Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco 250-500  (Posjeta: 48217 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rogi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 194
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medulin
  • Moj Skuter: Kymco
Kymco 250-500
« : 13 Siječanj, 2007, 18:40:01 »
Došlo je do nekih malih promjena u dizajnu


Promijenili su toliko omražene retrovizore.Euro norme 2 i 3.Još da promijene uvoznika i sve 5.
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2007, 18:42:22 rogi »
NERA-MEDULIN

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #1 : 13 Siječanj, 2007, 19:36:26 »
ja cekam sponore da mi jednoga dajuu  :toothy9:

makar po nabavnoj  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #2 : 13 Siječanj, 2007, 19:40:43 »
ja cekam sponore da mi jednoga dajuu  :toothy9:

makar po nabavnoj  :toothy3:
Eh moj eladio... budes se nacekao...  :happy8:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #3 : 13 Siječanj, 2007, 19:51:18 »
ja cekam sponore da mi jednoga dajuu  :toothy9:

makar po nabavnoj  :toothy3:
Eh moj eladio... budes se nacekao...  :happy8:

 :dontknow:



...sto ne umanjuje moje zelje za ovom pilom  :notworthy:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #4 : 13 Siječanj, 2007, 20:08:38 »
ja cekam sponore da mi jednoga dajuu  :toothy9:

makar po nabavnoj  :toothy3:
Eh moj eladio... budes se nacekao...  :happy8:

 :dontknow:



...sto ne umanjuje moje zelje za ovom pilom  :notworthy:

Samo bi na kineze...


on topic... stariji retrovizuri su mi bili bolji... Ovo mi izgleda preobicno!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #5 : 13 Siječanj, 2007, 20:13:55 »
Ovi su vjerojatno prelazno rješenje, dok ne smisle nešto bolje, jer su oni prošli iako dopadljivi bili jebeno loše funkcionalni... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #6 : 13 Siječanj, 2007, 20:51:07 »
Došlo je do nekih malih promjena u dizajnu


Promijenili su toliko omražene retrovizore.Euro norme 2 i 3.Još da promijene uvoznika i sve 5.

Zašto promijeniti uvoznika?

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #7 : 13 Siječanj, 2007, 20:57:23 »
jer kad kupiš skut i trebaš ga servisirati u garantnom roku imat češ problema ne slatkih več gorkih da buš kipio ko zakuhala voda.
očito njima nije u planu imati što više zadovoljnih kupaca več izgleda kao naša repka uživa na lovorikama a ne kuže da je vrijeme prolazno i da im može pobječi pod kristalnim nogama pa buju pali i razbili se od učmalosti.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #8 : 13 Siječanj, 2007, 21:18:22 »
Jer imaš još problema sa skuterom?

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #9 : 13 Siječanj, 2007, 21:38:48 »
ma imam ali i to bum riješio na 3000km
ma imam osječaj da je kymco jasko osjetljiv skut i da nije za nas divljake več da je rađen za žensku populaciju koji su malo manje grubi prema svojim dvotočkašima.
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2007, 21:43:37 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #10 : 13 Siječanj, 2007, 22:03:58 »
Znam dosta ljudi šta vozi baš 125 bet&win i nisu imali baš neke probleme  a i nisu baš nježni.Možda si baš pogodio neki sa tvorničkom rak ranom.

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #11 : 18 Siječanj, 2007, 23:35:54 »
jer kad kupiš skut i trebaš ga servisirati u garantnom roku imat češ problema ne slatkih več gorkih da buš kipio ko zakuhala voda.
očito njima nije u planu imati što više zadovoljnih kupaca več izgleda kao naša repka uživa na lovorikama a ne kuže da je vrijeme prolazno i da im može pobječi pod kristalnim nogama pa buju pali i razbili se od učmalosti.

Čuj, s obzirom isti uvoznik već 10 godina prodaje Kymco na našem tržćištu, i da je od apsolutno nepoznate marke od koje su zazirali gotovo svi uspio stvoriti respektabilan brand i jednu od najboljih i najvećih servisno distributerskih mreža, mislim da tvoje riječi baš ne stoje.

Gdje ga servisiraš da nisi zadovoljan sa tretmanom, ako nije tajna?

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #12 : 19 Siječanj, 2007, 00:44:54 »
odin nije stvar u servisu več u uvozniku koji nema dostojnu količinu dijelova a več je deceniju vrli uvoznik kymca u rh.
serviser nemože imati sve dijelove ali zato naš vrli uvoznik mora.
na tisuču motora barem jedan postona sto motora iste firme iste kubikaže 1% a ne 0%,ova druga cifra vodi uvoznika u amaterstvo.
ako uvozi 100 motora iste kubikaže onda barem 1 motor mora biti kompletan za servis u dijelovima.
kymco ima iste mašine na svim 125ccm modelima pa tako za svaki uvedeni model treba imati barem 1% dijelova a ako ne i 6%.
uzmimo magnetiks i vrli djedomobil na 100 komada 20 komada u dijelovima ali u smislu da ih sutra može sastaviti i prodati pod kompletan a na da nešto fali.
to ja zovem profesionalnošču a ne ono što sam ja doživio od uvoznika čekanje glave motora više od 20 dana što je za nepovjerovati u profesiji uvoznika renomirane firme iz tajvana.
da doznaju kako posluju odmah bi izgubili status uvoznika i morali zaprti firmu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #13 : 19 Siječanj, 2007, 11:06:34 »
miriše mi da odin možda radi s kymcom.. evo mozda netko tko ce ti moci pomoci ubuduce  :toothy3: :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #14 : 19 Siječanj, 2007, 12:21:40 »
vidjet čemo jer kako je nastupio činimi se da on navija za uvoznika, ako da onda bi trebao znati onu poznatu izreku kupac je u svemu u pravu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #15 : 19 Siječanj, 2007, 23:16:38 »
odin nije stvar u servisu več u uvozniku koji nema dostojnu količinu dijelova a več je deceniju vrli uvoznik kymca u rh.
serviser nemože imati sve dijelove ali zato naš vrli uvoznik mora.
na tisuču motora barem jedan postona sto motora iste firme iste kubikaže 1% a ne 0%,ova druga cifra vodi uvoznika u amaterstvo.
ako uvozi 100 motora iste kubikaže onda barem 1 motor mora biti kompletan za servis u dijelovima.
kymco ima iste mašine na svim 125ccm modelima pa tako za svaki uvedeni model treba imati barem 1% dijelova a ako ne i 6%.
uzmimo magnetiks i vrli djedomobil na 100 komada 20 komada u dijelovima ali u smislu da ih sutra može sastaviti i prodati pod kompletan a na da nešto fali.
to ja zovem profesionalnošču a ne ono što sam ja doživio od uvoznika čekanje glave motora više od 20 dana što je za nepovjerovati u profesiji uvoznika renomirane firme iz tajvana.
da doznaju kako posluju odmah bi izgubili status uvoznika i morali zaprti firmu.

    Uf, bit ce tesko biti kratak i povezan :-)

   U biti, radi se velikom vecinom o servisima. i ne samo o kymcovim, nego o svima. 90% ih nema niti jedan set prstena na lageru. Naravno, ovo govorim iz svoje pozicije, a to je pozicija uvoznika. Najcesci scenarij (ne samo moji serviseri, i ne samo kymco skuteri):
1. Ti kupis skuter
2. Dok radis redovne servise na kojima ne traba nista mijenjati sve je u redu
3. Odu valjcici na primjer. Serviser ih nema, nego narucuje od nas. I sad, dok mi dobijemo njegovu narudzbu, najcesce opisnu, pa dok provjerimo sifru, dok posaljemo robu (obicna posta, jer je intereuropa preskupa za valjcice od 80kn), dok on dobije valjcice, dok ih ugradi, ti si bez skutera tjedan dana. Ti si ljut, ali serviseru je najlakse svaliti sve na uvoznika.

Ako ides na servis tamo gdje mislim da ides, u Karmata, onda ovo gore ne vazi, jer su oni stvarno super.

Kymco nema sve masine od 125ccm iste. Imas masinu jednu na spaceru 125 (stra LC), drugu na B&W i GD 125 (nova LC), imas trecu na peopleu 125 i cetvrtu na agility 125.

Sjecam se tvog slucaja i glave motora. Vjeruj da je to nakon 10 godina rada prva glava motora od 125 ccm koju smo trebali promijeniti. Kad narucujemo dijelove, jedan od glavnih smjerokaza su nam tablice od kymca sa popisom dijelova koje issporucuju. Ta glava nije bila na tom popisu, je*i ga. Dosla je narudzba od servisa, mi smo se odmah dali u potragu za glavom, i nije ju bilo lako naci, ali smo uspjeli.

Spominjes da treba imati jednu masinu na raspolaganju za raskopavanje. I navodis magnetix kao primjer. Mislim da je to klasicni fus, rakospavati neprodane skutere da bi krpali druge. Naravno, svatko ce tome pribjeci, ali samo u slucaju krajnje nuzde, a ovo izgleda kao politika firme, ajmo uzeti 20% vise robe da imamo za raskopavanje. Jebate, kao da su zarade po skuteru 50% pa si mozes dozbvoliti da ti 20% lagera stoji raskopano... Vjeruj da to nije bas tako, i da magnetix moze prodati tih 20 komada koje spominjes da su uzeli za dijelove, vjeruj da ce ih prodati iste sekunde, fino napuniti racun, i onda se mozes moliti dragom bogu da ti posalje dijelove ako nesto rikne. Jer, probaj ukucati "SPILLO SCOOTER" u google, ili "GAMAX SCOOTER" sili "SPILLO HUNGARY (slovenija,italia, austria...) - svejedno, dobit ces samo neke bizarne linkove, pa ti odi u italiju ili sloveniju, austriju, madjarsku, wherever da kupis dijelove.

Svjestan sam da nije idealno stanje ni kod nas sto se tice dijelova, ali nije idealno nigdje, ne samo u hrvatskoj, vec i u drugim zemljama, sa vecinom proizvodjaca, ne samo skutera. Kombi Peugeot Expert od firme stoji parkiran vec 10 dana jer domaci zastupnik (pazi cuda, zove se PEUGEOT HRVATSKA) nema nekakvu jabucicu ili sta ja znam sta nam je otislo, i sta se moze zamijeniti u roku od 5 minuta. I sta da radimo? Ili odem sa autom na servis. Auto je eminentnog njemackog proizvodjaca vise srednje klase, kazu mi fino "da, vasa serija ima tvornicku gresku - rupu u glavi motora, moramo je zamijeniti, na zalost nemamo na lageru, vi se slobodno vozite, kad nam stigne zvat cemo vas" :-) Ja ljut zovem uvoznika (tad je jos bio Zubak auto), i oni slijezu ramenima, budite strpljivi... Proslo je mjesec dana dok nije stigao dio.
Sjeti se Aprilije i njihovih dijelova, sage koja jos uvijek traje, sjeti se Honde, sjeti se SYM-a koji je u 10 godina na trzistu promijenio 6 zastupnika...

Eto, mogao bih o ovome seminar odrzati, i slazem se tobom, naravno, nije ugodno 20 dana cekati bilo kakav dio, ali na zalost sve je to sastavni dio posla. I koliko god se mi trudili, ulagali u skladista, softvere, lager, ljude, uvijek ce se naci nesto sto nemas za isporuku. NEdavno je bila vijest u novinama "Piaggio Hrvatska je dosegnuo europsku razinu u segmentu rezervnih dijelova - 70% dijelova uvijek ima za isporuku". Drugim rijecima, ako se razbijes, i treba ti 10 dijelova, vrlo je velika vjerojatnost da ce oni imati samo 7, a 3 ces morati cekati, vrlo vjerojatno i vise od ovih 20 dana koje si naveo. A po starom dobrom murphyju, ta tri se nuzna da bi skuter iso :-) A dobro znam koliko je 70% jebacki lager.

