Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner Purejet 70 +71 000km  (Posjeta: 19321 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lukazikaovic

• Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • Spol: Muški
  • YearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Runner SP 70
  • Moja Kaciga: HJC-IS17
  • MojSetup: Dr.evo, multivar 6.5g, +21% ,Dell 17.5mm ED
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Gilera Runner Purejet 70 +70 000km
« Odgovori #280 : 13 Kolovoz, 2019, 08:56:27 »
ma lako za vilice pazi se ti da ti ga ne ukradu sad kad ima kurblu. Mislit ce ljudi da je karbos  :toothy10:
život je borba, dan mi je meč!

Offline Corector

• Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • 11...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
  • MojSetup: 43P
« Odgovori #281 : 13 Kolovoz, 2019, 21:58:42 »
Haha, morati cu neku montaznu kurblu slozit. Ali biti ce ovako, za grada anlaser, zabtripove kurbla, jer 5-10gpsa vise nikako ne zelim ispustiti :D

Offline Corector

• Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • 11...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
  • MojSetup: 43P
« Odgovori #282 : 05 Listopad, 2019, 11:50:37 »
Nastavljam dalje u purejet tonu. Ova purejet sezona je takodjer bila uspjesna, neki mali gecrk je bio (zbog prevelike.izlaznosti remena pa je potrosilo anlaser, a i tuning cilindra na elistaru se pokazao kao promasaj na purejetu, tako da sam odlucio stati sa tuniranje i kednostavno se vise necu sramotiti, zna se sta je sigurbo i vjecno, sve ostalo su pi*darije), sva sreca pa je i mene jednom posralo (jer neke sere po desetke puta, ali i oni dolijaju haha), privodim kraju i ovu godinu s odusevljenjem, jer sve je svima pocrkalo, gubi se volja na sve strane, a ja se i dalje druzim s ovom pohabanom starom kurvetinom koja ima preko 71 hiljku.

Od dosade se igram malo sa setupom prijenosa, tako da sam vec shvatio kako zimi prolaze meksi centralni i meksi federi kvacila, tako da sam bio radikalan neki dan i jebeno sam prezadovoljan.

Ovo je bio setup prijenosa:
- 7.5gr rolice, bijeli centralni dugi tvrdji, i crni federi na oem kvacilu, malossi wingbell (skuzio sam da ditech polutka odara od njega i nesto sitno dobio, nakon sto me je concordic edukovo jer cim ti je predobro, pocinjes da propadas jer zona komfora ne donosi naoredak).

Sada je:
- 7.2gr rolice, zeleni centralni, kvacilo sa serijskim federika od Honde (krece na 4soma, a lovi na najmanji pomak gasa) i obicno zvono. Ponasa se kao mrtva serijala, milina za voziti, a cim das gasa odmah ulazi u turazu, bas sam zadovoljan s ovom igrom.

Runner je spreman i u punoj formi za extremno tripanje.
DRevo je do sada presao 15 000km bez otvaranja, i prosle su vec 2 godine i 2 mj.
Konacno da sam i ja postao sretnik sa 70ccm, s tim da mi je agregat izlozen barem 50% vecem opterecenju po pitanju mase od prosjeka, i sotonistickom rezimu voznje, dakle uvjeti na trkama dozvokjavaju vise predaha masini.

Bitno da prebacuje stoju na satu, sat mi laze za +8kmh, najvise sto sam ga ikada natjerao je bilo do pocetka prvog slova n, to je bilo u Madjarskoj vjerovali ili ne, jer purejet 70 ne voli okretaje, to je kao da stavite potpuno serijski auspuh na karbosa (onaj s katalizatorom).

« Zadnja izmjena: 05 Listopad, 2019, 12:43:11 Corector »