Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen  (Posjeta: 32486 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bullitt

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Ducati Monster
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #140 : 28 Srpanj, 2022, 21:31:25 »
Novi Xmax je preisfuran, i to ti voze prvenstveno ljudi koji imaju para. Buraz mi ga ima i dobar je to skuter, fino poteze i jako malo trosi, nije sinonim za pravu fotelju jer je kao sportski nastrojen, ali tu me je razocarao jer je trom za neke mamevarske akcije. Recimo, Nmax se upravlja puno puno lakse i tu se svi slazemo koji smo probali oba.
Prodaje ga onaj izgled. Nevjerojatno mi je da taj skuter ima preslabe kocnice u originalu, sto amateri s lovom nece ni skuzit, ali mora to puno jace kocit jer je za mene to tehnicki neispravno vozilo.
Testirao sam ga u dvoje i fino to ide.

Osobno mi je X-Max najveće razočarenje u svijetu skutera.

Preskup, jeftine plastike, kočnice kriminalne, kad se krene ozbiljnije voziti ovjes pliva na sve strane. Beverly 350 mi je bio puno bolji u vožnji, naravno tko ne pati od fotelja.

Nisam probao novog Beva 300/400 ali mislim da bi trebao biti bolji izbor od X-Maxa.

T-Max je druga pjesma, kočnice odlične, vozi se kao da je duplo lakši od T-Maxa, ležanjem posrami dosta motora, samo što je preskup. Čak mi je bolji od BMWa C600-650, puno je ugodniji za vožnju, lakše se obara u krivinu, stabilniji djeluje u nagibu, nakon 10 km na njemu imaš osjećaj kao da ga cijeli život voziš, po gradu manje grije, jedino mu ne bi  škodilo još snage, ali meni je najbolji kompromis u svijetu skutera.
« Zadnja izmjena: 28 Srpanj, 2022, 21:36:33 Bullitt »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #141 : 29 Srpanj, 2022, 04:44:58 »
Novi Xmax je preisfuran, i to ti voze prvenstveno ljudi koji imaju para. Buraz mi ga ima i dobar je to skuter, fino poteze i jako malo trosi, nije sinonim za pravu fotelju jer je kao sportski nastrojen, ali tu me je razocarao jer je trom za neke mamevarske akcije. Recimo, Nmax se upravlja puno puno lakse i tu se svi slazemo koji smo probali oba.
Prodaje ga onaj izgled. Nevjerojatno mi je da taj skuter ima preslabe kocnice u originalu, sto amateri s lovom nece ni skuzit, ali mora to puno jace kocit jer je za mene to tehnicki neispravno vozilo.
Testirao sam ga u dvoje i fino to ide.

Osobno mi je X-Max najveće razočarenje u svijetu skutera.

Preskup, jeftine plastike, kočnice kriminalne, kad se krene ozbiljnije voziti ovjes pliva na sve strane. Beverly 350 mi je bio puno bolji u vožnji, naravno tko ne pati od fotelja.

Nisam probao novog Beva 300/400 ali mislim da bi trebao biti bolji izbor od X-Maxa.

T-Max je druga pjesma, kočnice odlične, vozi se kao da je duplo lakši od T-Maxa, ležanjem posrami dosta motora, samo što je preskup. Čak mi je bolji od BMWa C600-650, puno je ugodniji za vožnju, lakše se obara u krivinu, stabilniji djeluje u nagibu, nakon 10 km na njemu imaš osjećaj kao da ga cijeli život voziš, po gradu manje grije, jedino mu ne bi  škodilo još snage, ali meni je najbolji kompromis u svijetu skutera.

Svaka cast, skuzio si ga. Meni je jos bilo cudno sto ga je Cale prodao, ali mi je sve bilo jasno nakon samo jedne voznje da to nije ono sto trazi jedan okorjeli skuteras, pogotovo da pada na sminku.
Za Bmw sam izvukao zanimljive argumente od njihovih vozaca, jos sam odbio test voznju jer je cesta u blizini bila prelosa kamo god krenuo.

Mene sad kopka da li bi prihvatio cisti sport setup skutera nakon Silvera, jer cim odvrtim preko 500km u danu, tu se vec traze touring znacajke. Probao sam i trpio na motoru, ali sam izasao prebijen od borbe s vjetrom, i enormnim kolicinama izlucenog znoja. Dok ovdje imam 7000km u 70 dana da nisam ni osjetio, a vozim se malo sporije, odnosno brze od 99% onoga na sto naletim.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #142 : 29 Srpanj, 2022, 07:13:39 »
Cale vidim da si odlucio da ces kupiti Tmaxa 560, i to novog iz ducana?

Bome ja ne bih isao na tu kombinaciju, ma da je zlatom oblozen. Dobro razmisli u kojem spektru zelis i kako zelis voziti.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #143 : 29 Srpanj, 2022, 11:31:49 »
a kakav je kymco ak550 i sym maxsym 500 u toj racunici ?

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #144 : 29 Srpanj, 2022, 12:03:43 »
Tko je spreman puno izgubiti, dobar.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Bullitt

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Ducati Monster
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #145 : 29 Srpanj, 2022, 12:19:09 »
Novi Xmax je preisfuran, i to ti voze prvenstveno ljudi koji imaju para. Buraz mi ga ima i dobar je to skuter, fino poteze i jako malo trosi, nije sinonim za pravu fotelju jer je kao sportski nastrojen, ali tu me je razocarao jer je trom za neke mamevarske akcije. Recimo, Nmax se upravlja puno puno lakse i tu se svi slazemo koji smo probali oba.
Prodaje ga onaj izgled. Nevjerojatno mi je da taj skuter ima preslabe kocnice u originalu, sto amateri s lovom nece ni skuzit, ali mora to puno jace kocit jer je za mene to tehnicki neispravno vozilo.
Testirao sam ga u dvoje i fino to ide.

Osobno mi je X-Max najveće razočarenje u svijetu skutera.

Preskup, jeftine plastike, kočnice kriminalne, kad se krene ozbiljnije voziti ovjes pliva na sve strane. Beverly 350 mi je bio puno bolji u vožnji, naravno tko ne pati od fotelja.

Nisam probao novog Beva 300/400 ali mislim da bi trebao biti bolji izbor od X-Maxa.

T-Max je druga pjesma, kočnice odlične, vozi se kao da je duplo lakši od T-Maxa, ležanjem posrami dosta motora, samo što je preskup. Čak mi je bolji od BMWa C600-650, puno je ugodniji za vožnju, lakše se obara u krivinu, stabilniji djeluje u nagibu, nakon 10 km na njemu imaš osjećaj kao da ga cijeli život voziš, po gradu manje grije, jedino mu ne bi  škodilo još snage, ali meni je najbolji kompromis u svijetu skutera.

Svaka cast, skuzio si ga. Meni je jos bilo cudno sto ga je Cale prodao, ali mi je sve bilo jasno nakon samo jedne voznje da to nije ono sto trazi jedan okorjeli skuteras, pogotovo da pada na sminku.
Za Bmw sam izvukao zanimljive argumente od njihovih vozaca, jos sam odbio test voznju jer je cesta u blizini bila prelosa kamo god krenuo.

Mene sad kopka da li bi prihvatio cisti sport setup skutera nakon Silvera, jer cim odvrtim preko 500km u danu, tu se vec traze touring znacajke. Probao sam i trpio na motoru, ali sam izasao prebijen od borbe s vjetrom, i enormnim kolicinama izlucenog znoja. Dok ovdje imam 7000km u 70 dana da nisam ni osjetio, a vozim se malo sporije, odnosno brze od 99% onoga na sto naletim.

Ovisi dosta i o visini vozača, tko je 1.90+, T-Max mu ne paše, tuku koljena prilikom motanja volana.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #146 : 29 Srpanj, 2022, 16:48:14 »
Novi Xmax je preisfuran, i to ti voze prvenstveno ljudi koji imaju para. Buraz mi ga ima i dobar je to skuter, fino poteze i jako malo trosi, nije sinonim za pravu fotelju jer je kao sportski nastrojen, ali tu me je razocarao jer je trom za neke mamevarske akcije. Recimo, Nmax se upravlja puno puno lakse i tu se svi slazemo koji smo probali oba.
Prodaje ga onaj izgled. Nevjerojatno mi je da taj skuter ima preslabe kocnice u originalu, sto amateri s lovom nece ni skuzit, ali mora to puno jace kocit jer je za mene to tehnicki neispravno vozilo.
Testirao sam ga u dvoje i fino to ide.

Osobno mi je X-Max najve%u0107e razo%u010Darenje u svijetu skutera.

Preskup, jeftine plastike, ko%u010Dnice kriminalne, kad se krene ozbiljnije voziti ovjes pliva na sve strane. Beverly 350 mi je bio puno bolji u vo%u017Enji, naravno tko ne pati od fotelja.

Nisam probao novog Beva 300/400 ali mislim da bi trebao biti bolji izbor od X-Maxa.

T-Max je druga pjesma, ko%u010Dnice odli%u010Dne, vozi se kao da je duplo lak%u0161i od T-Maxa, le%u017Eanjem posrami dosta motora, samo %u0161to je preskup. %u010Cak mi je bolji od BMWa C600-650, puno je ugodniji za vo%u017Enju, lak%u0161e se obara u krivinu, stabilniji djeluje u nagibu, nakon 10 km na njemu ima%u0161 osje%u0107aj kao da ga cijeli %u017Eivot vozi%u0161, po gradu manje grije, jedino mu ne bi  %u0161kodilo jo%u0161 snage, ali meni je najbolji kompromis u svijetu skutera.

Svaka cast, skuzio si ga. Meni je jos bilo cudno sto ga je Cale prodao, ali mi je sve bilo jasno nakon samo jedne voznje da to nije ono sto trazi jedan okorjeli skuteras, pogotovo da pada na sminku.
Za Bmw sam izvukao zanimljive argumente od njihovih vozaca, jos sam odbio test voznju jer je cesta u blizini bila prelosa kamo god krenuo.

Mene sad kopka da li bi prihvatio cisti sport setup skutera nakon Silvera, jer cim odvrtim preko 500km u danu, tu se vec traze touring znacajke. Probao sam i trpio na motoru, ali sam izasao prebijen od borbe s vjetrom, i enormnim kolicinama izlucenog znoja. Dok ovdje imam 7000km u 70 dana da nisam ni osjetio, a vozim se malo sporije, odnosno brze od 99% onoga na sto naletim.

Ovisi dosta i o visini voza%u010Da, tko je 1.90+, T-Max mu ne pa%u0161e, tuku koljena prilikom motanja volana.


E to mi je bas reko ovaj vozac C650.

Nista sad ce Silver da se dovrsi s tuningom prijenosa, ima da Tmaxovi padaju.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2835
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #147 : 29 Srpanj, 2022, 22:35:41 »
Cale vidim da si odlucio da ces kupiti Tmaxa 560, i to novog iz ducana?

Bome ja ne bih isao na tu kombinaciju, ma da je zlatom oblozen. Dobro razmisli u kojem spektru zelis i kako zelis voziti.

Nisam za sada još ništa odlučio, osim što sam odlučio probati to čudo jer očito njegovih 48 konja se dobro osjete na 560cc (ja imam 40 ks na 500cc) i želim ih usporediti i viditi razliku, također bi probao i TL500/TL508 te ih nekako usporedio. Nisam više lik koji ganja ono nešto, sad imam neke kriterije koje sam postavio, i skuter mi mora biti brz, povlačiti pri 120 na sat kad dam gas na pretjecanju, udoban za vožnju, puno prostora za prtljagu, mjesta za suvozača i mogućnost da u jednom danu sa njime napravim 500 km bez ikakvog problema, obavezno dobre kočnice...


a kakav je kymco ak550 i sym maxsym 500 u toj racunici ?

kymco ak550 ima masu problema sa stujom i crkavanjem elektronike. ne znam što im je, ali goru facebook grupe sa takvim objavama po fejsu... to me masu odbija.
TL500 & TL508 mi je također u planu probati i testirati da bi mogao odlučiti na njega. Nepoznati su našem tržištu i ne smijem se zaletiti, nemam takvu psihu, ne bi mogao preživiti, promašaj sa Xmaxom mi je već previše... Dosta ljudi ih nakon godinu dana i 2.000-3.000-5.000 km prodaje, a zašto, ne znam.



Ovisi dosta i o visini vozača, tko je 1.90+, T-Max mu ne paše, tuku koljena prilikom motanja volana.

mislim da se može namjestiti volan kao na Xmaxu kao što sam ga ja namještao...


Svaka cast, skuzio si ga. Meni je jos bilo cudno sto ga je Cale prodao, ali mi je sve bilo jasno nakon samo jedne voznje da to nije ono sto trazi jedan okorjeli skuteras, pogotovo da pada na sminku.
Za Bmw sam izvukao zanimljive argumente od njihovih vozaca, jos sam odbio test voznju jer je cesta u blizini bila prelosa kamo god krenuo.

