Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ditech 50 - Prijenos  (Posjeta: 3133 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: ZAĹ TO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #20 : 14 Listopad, 2008, 19:44:11 »
Pa naravno da su razliciti... Laser x pro cak preporucuju za base kit a zx za serijalu mama!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #21 : 14 Listopad, 2008, 19:46:15 »
pa da, to ti ja govorim, meni je ditech ima blokadu višlje jer je stari software gore, vrti ga blizu 11 000 o/min, a ovi noviji idu do 9800 o/min tako da okretaja za spuh ima, sutra bumo vidli  :angry7:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: ZAĹ TO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #22 : 14 Listopad, 2008, 19:49:50 »
Ajde,ajde samo ti pukni prave rolnice pa ce biti dobro.. He,he :)  :)
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #23 : 15 Listopad, 2008, 21:58:02 »
evo ga  :happy8:
skinem multivar i roline, izmjerim ih, 16x13 su, znači dobra dimenzija za multivar

vratio sam serijski vario i bolje ide, samo me svjećica počela jebat sad, krene dizat okretaje i svjećica zariba, znači sutra nova svjećka i gas

i da, u rijeci nemam nigdje uzet 17x12 6,5 gr tako da ako netko zna di ima ili ima doma nek me kontaktira

i da, multivar je na prodaju, 250kn + roline polini 6,9gr 16x13
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #24 : 15 Listopad, 2008, 22:17:43 »
samo malo! ti imas ditecha? tak ti svejedno dal stavis gore serijski ili MHR spulju razlike nece bit, tj. hoce, ali neprimjetne!

jedino gdje tebi reza na ditechu moze imat efekta je da kupis od malossia kit i one mutave injektore i procesor koji simuliraju rad karba! kuis jer tebi smjesu i brzinu vrtnje odredjuje procesor, a ne velicina i propusnost karba i brzina rezonancije spuha!

tak da nije bitno koji spuh koristis trenutno, ocito ti se nes sjebalo ak je tolka razlika nakon promjene auspuha! jer ta dva spuha nisu toliko sad razlicita i bilo bi sumnjivo da i na karb modelu bude takva razlika kakva je tebi....  :drunken_smilie:


spuh na techu daje puno.. ko si da truda i prouci rad techa skuzit ce nekaj jako bitno..i onaj ko skida svjecku sa techa skuzit ce jos nesto... tak da ljudi.. dok ne probate i ustelate nemojte trkeljat... 

moj setup:
elektronika novi tip. sve zblokano
leovinc rr
rolice 6.85 gr. (orginalne skidane na tokarskom i mjerene na vagi iz apoteke)
serijala centralni.
malosi fly i zeleni pederi
orginal zvono
orginal remen
frisko podmazane i ociscene polutke

top speed sagnut na ravnici svakoj 100+ kmh po cuki od 120 kmh. koju sam malo drko da manj elaze prije je kazala do 110
od 0-90 dolazi odma i do tam imam sve karbove sa spuhom i multijem...

u planu sređivanje masine komplet+produzeni prijenos i mozda kit..ako ce kit ide i sređivanje kanala makar vi svi kazete da to nist ne daje... ali to je i dalje 2t. kojem kroz kanale putuje zrak i ulje.. a kolko znam da ako zrak ide lakse dobit ce se snage a jos vise se dobija sa ispusnim kanalom.. jedina banana techa je kaj nesmijem stavit otvorenost ispuha vecu od kad on ubrizgava benzu.. tak da bih bio jako zahvalan ak netko zna kad on ubrizgava gorivo.  :icon_thumright:
🙈

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #25 : 15 Listopad, 2008, 22:55:59 »
gle, ja sa benzinom nemam problema jer mi polini ventil daje benzina i previše sad dok ne naštelam auspuh, uglavnom hvala na ovome setupu, probat ću i ja neš slično, al ću odnjet kod zlatara da mi ih proba izvagat i olakšat ili da kupim negdje te roline,i fly moram naručit preko sebe sad dok mi dođu pare....

a ako ćeš kitat onda kupi od mene polini kit, brusi ga na prvu specijalu i stavi klip s jednom karikom, nabavi si ventil pa ćeš vidjet kako će ić....gle, ako se uhvati tko štelanja ditecha skontat će kako šta radi i kako šta ide...
čujemo se okolo, btw ako će multivar evo ga ide za neku lovu
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #26 : 15 Listopad, 2008, 23:04:50 »
gle, ja sa benzinom nemam problema jer mi polini ventil daje benzina i previše sad dok ne naštelam auspuh, uglavnom hvala na ovome setupu, probat ću i ja neš slično, al ću odnjet kod zlatara da mi ih proba izvagat i olakšat ili da kupim negdje te roline,i fly moram naručit preko sebe sad dok mi dođu pare....

a ako ćeš kitat onda kupi od mene polini kit, brusi ga na prvu specijalu i stavi klip s jednom karikom, nabavi si ventil pa ćeš vidjet kako će ić....gle, ako se uhvati tko štelanja ditecha skontat će kako šta radi i kako šta ide...
čujemo se okolo, btw ako će multivar evo ga ide za neku lovu


tech je fora.. sad sam sve vise u njemu i kontam ta sranja radim si alat.. sad me jebe barometar svi imaju neke fus... jer bez njega je banana... a da tech nemoze ic moze... moze ic on pun k. da imam love kupio bih malosi radilicu, polini kit, malosi ecu. (ima za odvojeno kupiti na SC ili SA nisam zicer) naravno polini speed control, produzeni, deltu... polutke... i dat si truda na cilindru i sređivanju smjese... dat mu cim bolji omjer i cim vecu iskru i dajem ruke u vatru da ce ic ko i karb sa ful sređenim base spuhom... i naravno uz to sve dobar protocan spuh koji ce ga pratit sa rezonancijom na određenim rpm. jer nece tech u velke rpm. max efikasnonst ce mu bit na nekih 9-10 k rpm.. max.. jer poslije tog je vec problem u injektorima i kompresoru... nije to malo 100000 puta u minuti pomaknut par federa i "ventilia" a sve skupa velicine nokta...

koliko bi trazio za polini i jel dajes i casicu
🙈

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #27 : 15 Listopad, 2008, 23:28:52 »
kojih federa i ventila,to je 2t

ma polini ti dam za 150kn bez ventila...glava, klip,karike,cilindar...nosi
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #28 : 19 Listopad, 2008, 15:27:05 »
evo ga, nakon 20x skidanja variomata i izgaranja na živce uspio sam nešto i složit  :toothy9: :toothy9:

Sad su 5gr roline i serijski feder, serijski remen,serijski centralni.

Evo šta sam probavao sve, 7,5gr, 6,5gr,5gr...i nakraju sa 5 se vrti ko stoka al bome i ide 100x bolje, sad je u planu naručit fly i kompet federe za štelanje i za kvačilo i centralne i nabavit roline od 5,5 i 6gr jer mislim da bi uspio sa nekom težinom od 5,5-5,75gr uspijet se naštelovat.Ove od 5gr nisam ni mislio stavljat jer sam mislio da će bit prelagani,al nakraju je dobro ispalo.Znači XPRO ipak traži okretaja dosta, morat će neki kit sjest sad  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka