pokretac odviao pa platike itd

moje je mišljenje da tu leži uzrok jer su kljesta otpala u vožnji i to sigurno nioje prošlo bez udarca po bloku + kombinacija bez pola vijaka u deklu + spuh na jednom vijku koji se vrti +10 000 rpm.......
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #331 : 25 Listopad, 2009, 13:04:15 »
Ja ipak mislim da je želja za voznjom bila veća od kompletnog sklapanja,dakle da sve bude tip top....

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #332 : 25 Listopad, 2009, 13:42:42 »
osobno i iz prve ruke sam videl mašinu...otpakiral je skupa s hacom dok je došla i onda poslje rastavljenu...i kak veli hac..nie bilo navoja i šarafa koi nie bil izgrobaren..a o popucalim šarafima u navojima da ne pričam.čak i karb je ko dae bil žvakan između bloka i kotača izrauban i izudaran.
« Zadnja izmjena: 25 Listopad, 2009, 14:03:22 stefek_kc1 »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #333 : 25 Listopad, 2009, 14:17:28 »
vidim da me se proziva pa da razjasnim neke stvari.......da je radilica van balansa sjebala bi ležaje daleko prije nego blok.............ja u biti nisam vidio lošije SP makine što se tiće vijaka i pokidanih navoja......bar pola ih je sjebano bilo na bloku......

moje je mišljenje da tu leži uzrok jer su kljesta otpala u vožnji i to sigurno nioje prošlo bez udarca po bloku + kombinacija bez pola vijaka u deklu + spuh na jednom vijku koji se vrti +10 000 rpm.......
Da pa kad je tako sve bilo u kur*u ako si nešto naplatio onda si mogal i popraviti sve te navoje,a ne zafušat i masno naplatiti.........

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #334 : 25 Listopad, 2009, 14:26:27 »
o kakvom masnom naplačivanju razgovaramo? 500 kn za upresavanje i slaganje blokova + 300 kn za preradu blokova.......djelovi su koštali koliko i na SIPu.....dečku se žurilo i nije mogao čekat još jedan dan .......karb nisam mogao ni osnovno odoka poštelat jer je needle jet bio polomljen,tj dizna je bila polomljena i dio je ostao zaglavljen u needlejetu............da mi je osobno donio tu mašinu ne bi je vjerovatno ni htio uzet radit
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #335 : 25 Listopad, 2009, 14:34:51 »
o kakvom masnom naplačivanju razgovaramo? 500 kn za upresavanje i slaganje blokova + 300 kn za preradu blokova.......djelovi su koštali koliko i na SIPu.....dečku se žurilo i nije mogao čekat još jedan dan .......karb nisam mogao ni osnovno odoka poštelat jer je needle jet bio polomljen,tj dizna je bila polomljena i dio je ostao zaglavljen u needlejetu............da mi je osobno donio tu mašinu ne bi je vjerovatno ni htio uzet radit
500kn tebi nije masno ček ti daješ račun za to plaćaš državi porez pa je zato tako skupo i 300kn za malo počačkat po blokovima,sve ovo šta si radio max se moglo naplatiti 400 do 500kn ok da je cijena ova veća ali da je dobio motor pali vozi bez ikakvih sranja ovako je to sve preplatio........

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #336 : 25 Listopad, 2009, 14:39:43 »
kolko ja znam nie platil niš više osim stavljanja radilice i sređivanja blokova...nikakve šarafe ni navoje ni slaganje karba ni ničeg drugog..kae htel to mu je hac napravil.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #337 : 25 Listopad, 2009, 14:41:29 »
ajd bleki de se scooliraj....očigledno da nisi nikad radio slaganje i turpijnje kak treba ak misliš da je 100 e puno za slaganje i turpijanje 2T makine.....neču ulazit dalje u raspravu jer nema smisla.dečko se upustio u nešto za šta očito nije spreman,za poštelat 2T treba strpljenja i nešto znanja koje očigledno dečko nema
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #338 : 25 Listopad, 2009, 15:05:51 »
kolko ja znam nie platil niš više osim stavljanja radilice i sređivanja blokova...nikakve šarafe ni navoje ni slaganje karba ni ničeg drugog..kae htel to mu je hac napravil.
Vidis ti tako tvrdis, a ja koliko znam nije bilo sve kako je trebalo biti, i mislim da se oni dvoje trebaju dogovoriti i raspraviti ko tu koga...... :icon_thumright:



Ja priznajem da se u mehaniku ne razumijem dovoljno tak da ne ulazim u rasprave od cega su vibracije, zasto su pukli blokovi, ovo-ono, al ko laik postavljam pitanje da li je mehanicar, ako je sve bilo u takvom rasulu kak se prica, bio duzan upozoriti stranku o stanju masine i o mogucim problemima i posljedicama pustanja u rad iste ???
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #339 : 25 Listopad, 2009, 15:46:44 »
možda sam se krivo izrazil...kae platil to mue napravljeno..
moja mašina je isto kod haca i znam kak čovjek radi..
pali mašina na zub i vozi bez problema..i ide malo bolje neg ova dotična..
moj motor je kompletan tamo pa odma to hac i štela tak dae mašina pici pici i vozi i prede ko curica..treba to znat uštelat a i očito stavit mašinu kak treba na motor i sve ostalo...da svi znaju šarafit po motorima nebi bilo servisa ni majstora...a dok neznaš i nemaš iskustva s tak nečim onda ni nemre to bit kak spada.

uostalom da,to budu oni riješili..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)