Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180  (Posjeta: 178663 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #340 : 25 Listopad, 2009, 16:15:18 »
o kakvom masnom naplačivanju razgovaramo? 500 kn za upresavanje i slaganje blokova + 300 kn za preradu blokova.......djelovi su koštali koliko i na SIPu.....dečku se žurilo i nije mogao čekat još jedan dan .......karb nisam mogao ni osnovno odoka poštelat jer je needle jet bio polomljen,tj dizna je bila polomljena i dio je ostao zaglavljen u needlejetu............da mi je osobno donio tu mašinu ne bi je vjerovatno ni htio uzet radit
dragi moj hac pa ti sam sebe lazes ,gle imas 37 godina a gori si od nas pubertetlija valjda je to kriza srednjih godina , oprostite ako sam malo sarkastican al posto nemogu trpiti lazi poludim kad citam ovo sta hac pise .
OBECANO:masina ce bit skopljena u roku od 2 tjedna
             bit ce ustelana jer ce stavit na nosace od nekog njegovog spa pa ce on sve to ustelat
             imas moju garanciju i bilo sto da se desi stojim iza toga

OSTVARENO:masina sklopljena nakon 2mj
                 karb je rastelan totalno
                 di je sad garancija kad je puko blok?

5800kn je dobio hac od mene u 3 navrata sam mu to placao i sve to kako mi je on reko tj kad je reko uplati uplaio sma isti dan.
850kn za sklapanje blokova i stelanje
500kn za turpijanje blokova
ostatak je iso za djelove i tu me pokrao
neke djelove nisam dobio npr novi remen ,pletena crijeva,gljivu... ovim ti putem dajem rok od tjedan dana da mi vrais novce za te djelove koje nisi poslao mislim da sam te dovoljno cekao


necu ni pricat koliko mi je samo puta reko da cu sutra slati itd itd ...dosli smo do te situcije da su moj roditelji ga morali zvati na kucni (jer se na mob jedno vrijeme nije javljao) i pitati ga u cemu je problem..

osim toga nije ucinio svoj posao ...nije upresao getribu ,nije se ni potrudio oprat blokove ,nije 4 vide koje su pukle u bloku prijasnjem vlasniku  izvadio iz bloka (3 kod dekla 1 kod auspuha ) pa sam morao sam a on je za to bio placen.

a stefek sto se tice karba ja sam platio 18 eura set za reparaciju tog karba tako nepricas nebuloze da on to nije znao.

sto se tice blokova pricao sam sa njim u petak i reko mu da je puko blok i on mi je reko da ih je pogledao prije nego sta je ista drugo iso radit i da su bili dobri ,te da mu je nejasno kako su pukli.

ovako hac htio sam biti pristojan cak ako vidis nisam te ni prijavio (iskreno imao sam to na umu no cekao sam da mi vratis novce jer sam se bojeao ako prijavim da ih nekad necu vidjeti) a onoda ti pocnes pricat price po forumu pa daj bar budi korektan i reci istinu ,a sad nadalje sto vise budes lagao samo cu ja bit iskreniji a to ce rezultirati tomu da ce hrpa tvog prljavog vesa izaci na vidjelo.

ova me tvoja izjava impresjonira: spuh na jednom vijku koji se vrti +10 000 ....kako se moze vrtit toliko ako ima seriski cdi i motor mi se nije vrtio preko 9400  :icon_thumright:


Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #341 : 25 Listopad, 2009, 16:21:29 »
možda sam se krivo izrazil...kae platil to mue napravljeno..
moja mašina je isto kod haca i znam kak čovjek radi..
pali mašina na zub i vozi bez problema..i ide malo bolje neg ova dotična..
moj motor je kompletan tamo pa odma to hac i štela tak dae mašina pici pici i vozi i prede ko curica..treba to znat uštelat a i očito stavit mašinu kak treba na motor i sve ostalo...da svi znaju šarafit po motorima nebi bilo servisa ni majstora...a dok neznaš i nemaš iskustva s tak nečim onda ni nemre to bit kak spada.

uostalom da,to budu oni riješili..

gle nemoj se mjesat jer neznas niti koliko sam platio niti sto je on ucinio ..hvala
 nebis sigurno ovako pisao da si dozivio sa hacom ovo sto sam ja ...ponavljam on zna i svaka cast al uvjek ce ostat lazov i prevarant
stojim iza svake svoje rijeci ,vjerovatno ce neki pomislit da sam prgavi klinac i da nemam postovanja prema igoru ,al zamislite se vi na mome mjestu ,mislim da sam dovoljno sutio i da je vrijeme da ljudi znaju skim netreba imati posla jer ovakvi ljudi poput haca ne zasluzuju nase postovanje niti biti clanovi ovog foruma ,jer mislim da je svima u interesu da posluju u miru bez da ih neko pokrade

