Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG ntt - MHR Team puta 2  (Posjeta: 12661 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #80 : 05 Studeni, 2008, 09:21:09 »
sta je malossi overrange, i koja je razlika izmedu malossi k15 i malossi inner rotora

malossi overange ti je kompletan prijenos za skutera koji obuhvaca mhr multivar koji je jos bolji od multivara2000 vece pomicne polutke s kojima dobijes dosta na krajnjoj brzini kevlar remen koji pase samo na overrange i set rolica i federa da to postelas i dobis jos neke sitnice kao sto su set semeringa i onu veliku maticu s kojom se zaserafi kvacilo.

Razlika izmedju K15 i innnerotora je ta sto je K15 samo bobina koja daje stabilnu iskru na visokim okretajima i mislim da dobijes jos onaj RPM limitator a innerotor je kompletna trkaca struja sa bobinom i trkacim paljenjem kod koje je sranje sta nemas svjetla na motoru onda.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #81 : 05 Studeni, 2008, 09:57:42 »
sta je malossi overrange

Iskorištava maximalni potencijal blokova, odnosno napravljen je na taj način da svaki milimetar prostora unutar zatvorenog bloka iskoristi za povećavanje prijenosnog omjera i povećanje dimenzija variomata i polutki da bi na taj način i uz pomoć posebno oblikovanog variomata i polutki dobio što linearnije ubrzanje i što veću krajnju brzinu... Postoji poseban X-Kevlar remen za overrange koji je duži od običnog X-Kevlara!  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #82 : 05 Studeni, 2008, 14:48:52 »
vece pomicne polutke s kojima dobijes dosta na krajnjoj brzini kevlar remen koji pase samo na overrange i set rolica i federa da to

Sa vecim polutkama ne dobivas krajnju brzinu, nego start i medjuubrzanje. Zato postoji getriba.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #83 : 05 Studeni, 2008, 16:34:35 »
vece pomicne polutke s kojima dobijes dosta na krajnjoj brzini kevlar remen koji pase samo na overrange i set rolica i federa da to

Sa vecim polutkama ne dobivas krajnju brzinu, nego start i medjuubrzanje. Zato postoji getriba.

pardon ja mislio da i bez getribe se dobije malo veca krajnja s njima jer se remen vise digne posto su vece nego originalne ali ocito sam krivo mislio. :notworthy:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #84 : 05 Studeni, 2008, 17:05:49 »
vece pomicne polutke s kojima dobijes dosta na krajnjoj brzini kevlar remen koji pase samo na overrange i set rolica i federa da to

Sa vecim polutkama ne dobivas krajnju brzinu, nego start i medjuubrzanje. Zato postoji getriba.

pardon ja mislio da i bez getribe se dobije malo veca krajnja s njima jer se remen vise digne posto su vece nego originalne ali ocito sam krivo mislio. :notworthy:

U piaggia remen ide do vrha, dok bi na minarelliju dobio i krajnje sa malossijem i polinijem.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #85 : 05 Studeni, 2008, 17:09:51 »
vece pomicne polutke s kojima dobijes dosta na krajnjoj brzini kevlar remen koji pase samo na overrange i set rolica i federa da to

Sa vecim polutkama ne dobivas krajnju brzinu, nego start i medjuubrzanje. Zato postoji getriba.

pardon ja mislio da i bez getribe se dobije malo veca krajnja s njima jer se remen vise digne posto su vece nego originalne ali ocito sam krivo mislio. :notworthy:

U piaggia remen ide do vrha, dok bi na minarelliju dobio i krajnje sa malossijem i polinijem.

aha,kako vi kazete sefe. :sign201:

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #86 : 07 Studeni, 2008, 17:42:39 »
sto bih ja volio ubacit masinu od plavog

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #87 : 08 Studeni, 2008, 01:42:32 »
sto bih ja volio ubacit masinu od plavog


de prvo kupi diznu pa onda razmisljaj o ovakoj makini :toothy12: :toothy12:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #88 : 08 Studeni, 2008, 07:01:28 »
ja bi bio zadovoljan i sa blokovima i masinom od ovog crvenog 749. :toothy9:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: NRG ntt - MHR Team puta 2
« Odgovori #89 : 08 Studeni, 2008, 07:46:21 »
vece pomicne polutke s kojima dobijes dosta na krajnjoj brzini kevlar remen koji pase samo na overrange i set rolica i federa da to

Sa vecim polutkama ne dobivas krajnju brzinu, nego start i medjuubrzanje. Zato postoji getriba.

Sigurno ne dobiješ ni 5 kmh??

Nisam ni mislio na polutke nego na vario i polutke... Ako su jedno i drugo veći i ako je overrange remen, vario diže remen više i veći je prijenosni omjer...  :jerk:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: