Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG ntt - MHR Team puta 2  (Posjeta: 12479 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #60 : 20 Listopad, 2008, 23:24:22 »
Ispod 10l ne troši, realno je oko 15l

mhr team2 navodno trosi oko 15l tak da cristofolini vjerojatno i vise. :uff:

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #61 : 20 Listopad, 2008, 23:31:19 »
mah to napravim doma za tjedan dana...  :toothy12: i jos budem brzi od obojice.. naravno da bi bio ditech dual pover
🙈

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #62 : 20 Listopad, 2008, 23:46:49 »
ditech anal-power? to neka nova mašina? :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #63 : 21 Listopad, 2008, 12:31:12 »
ja sam naso duple blokove za piaggo big bore znaci samo za 180 sp ili fxr za mina ne

nisi nam rekao di si naso te blokove i kolko para su.Mozda se neko od nas baci u akciju preko zime i slozi si najbrutalnijeg skutera u HR i dalje. :toothy10:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #64 : 22 Listopad, 2008, 16:20:30 »
prije koji mjesec sam iskopo slike na netu...blokovi za 2 malossi 172 cilindra,sasija je homemade itd...nesto prebolesno
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #65 : 22 Listopad, 2008, 16:36:26 »
prije koji mjesec sam iskopo slike na netu...blokovi za 2 malossi 172 cilindra,sasija je homemade itd...nesto prebolesno

ako je bilo za dragstera ok, ali ako je lik to roknuo na obicno skuteru onda je stvarno blesav....
ko onaj cetverocilindrasti od cristofolinja, nemozes ga nagnut, nemozes mu otvorit gas do kraja a puna staja konja na raspolaganju....

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #66 : 22 Listopad, 2008, 18:29:27 »
prije koji mjesec sam iskopo slike na netu...blokovi za 2 malossi 172 cilindra,sasija je homemade itd...nesto prebolesno

ako je bilo za dragstera ok, ali ako je lik to roknuo na obicno skuteru onda je stvarno blesav....
ko onaj cetverocilindrasti od cristofolinja, nemozes ga nagnut, nemozes mu otvorit gas do kraja a puna staja konja na raspolaganju....

takve stvari radis sebi za dusu i za pokazat drugima a ne za vozit se svaki dan. :toothy9:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #67 : 22 Listopad, 2008, 18:56:02 »
prije koji mjesec sam iskopo slike na netu...blokovi za 2 malossi 172 cilindra,sasija je homemade itd...nesto prebolesno

ako je bilo za dragstera ok, ali ako je lik to roknuo na obicno skuteru onda je stvarno blesav....
ko onaj cetverocilindrasti od cristofolinja, nemozes ga nagnut, nemozes mu otvorit gas do kraja a puna staja konja na raspolaganju....

pojasni zasto mu nemozes otvorit gas do kraja? ima kratki hod rucice,a normalno da od nule nemoze pun gas kad ima na radilici 100+ks... i zasto se to nebi moglo naprimjer napravit na nekom skutu,ako se sasija ojaca i adekvatno rijesi amortizacija? nije dragster nekakva iznimka vec se na svakom takvom motoricu pojacava sasija;)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #68 : 22 Listopad, 2008, 20:40:39 »
naravno.bez ojacavanja rame se mozes slikat.pukla bi prvom prilikom od uvijanja zbog tolko snage i vibracija.sve se da napravit samo treba malo znanja,malo vise volje,i jos vise novaca. :icon_thumright:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #69 : 22 Listopad, 2008, 21:01:06 »
Gledam te perverzije na netu i bojim se koliko sam lud jos se u tako sta upustit al mislim ima i ludjih ovdje od mene, pa im prepustam. Sto se tice para i ostalog neophodnog necete vjerovati ali i to se rijesi kada se ima cilj u glavi. Ako treba i dva posla ganjati samo treba znati zasto se tako sta ide raditi i biti uporan. Takve igracke se ne slazu za otici na kavicu ili biti cool to je puno vise , prvo neopisiv gust imati tako sta u posjedu ,ponos da si sam slozio i zaradio, onda znanje i sposobnosti koje predstavljas kroz kreaciju ,cista umjetnost ,a onda i pare od reklamiranja dijelova koje si skupio. Takvi projekti se ne rade preko noci nego godinama.

Za mene je tuning umjetnost i visoka znanost jer iz tako malih masinica izvuci tako veliku snagu je remek djelo!  :notworthy:


Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #70 : 22 Listopad, 2008, 21:51:39 »
Gledam te perverzije na netu i bojim se koliko sam lud jos se u tako sta upustit al mislim ima i ludjih ovdje od mene, pa im prepustam. Sto se tice para i ostalog neophodnog necete vjerovati ali i to se rijesi kada se ima cilj u glavi. Ako treba i dva posla ganjati samo treba znati zasto se tako sta ide raditi i biti uporan. Takve igracke se ne slazu za otici na kavicu ili biti cool to je puno vise , prvo neopisiv gust imati tako sta u posjedu ,ponos da si sam slozio i zaradio, onda znanje i sposobnosti koje predstavljas kroz kreaciju ,cista umjetnost ,a onda i pare od reklamiranja dijelova koje si skupio. Takvi projekti se ne rade preko noci nego godinama.