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #342 : 25 Listopad, 2009, 16:26:22 »
za toliko novaca ti je trebala doc masina upicanjena i nastelana da bolje nemoze bit...prvo nije bila upicanjena,drugo nije bila nastelana i trece kako bi se lijepo izrazio je bila sjebana...tako da stvarno mislim da Hac ovo sta si napravio decku nije u redu od tebe...ipak si stariji od svih nas ovdje i znas da su svi imali povjerenja u tebe i slali ti blokove koje ti sjebes i vratis u jos gorem stanju nego kaj su bili...samo cekam da vidim kakvi su blokovi od Aeroxtuninga nakon godinu dana...pokupio si masu love i boli te briga sta si posao obavio ne profesionalno,glavno da je lova u dzepu...

mod ispricavam se na spammu,ali ovo je stvarno bezobrazno od Haca,a ti mikele si jos luđi sta nisi nakon dva tjedna isao kod njega po masinu... :icon_thumright:

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #343 : 25 Listopad, 2009, 16:29:57 »
a znam da sam lud jbg sad cekam tjedan dana za novce ako ne bit cu prisiljen ici po to u novu gradisku,a znam jos neke clanove ovog foruma koj bi mi se rado pridruzili ...nije da prijetim nego samo ocu ono sta je moje i sta sam platio

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #344 : 25 Listopad, 2009, 16:32:47 »
 :popc1:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #345 : 25 Listopad, 2009, 16:34:09 »
a znam da sam lud jbg sad cekam tjedan dana za novce ako ne bit cu prisiljen ici po to u novu gradisku,a znam jos neke clanove ovog foruma koj bi mi se rado pridruzili ...nije da prijetim nego samo ocu ono sta je moje i sta sam platio
svako bi to isto napravio na tvom mjestu...trebao si blokove poslat J.U.R.C.I i garantirano bi dobio sve upicanjeno i slozeno kako treba bez ikakvih prevara i jos bi jeftinije prosao...a sad ovo koliko je on tebi dizan i sta u to necu ulazit jer nije moj problem,ali ovo za masinu stvarno nije bilo fer od njega...

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #346 : 25 Listopad, 2009, 16:53:59 »
:popc1:

GOKY alo de mrdni biceps,ne vidim ovu dramu od tvoje ruke...........i lakše s tom colom :laughing7:
 Mikelo proročanstvo vidovitog kize od prošlog tjedna kad smo se čuli je glasilo - pitanje je dana kad će blok puknut!!! :confused5:
šta reć,mikelo mi je ful ispravan dečko iz jednog razloga - nije jebač za lipu!i stvarno je dečko korektan u svakom pogledu,frajer je spreman dat lovu,ali i zato očekuje i nivo,potpuno ga podržavam.....stvarno je i meni žao dečka,tolku lovu je upucao jbte mogo si je uzet nekog polovnog KTM-a i vozit se ko gospodin.......

stari vjerujem da će jurča odradit posao vrhunski,što se tiče blokova zajebi varenje,nama je preko auto-bila navodno najbolji varilac aluminija u zg povario blok od fxr-a po sredini,a što je najveća fora blok je napuko cca 5 cm,udario pojačanje preko svega,dekl je bio prilikom varenja i smontirali sve odvežena jedna jebena drag utrka od 4 vožnje + svi vijci na mjestu i novi selen i piksne.......guramo skipera u kombi,ja ga iza pogledam kad ono - ko ker iz jebačine se uvija.......bit priče je uzimaj druge čitave blokove(jest da je zdravi blok od sp-a nać lutrija al da se iskopat........) i po mogućnosti daj 300eura za onaj PM-ov Support arm sa SC-a.......

stari držim ti palčeve  :headbang:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #347 : 25 Listopad, 2009, 16:56:46 »
Znam kako ti je DevMichele i podrzavam te, jer sam i ja dozivio brdo neugodnosti od clana hac sto sam i napisao vec ukratko, ko nije osjetio nemoze razumijeti, nije da ga napadam, ali poludim na lazi i muljaze, ne znam sta mu to sve treba :angry7:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #348 : 25 Listopad, 2009, 16:58:03 »
ajd bleki de se scooliraj....očigledno da nisi nikad radio slaganje i turpijnje kak treba ak misliš da je 100 e puno za slaganje i turpijanje 2T makine.....neču ulazit dalje u raspravu jer nema smisla.dečko se upustio u nešto za šta očito nije spreman,za poštelat 2T treba strpljenja i nešto znanja koje očigledno dečko nema
Reć ću ti samo jednu stvar imaš 37 godina glumiš vo no nekog tunnera izbijaš djeci pare iz džepova,a posao koji napraviš je čista nula,a to tvoje turpijanje objesi mačku o rep ti si mu neš turpijal dečko ni nezna šta mu je točno napravljeno,motor kurca ne ide kako on sam kaže,a kad vidim cifre koje si mu naplatil za radove vjeruj mi ja bi isti tren sjeo u auto i došal ti na vrata,lijepo bi te zamolio da prestaneš djeci prodavat fore tunned by hac jer od toga nema kruha,jer ove cifre koje ti naplaćuješ pa j#bo te led u XSH je jeftinije,za dijelove neznam koje su cifre,a i to bi volio znat isto...........