Mene sad kopka da li bi prihvatio cisti sport setup skutera nakon Silvera, jer cim odvrtim preko 500km u danu, tu se vec traze touring znacajke. Probao sam i trpio na motoru, ali sam izasao prebijen od borbe s vjetrom, i enormnim kolicinama izlucenog znoja. Dok ovdje imam 7000km u 70 dana da nisam ni osjetio, a vozim se malo sporije, odnosno brze od 99% onoga na sto naletim.

jelda.. svi su mi se čudili što sam ga prodao, nitko me ne može razumiti jer nitko ne tripuje sa njima, samo se vozikaju po gradu. pa j****u ja sam 3 gume promijenio u 15.000 km koje sam utukao u ravno 6 mjeseci (ne računam ona 5 mjeseci preko zime što je ležao u garaži dok se NRG tjunirao i vozao). Ja sam posebna sorta, masu vozim, 197 cm, 140 kg, i tražim udobnost i komfor napraviti veću kilometražu.

Stari moj, ti si pogriješio skuter totalno, ti si se na maloj glupoj vozilici vozio i tražio od nje touring perfomanse a to je čisti gradski motor.. haah ... trebao bi ti probati V-Stroma 650/1050 (buđet opcije) kao i Kawasaki Versys 650/1000 a da ne pričam o R1200/R1250 GS benveje pa da vidiš kako to tek ide pas mater... R1250GSA bi već uzeo samo da nije preogroban i da ne košta 165.000 kn... plus kuferi a bez kufera ne mogu niš natrpati...
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2835
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #148 : 29 Srpanj, 2022, 22:54:40 »
Zadnja dva dana sam se ubio od posla. Pukao mi je auspuh na varovima. Uopće nisam išao za time da auspuh ne smije biti fiksiran nego mora imati selene i mora "raditi" tj vibrirati. U auspuh servisu ga je ovaj fiksirao... sad ne znam što se desilo između naše komunikacije ali reko sam liku da to složi kako Bog zapovijeda i da se napravi kako treba... i eto. Mora challenbeen krpati.






Naime, došle su mi neke fix ideje kako bi to odradio. Zbog tih fiksnih ideja morao sam demolirati auspuh od agregata da bi mogao uzeti flex cijev  :icon_scratch: :icon_thumright:
Nisam ni skužio da mi je stari kupio (PIFDS 120 A1) nego ga je donio kad sam mu se požalio na štetu. Ostao sam malo paff, pa sam se odlučio baciti na samostalno varenje, sam svoj majstor!

Krenuo sam prvo na testnoj cijevi dok nisam pogodio amperažu i debljinu žice, nije dugo trajalo, savladao sam to u 15-st minuta. Zatim sam sve lagao digao i laganim točkastim varenjem sam vario spuh za cijev cik cak da se ne pregrije... zatim sam išao spajati i flex cijev ali nije mi nešto bajno ispalo, te sam onda prošao sa betonom za auspuhe te sam stavio šelnu preko toga za svaki slučaj. Vjerovali ili ne, ne propušta više.. hahah...

Također sam umjesto željeznih distanci koje je napravio lik u auspuh servisu stavio crijevo za gorivo Fi10mm te sam ga zategao sa šarafom i postao je pravi selen. Nadam se da sada više neće pucati po varu...












Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2835
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #149 : 29 Srpanj, 2022, 23:05:53 »
Poslije auspuha dok sam čekao da cement malo odradi, krenuo sam srediti malo i žarulje... Zamijenio sam pozicije (makao plave) pa sam stavio sad bijele LED... Svitli fenomenalno!!






Štop svitlo mi nakon svake rupe prestane raditi te sam otkrio što je kvar, ne smije se pomjerati, pa sam sa tekućom plastikom pokušao fiksirati. Testirao sam skuter i radi bez problema sada... nadam se da će tako i ostati.




Stigla je i LED žarulja za tovarni prostor, te sam jaaako zadovoljan kako svijetli. Zagrije se dosta žarulja tako da razumijem čemu na leđima otvor. Bojim se samo da će se okretati (vrtiti) dok bude skuter radio tako da neće tući prema tovarnom prostoru pa će izgubiti svrhu haha ..






Skuter mi lagano postaje drag, samo da mi se ovo sa auspuhom nije dogodilo ... vjv ga nikad ne bih stavio onda u oglas... No riješio sam problem, i sad je po meni, to to... Naručio sam također i LED žarulje u boji, crvenu i žutu, tako da radim pripremu ako ikad uzmem bijele Evolution zadnje lampe pa kad zamijenim da imam odmah. Zakrpao sam opet desni retrovizor i u njih sam stavio bijela LED žarulje i sad mi blicaju prebrzo, vjerovatno jer je iza halogen a naprijed LED. Morat ću vratiti nazad obične halogene no otom, potom. Stavio bih naprijed žute LED ali sam jednu zdrobio slučajno tako da moram naručiti novi set opet...  :sad1:

Skuter se na ovim gumama jako fino vozi i zamjenom auspuha tj popravak ovog, skuteru se vratila full snaga, opet sam išao gdje sam prije išao 160 (na ravnici prema kući), dobio je nazad ubrzanje tako daaaa lagano vraćam vjeru u X9 500. Da bi ga 100% zavolio moram do kraja riješiti detonacije i moram nabaviti drugi set Evolution plastika sa retrovizorima. Ako mi netko može pomoć u tome, molim vas, pomozite mi...
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #150 : 30 Srpanj, 2022, 00:01:30 »
Budes probao mog Silvera, taman sam narucio novi remen i popratne dijelove, te ce pasti tuning serijskog variomata. Sad znam kako mora ici jer sam ga ulovio s laksim rolicama, a to je da imam izmedju 6500 i 7000rpm kroz ubrzanje. Neces ostati ravnodusan. I nove gume moram jer sam ih satrao u 2 mjeseca i 10 dana :D
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2835
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #151 : 30 Srpanj, 2022, 00:19:02 »
Moram ti priznati da jedva čekam probati!!!
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2835
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #152 : 11 Kolovoz, 2022, 21:30:05 »
Kratki update

Radi vremena se nešto manje vozam, ali se voza... ne radim velike količine kao do sada, ali se drajva samo kad mora. Najgore su mi ovi toplinski udari pa kad bude po 45+ stupnjeva a meni kaciga crna pa glava kuha... pa su zato kilometraže manje..

Naručio sam drugu polovnu granu jer je OEM skraćena, pa se sad trudim pronaći profića koji radi isključivo sa moto/skuter da mi riješi ovaj problem sa auspuhom, ja što sam ga zakrpao ispalo je jako dobro ali se osjeti jos koja sitnica i to se niti cementom ne može riješiti. MIC mi je našao jednog i jako mu se veselim. Poanta mi je da se složi spuh da se bez problema može skinuti sa grane a ne da se zavari na granu kao što je napravio ovaj prošli
Nekidan mi je ispao poklopac žmigavca, srećom sam ga našao... fiksirao sam ga sa novim većim šarafom i to je to. Popravio sam stopice na svim žmigavcima koji su bili slabi i sad žmiga super. I to je to od svih radova koje sam odradio. Još bi ga trebalo ofarbati a to mi se neda nikako hahaha... vozi mi se iskreno, ne volim da stoji po ljeti... iako je samo u pitanju 8 plastika..





Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #153 : 11 Kolovoz, 2022, 23:50:48 »
Preporucam kolegu BP-a sa foruma,covjek je tata mata za varenje, a sigurno ce znati sto treba napraviti jer je u svijetu auta/skutera...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2835
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #154 : 12 Kolovoz, 2022, 09:31:45 »
Od kuda je čovik?
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #155 : 12 Kolovoz, 2022, 20:27:08 »
Samo bi se nadovezao na krpanje ispuha motora/skutera "cementom"- to spada u teže fušarenje i nikako ne odobravam;-)
« Zadnja izmjena: 12 Kolovoz, 2022, 21:45:14 balki »
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #156 : 12 Kolovoz, 2022, 21:40:19 »
Hahah on dosegao razinu pro, postao umjetnik sa cementom za ispuhe, onda dođe balki i ladno ga prozove fušerom :toothy12:

Ja te podržavam, kako ide ono, if it looks stupid, but it works, it ain't stupid :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 12 Kolovoz, 2022, 21:45:37 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #157 : 12 Kolovoz, 2022, 21:46:27 »
Imo sam frenda koji je rupu na loncu yugića zakapao voskom :headbang:
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2835
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #158 : 22 Kolovoz, 2022, 11:20:44 »
Nažalost zadnjih dana je parkiran, kupiše drugi auspuh, oem od Euro2 norme te onda grana ne paše hahaha... Sad sam uzeo drugu granu, trebala bi pasati po svim aspektima, tako da jedva čekam da je ugradim, tj prvo da vidim da paše jer me izludi MIVV i fušeri majstori. Našao sam majstora koji bi mi mogao riješiti MIVV auspuh, ali to ću tek ako ostane X9 kod mene do sljedećeg ljeta, a velike šanse su za to pogotovo ako novi auspuh bude odgovarao. Auspuh i nova grana 600 kn + 120 kn za brtvu na termogrupi i brtva na grani sa topom  :headbang:








Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Piaggio X9 500ie SL 2001g - by challenbeen
« Odgovori #159 : 23 Kolovoz, 2022, 18:03:25 »
jel ces stavljat malossi ventile?