Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco 250-500  (Posjeta: 48607 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #100 : 02 Veljača, 2007, 19:27:06 »
Bude li ka on to neće bit dobro :laughing7: :laughing6: :laughing11: :toothy12:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #101 : 07 Veljača, 2007, 22:58:50 »
Niš meni ne nedostaje, osim malo pameti... :laughing7:
Evo, uz sav taj rock'n'roll koji sam radio u mladosti, imao sam zbilja pažljivog anđela-čuvara da doživim svoje godine... :old:
Live to ride, ride to live

Offline sky_master

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Too Old To Rock 'n' Roll: Too Young To Die!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: xciting 250
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #102 : 12 Veljača, 2007, 14:23:23 »
Sto se tice kubikaze, xciting kojeg mi prodajemo ima 249ccm. Postoji i varijanta od 251cc, ali to se ne uvozi, jer je registracija za to skuplje. Bez brige :)
Čisto informacije radi, postoji li još neka razlika u ta dva skuta osim tih 2 ccm ?

ne, nikakva. cisto radi regulative u pojedinim zemljama. u evropi je uglavnom svugdje 249ccm


Nego da ne zaboravim, postoji li mogućnost da mi dobaviš xciting 500 ali onaj ABS model ? Negdje na proljeće ??

I da ne zaboravim i ovo drugo...:::: INFO za sve:::

obzirom da planiram na 500 ccm logično da 250 ide na prodaju...dakle, proljeće xciting 250, 6000 km, crni metalik, slikice po forumima, sređen apsolutno, garažiran, čuvan, godište 2006 8 mjesec....na leasingu....ponude slobodno

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #103 : 12 Veljača, 2007, 18:43:49 »
Sto se tice kubikaze, xciting kojeg mi prodajemo ima 249ccm. Postoji i varijanta od 251cc, ali to se ne uvozi, jer je registracija za to skuplje. Bez brige :)
Čisto informacije radi, postoji li još neka razlika u ta dva skuta osim tih 2 ccm ?

ne, nikakva. cisto radi regulative u pojedinim zemljama. u evropi je uglavnom svugdje 249ccm


Nego da ne zaboravim, postoji li mogućnost da mi dobaviš xciting 500 ali onaj ABS model ? Negdje na proljeće ??

I da ne zaboravim i ovo drugo...:::: INFO za sve:::

obzirom da planiram na 500 ccm logično da 250 ide na prodaju...dakle, proljeće xciting 250, 6000 km, crni metalik, slikice po forumima, sređen apsolutno, garažiran, čuvan, godište 2006 8 mjesec....na leasingu....ponude slobodno

evo, možda se poklopi... ja planiram baš 250-icu uzet negdje na proljeće... ako budeš za, i dogovorimo se oko cijene... :icon_thumright:

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #104 : 12 Veljača, 2007, 22:20:09 »
Nego da ne zaboravim, postoji li mogućnost da mi dobaviš xciting 500 ali onaj ABS model ? Negdje na proljeće ??
I da ne zaboravim i ovo drugo...:::: INFO za sve:::
obzirom da planiram na 500 ccm logično da 250 ide na prodaju...dakle, proljeće xciting 250, 6000 km, crni metalik, slikice po forumima, sređen apsolutno, garažiran, čuvan, godište 2006 8 mjesec....na leasingu....ponude slobodno

ma, necemo uzimati ABS verziju, jer dolazi iskljucivo u paketu sa injectionom. Sta ja znam, nekako mi je preskupo sve, cijena bi bila 46.000kn cirka. NEkako, mislim da ekipa radje uzima karburatorske verzije, ne samo jer su jeftinije. Moram priznati da bih volio ABS da imamo, ali bez AFI-ja :(
Cuj, uvijek ti mogu nabaviti pojedinacnim uvozom, nije problem, vec me jedan decko kontaktirao sa istom stvari. Imkamo i dijagnosticke alate, RS moto se vec predbiljezio za jedan :)

Offline makai

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Xciting 500
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #105 : 12 Veljača, 2007, 22:32:17 »
ja sam nedavno uzeo xcitinga 500. ali na žalost kod nas ne postoji opcija biranja mašine između EFI-ce i karburatorske verzije, jer uvoznik da ovu prvu niti ne uzima za naše tržište (navodno bi se kvarile zbog našeg benzina). ako se pokaže točno više kubika manje konja = dugovječnija mašina nitko sretniji od mene.
Cichlid power Zagreb

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #106 : 13 Veljača, 2007, 14:02:48 »
ja sam nedavno uzeo xcitinga 500. ali na žalost kod nas ne postoji opcija biranja mašine između EFI-ce i karburatorske verzije, jer uvoznik da ovu prvu niti ne uzima za naše tržište (navodno bi se kvarile zbog našeg benzina). ako se pokaže točno više kubika manje konja = dugovječnija mašina nitko sretniji od mene.

koja je razlika u potrošnji i performansama?

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #107 : 15 Veljača, 2007, 12:55:07 »
Sigurno je nešto veća potrošnja s karbom (opet, ne posebno...), ali to ne bi trebao biti razlog za brigu, upravo suprotno, zbog jednostavnijeg održavanja je manje briga...  :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #108 : 15 Veljača, 2007, 12:59:30 »
500 (ccm) je lijepi, veliki iznos... Mislim da nije upitna razlika (ni) u performansama... Ionako mu po cestama ne treba preko 90-100, a svejedno ima snage za prestignut kakav kamion... Neku razliku možda primjeti sa suputnik/c/om...
Live to ride, ride to live

Offline makai

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Xciting 500
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #109 : 15 Veljača, 2007, 22:28:13 »
sutra tek preuzimam skut, ak nebu pljuštalo, pa ak sve prođe uredu napišem prve dojmove. inače vidio sam ga i upalio i brunda na mjestu ko veliki medo. :)
Cichlid power Zagreb

Offline makai

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Xciting 500
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #110 : 16 Veljača, 2007, 14:39:07 »
ako je netko danas na Velikogoričkoj cesti vidio spodobu u crvenom ski odjelu na plavoj strijeli kako forsira Zagreb, vidio je mene i moju novu mrcinu. uprkos lošem (hladno i kišovito) vremenu nisam mogao ostaviti skut da čami u izlogu te sam ga izveo na prvu pravu vožnju. zbog skliske ceste i nerazrađene mašine nemogu reći što sve može ali osječa se da "zvjer" ima snage i da čupa od niskih okretaja.
ako nekoga zanimaju davanja za ovu kubikažu skutera = obv. osiguranje za 500 ccm novi motor iznosi 1500 kn, bez ikakvih popusta, tehnički 87 kn, knjižice, tablica, naknada za ceste i ostala sranja još 580 kuna. sve skupa previše  :( ali takva nam je država i tu se niš nemože.
 :hello:do nove vožnje i utisaka pozdrav
Cichlid power Zagreb

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #111 : 16 Veljača, 2007, 16:35:26 »
pitanjce za Odina... Tko Vam vodi ažuriranje internet stranica? ... još nema cjenika za 2007... :icon_scratch:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #112 : 17 Veljača, 2007, 08:03:23 »
Nobodi
Piaggio X9 250  Black Box

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #113 : 17 Veljača, 2007, 18:58:33 »
pitanjce za Odina... Tko Vam vodi ažuriranje internet stranica? ... još nema cjenika za 2007... :icon_scratch:

Šta je, je, mogli bi malo ažurirat...  :sad3:

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #114 : 17 Veljača, 2007, 18:59:22 »
ako je netko danas na Velikogoričkoj cesti vidio spodobu u crvenom ski odjelu na plavoj strijeli kako forsira Zagreb, vidio je mene i moju novu mrcinu. uprkos lošem (hladno i kišovito) vremenu nisam mogao ostaviti skut da čami u izlogu te sam ga izveo na prvu pravu vožnju. zbog skliske ceste i nerazrađene mašine nemogu reći što sve može ali osječa se da "zvjer" ima snage i da čupa od niskih okretaja.
ako nekoga zanimaju davanja za ovu kubikažu skutera = obv. osiguranje za 500 ccm novi motor iznosi 1500 kn, bez ikakvih popusta, tehnički 87 kn, knjižice, tablica, naknada za ceste i ostala sranja još 580 kuna. sve skupa previše  :( ali takva nam je država i tu se niš nemože.
 :hello:do nove vožnje i utisaka pozdrav

Čestitam na kupovini!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #115 : 18 Veljača, 2007, 23:55:22 »
Svakako sretnu i ugodnu vožnju !  :icon_thumright:
Da ti pruži trenutke zadovoljstva i opuštanja !
Live to ride, ride to live

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #116 : 23 Veljača, 2007, 00:20:48 »
pitanjce za Odina... Tko Vam vodi ažuriranje internet stranica? ... još nema cjenika za 2007... :icon_scratch:

ne pitaj :)
bolna tocka.
donedavno sam sam sve radio, sad vise ne stignem, moramo napraviti upgrade, nove modele, nove cijene dignuti, dilere...
NA zalost, vise tesko stizem raditi stvari koje mi je zadovoljstvo raditi :( Jos uvijek sam radim sve reklame, ali site vise nikako.
Generalno, cijene se nece mijenjati, i dalje se prodaje ovo sto je na akciji, od kymca su ostali Agility 50, Vitality, ZX, People 200 i po dva-tri kom xcitinga 250/500, a od derbija Atlantisi i par komada GP1 250 - isto na akciji.

Novosti kod Kymca su NEw Dink 50 (15.900kn), Super 8 50 (11.900kn), Super 8 125 (15.900kn), People S 250 (31.900kn).
Novosti kod derbija - GP1 50 open 18.600kn, ostalo tek pred ljeto (GP1 250i i Senda Terra).

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #117 : 23 Veljača, 2007, 00:33:00 »
opa.. people S 250  :icon_thumright:


inace, cini mi se da 250 konkurencija je stvarno postala predivna za odabrat skutere, ako kupujes .. nema cega nema  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #118 : 23 Veljača, 2007, 00:38:29 »
hej 250 32000kn - B&W 250 26000kn hej hej cijena kao od beverlija beverli prije kupiti ovo je preskupo
Piaggio X9 250  Black Box

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #119 : 23 Veljača, 2007, 00:45:43 »
hej 250 32000kn - B&W 250 26000kn hej hej cijena kao od beverlija beverli prije kupiti ovo je preskupo

a da.. cijena.. cekamo da stigne pa cemo vidjet jel malo preskup ili ipak nije :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!