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #349 : 25 Listopad, 2009, 17:01:06 »
GOKY alo de mrdni biceps,ne vidim ovu dramu od tvoje ruke...........i lakše s tom colom :laughing7:
 Mikelo proročanstvo vidovitog kize od prošlog tjedna kad smo se čuli je glasilo - pitanje je dana kad će blok puknut!!! :confused5:
šta reć,mikelo mi je ful ispravan dečko iz jednog razloga - nije jebač za lipu!i stvarno je dečko korektan u svakom pogledu,frajer je spreman dat lovu,ali i zato očekuje i nivo,potpuno ga podržavam.....stvarno je i meni žao dečka,tolku lovu je upucao jbte mogo si je uzet nekog polovnog KTM-a i vozit se ko gospodin.......

stari vjerujem da će jurča odradit posao vrhunski,što se tiče blokova zajebi varenje,nama je preko auto-bila navodno najbolji varilac aluminija u zg povario blok od fxr-a po sredini,a što je najveća fora blok je napuko cca 5 cm,udario pojačanje preko svega,dekl je bio prilikom varenja i smontirali sve odvežena jedna jebena drag utrka od 4 vožnje + svi vijci na mjestu i novi selen i piksne.......guramo skipera u kombi,ja ga iza pogledam kad ono - ko ker iz jebačine se uvija.......bit priče je uzimaj druge čitave blokove(jest da je zdravi blok od sp-a nać lutrija al da se iskopat........) i po mogućnosti daj 300eura za onaj PM-ov Support arm sa SC-a.......

stari držim ti palčeve  :headbang:

ma ovo koda sam ja pisao..slazem se sa malim zubatim kiziem  :icon_biggrin:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #350 : 25 Listopad, 2009, 17:35:12 »
najbolje znam iz svog slučaja..sve je bilo korektno i cijene i sve osim kaj se odužilo vremenski.
sori mikele ak sam kaj krivo konstatiral..znam kolko treba para za složit takav setup popizdil bi da se sve sjebe na kraju..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline ancoo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 280
  • Spol: Muški
  • Neslusan tude pi*darije
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Starigrad-Pa
  • Moj Skuter: strasna letjelica
  • Moja Kaciga: neko kinesko go
  • MojSetup: KÜBLER KBR 63mm malossi 282ccm
  • MojSpuh: garonja
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #351 : 25 Listopad, 2009, 17:54:43 »
Iskreno sumljan sa je Hac kriv zato sto ti motor ima vibracije i zato sto su ti se odvidala klista, uvjeren san da ti je zbog toga i puka blok sila koja se pojavila izmedu felge i bloka, pucanje je neizbjezno...
Da je Hac kriv zato sto ti nije posla na vrime je...
Za navoje nes ti meni problema izvaditi 4 sarafa iz blokova san ih izvadija min 50kom max 3min po komadu
Blok se moze zavariti u luckome ako pukne ja cu se obisiti, majstor vari remenicu od SP-a var je ne povuce ispita je na stroju fantazija blazena mu svaka kuna...

NAJBITNIJE!!!!
Mikele nije bit novaca mozes ti imati milijone i zatuc ih u skuter moras shvatiti da SP nadrkani nije skuter za tebe, to je skuter koji svaki puta kad ga upalis drugacije radi skuter oko kojeg svaki dan triba dr#at% karburator stelati pristelavati da bi radija normalno i da bi krenija se voziti, a ti to znanje nemas!!!!

Svaka cast Jurci i svima sa foruma jedino ko bi mi slaga blokove je Auto Bil s radapcigeron di nema tuckanja po radilici i blokovima da side, skutere takve dobro postela Kolak(vozija san Jurinog SP-a bija je ustelan radija je ko sat), Smajo decko sto je radija u Auto Bila, Leo sto vozi PH...

KÜBLER & Malossi 282ccm & PM tuning & Bitubo & Stage 6

Offline elvis_27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: runner,suzuki,runner
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: serijala
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #352 : 25 Listopad, 2009, 18:23:59 »
evo ljudi decko vam je sve sada rekao,mislim da nije u redu da nekom kazem da ce mu za 2 tijedna biti masina gotova,a da mu je vratim za 2 mjeseca znaci jos nepotpunu i da se pravi lud za neke stvari ,mislim da stvarno nije uredu,a isto tak nemozes se POTPISATI na cilindar,a znao je da to nece valjati!neznam stvarno svi koji ga tu sada hvalite mislim da je  npotrebno jer je ZAj#bo decka!samo cekam sada njegov odgovor!
sve sto pozelis!