Za mene je tuning umjetnost i visoka znanost jer iz tako malih masinica izvuci tako veliku snagu je remek djelo!  :notworthy:



Tako je :icon_thumright:

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #71 : 22 Listopad, 2008, 23:28:55 »
pa stvarno tak je zamisli obicnu serijalu s klipom 40mm i to te povuce do 80kmh i to sve serijski a di nece nekaj nafriziranije
0981674245

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #72 : 23 Listopad, 2008, 08:39:58 »
prije koji mjesec sam iskopo slike na netu...blokovi za 2 malossi 172 cilindra,sasija je homemade itd...nesto prebolesno

ako je bilo za dragstera ok, ali ako je lik to roknuo na obicno skuteru onda je stvarno blesav....
ko onaj cetverocilindrasti od cristofolinja, nemozes ga nagnut, nemozes mu otvorit gas do kraja a puna staja konja na raspolaganju....

pojasni zasto mu nemozes otvorit gas do kraja? ima kratki hod rucice,a normalno da od nule nemoze pun gas kad ima na radilici 100+ks... i zasto se to nebi moglo naprimjer napravit na nekom skutu,ako se sasija ojaca i adekvatno rijesi amortizacija? nije dragster nekakva iznimka vec se na svakom takvom motoricu pojacava sasija;)

sam si si dao odgovor, recimo da ima samo 80KS (to drugo ajmo rec da se izgubi) e sad na skutu od nekih 130 kila koliko ga ima onaj od cristofolinija to je nemoguce kontrolirat..... e sad imas i dragstere od cristofolinija sa 3 cilindra (vidio svojim ocima) ali razlika je u konstrukciji kostura... na dragu je sva tezina bacena na prednji kraj, to vidis po konstrukciji, po manjem kotacu ispred i na nekim dragsterima na kojima se dodaje treci kotac na 2 metra iza bloka kako se motor nebi digo na zadnjem.....
e sad onaj od cristofolinija je pojacan, ali to nema nikakve veze kad je kompletni prednji kraj od phantoma i ispred ima gumu od 13 ili 12 (ne sjecam se ali mogu provjerit).... vozilo ga je nekoliko ljudi i cak jedan novinar koji pise na nekom taljanskom casopisu i sad ti si ga mogo vozit na 100km/h naprimjer ali cim bis otvorio gas on bi te bacio na zadnjem i nisi ga mogao kontrolirati....
da ga je mogao bolje napraviti to je istina, ali projekt nema nacrta, sve se to radilo onako fuserski bez plana.... to ti govori i sama cinjenica da je prijenos rjesen sa over rangeom od nrg-a (sama baza projekta je bio blok od nrg-a), mislim 100 konja prenosit s OR, pise u recenziji da je remen rasturen poslje par km voznje, a zamisli sta bi tek bilo od remena da ga je netko uspjo vozit kako treba..
btw. ako si vidio onaj video na jutubu kako ga voze, si vidio da cim mu das gas on se digne na zadnjem tako da.....

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #73 : 23 Listopad, 2008, 08:44:14 »
sve u svemu to je samo za pokazat malo radoznalim ljudima a nikako za vozit. :toothy9:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #74 : 23 Listopad, 2008, 11:32:33 »
sve u svemu to je samo za pokazat malo radoznalim ljudima a nikako za vozit. :toothy9:

Naravno.
Govori - ako mozemo to napraviti, onda sigurno mozemo i vrhunske jednocilindricne setupe radit. I to je to. Prestiz.

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #75 : 23 Listopad, 2008, 11:39:08 »
Ono, donesi nam original pilu, pa ako hoces cemo ti montirat i 4 cilindra gore  :toothy12: ..... samo plati  :frajer:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #76 : 23 Listopad, 2008, 12:27:59 »
Evo vam malo unikatnih cristofolinijevih ljepotica.Ko ih nije vidio neka gleda i slini. :P







Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #77 : 23 Listopad, 2008, 12:30:26 »
prvog i cetvrtog sam uzivo vidio, cetvrtog sam i taknuo  :icon_biggrin:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #78 : 23 Listopad, 2008, 23:42:26 »
ne vrijedi to pravit na remen... ima ona na brzine rox sa mhr team mašinom e brzine ugradit na taj od 110ks hehe al onda bi išo 200+ lol mogu mislit kako bi lamela cvikala
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #79 : 04 Studeni, 2008, 21:20:39 »
sta je malossi overrange, i koja je razlika izmedu malossi k15 i malossi inner rotora