Na inventuri smo imali 4.000 razlicitih dijelova,ukupno preko 25.000 komada, dva tjedna brojanja. I opet, to nije sve naravno, ali se trudimo. Puno bi nam olaksalo da dileri na pocetku godine potrose 5000 kuna za neki osnovni lager, na nasih 60 dilera, to je 300.000kuna, na kojih mi mozemo staviti nasih 300.000kn, i evo ti besprijekornog lagera. PRoblem je sto to vecina njih ne radi, i bilo kakvi pokusaji objasnjavanja prednosti takve politike, uvijek ostaju samo pokusaji. I dalje ce vecina njih kad im zatreba jedna brtva naruciti jednu brtvu, pa kad mu ona pukne, onda ce covjeku zadrzati skuter dok ne dodje druga brtva... I tako dalje.

Pozitivna je stvar za nas sto se kymco doslovno odbija pokvariti (na zalost, ti si jedan od zaista rijetkih koji su imali problem sa B&W 125), i pokusavamo narasti u ozbiljnu firmu na svim poljima, a postprodajna podrska je najzahtjevniji segment. Srca imamo, posteni smo i svakom mozemo pogledati u oci, nitko ne moze reci da se nismo polomili da izadjemo ljudima u susret, i rezultati nam daju za pravo. 1996 smo prodali 9 komada, 2006. je brojka bila veca od 1200, kad sam kretao u posao su mi se svi podsmjehivali, veliki dileri su se ismijavali iz mene i Kymca, a sad mi biramo s kim cemo raditi, jer s nama zele raditi svi. Vjeruj da bez kvalitetne postprodajne podrske ne bi bilo niti takve dobre mreze, sto su dileri bolji i uspjesniji to su i zahtjevniji.

Ispricavam se ako sam udavio, ali osjetio sam da je trenutak da nesto kazem :-)

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #16 : 19 Siječanj, 2007, 23:24:52 »
vidjet čemo jer kako je nastupio činimi se da on navija za uvoznika, ako da onda bi trebao znati onu poznatu izreku kupac je u svemu u pravu.

U biti, ja jesam uvoznik  :headbang:

slazem se, kupac je u pravu (iako ne uvijek, ima jakopuno lovaca u mutnom, vjeruj), i to uvijek i na svakom koraku pokusavamo uvaziti, vjeruj mi. Usmena predaja zadovoljnih kupaca je nama donijela poziciju koju sad imamo, koja IMHO nije losa :-) To je dugo bilo jedino oruzje koje smo imali, i koje je jos uvijek bolje od bilo kakvih novaca ulozenih u reklamu. Od prvog dana slusam price konkurencije kako je kymco sranje, onaj mulac sa krka hohstapler, nema dijelova, skuteri se raspadaju... Najbolji odgovor na to su ljudi koje zaustavis na semaforu i pitas kako su zadovoljni sa kymcom :-) A ima i nesto onih sto su zadovoljni sa nama. NAravno, ima i onih drugih, ali mi se cini da ih ima puno manje.

Uvijek se trudimo sagledati stvari iz kuta kupca, i da sad idem prepricavati anegdote bilo bi smijeha :-)

Eto, sad imate nekog i za pranje ovdje :-)

Offline sky_master

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Too Old To Rock 'n' Roll: Too Young To Die!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: xciting 250
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #17 : 19 Siječanj, 2007, 23:26:31 »

Ispricavam se ako sam udavio, ali osjetio sam da je trenutak da nesto kazem :-)
[/quote]


Čovječe, ovo se zove profesionalan odgovor....

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #18 : 19 Siječanj, 2007, 23:37:09 »
miriše mi da odin možda radi s kymcom.. evo mozda netko tko ce ti moci pomoci ubuduce  :toothy3: :redface:

jedan od prvih u evropi koji je poceo raditi sa kymcom    :confused5:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #19 : 20 Siječanj, 2007, 00:06:36 »
miriše mi da odin možda radi s kymcom.. evo mozda netko tko ce ti moci pomoci ubuduce  :toothy3: :redface:

jedan od prvih u evropi koji je poceo raditi sa kymcom    :confused5:

drago mi je  :hello:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!