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #353 : 25 Listopad, 2009, 18:56:04 »
Skuter kod mene dolazi u kompletu! takav je dogovor.
upravo sam slozio jedan brutalno jaki sp 180 koji ide odlicno pa kad slozim ovaj imat cu ga s cim usporediti!

anco..davno su iza mene vremena cekica i tih pi*darija!

to mogu sebi tako a strankama kojima dozvoljavam gledanje dok sarafim nikako !!!

Offline David

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • I love life !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šupkograd
  • Moj Skuter: Runner 50 SP,Peugeot buxy, Piaggio skipper BIG BORE
  • MojSetup: KITA DAAAAAAAAAAAAAA !!!
  • MojSpuh: FANCY !!!!
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #354 : 25 Listopad, 2009, 19:18:28 »
Što reći, :headbang: drži se Michelo , ako što zatreba Kiza i ja stojimo na usluzi  :notworthy: !!! Još jedanputa ponavljam isto što i Kiza, nisam vidio ispravnijeg dečka na forumu , čujemo se često i uvjek kako je i rekao tako je i bilo , pozdrav !!!! :notworthy:
Ozbiljan zauvjek , samo sve NOVO !ARUNA KONE!

BRAKING DISKOVI I RMS DIJELOVI POPUST 20% !
098-724-223

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #355 : 25 Listopad, 2009, 19:34:09 »
Iskreno sumljan sa je Hac kriv zato sto ti motor ima vibracije i zato sto su ti se odvidala klista, uvjeren san da ti je zbog toga i puka blok sila koja se pojavila izmedu felge i bloka, pucanje je neizbjezno...
Da je Hac kriv zato sto ti nije posla na vrime je...
Za navoje nes ti meni problema izvaditi 4 sarafa iz blokova san ih izvadija min 50kom max 3min po komadu
Blok se moze zavariti u luckome ako pukne ja cu se obisiti, majstor vari remenicu od SP-a var je ne povuce ispita je na stroju fantazija blazena mu svaka kuna...

NAJBITNIJE!!!!
Mikele nije bit novaca mozes ti imati milijone i zatuc ih u skuter moras shvatiti da SP nadrkani nije skuter za tebe, to je skuter koji svaki puta kad ga upalis drugacije radi skuter oko kojeg svaki dan triba dr#at% karburator stelati pristelavati da bi radija normalno i da bi krenija se voziti, a ti to znanje nemas!!!!

Svaka cast Jurci i svima sa foruma jedino ko bi mi slaga blokove je Auto Bil s radapcigeron di nema tuckanja po radilici i blokovima da side, skutere takve dobro postela Kolak(vozija san Jurinog SP-a bija je ustelan radija je ko sat), Smajo decko sto je radija u Auto Bila, Leo sto vozi PH...



čukman je strašan...to potpisujem

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #356 : 25 Listopad, 2009, 20:33:30 »
i sta ti vrijede sve pare koje mozes imati , kad ti nemogu osigurat da ces se vozit na njemu svaki dan!  ::)
i jos jedan ducan sp postao drlogom , necijim nemarom!  :angry7: :angry7:

ne zelim nikoga uvrijediti, ali jetra me boli  :sad3:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #357 : 25 Listopad, 2009, 23:17:58 »
ne želin se mišat u rasprave...al samo ću ti reć da imaš muda i da si hrabar tako slat mašinu, motor i davat pare LJUDIMA KOJE NEZNAŠ...niti si ih ikad vidia vjeovatno
pa j****u mater...nije pula zadnja zabit i da nema nijednog meštra koji je sposoban uprešat novu radilicu, naštelat karb i prijenos...
i nema tu piškit ću kakit ću...lipo kad meštar složi, vidiš da sve radi kako spada vadiš novce plaćaš sve...zadovoljan obavljenim...
neće da radi, odugovlači? uzimaš svoj motor i lagano ga pozdraviš...a ne ovako cila filozofija oko toga

svaka čast i hacu, uopće nesumljan da faca zna nekog kurca...al čisto zbog te neodgovornosti nebi mu da da čuva 2 nacrtane ovce...a to si zna i sam jer nije baš da se od jučer priča o zakašnjelin djelovima, itd :happy6:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #358 : 26 Listopad, 2009, 00:50:17 »
Lagano frkani sp .. koji je i dalje za gradsku upotrebu !


Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #359 : 26 Listopad, 2009, 00:57:27 »
 :angry7: :notworthy:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..