Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio - Midrace kit  (Posjeta: 3800 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Piaggio - Midrace kit
« : 08 Listopad, 2008, 14:58:38 »
Pozdrav svima ,
Imao bi jedno malo teze pitanje  ali se nadam da ce mi doci strucna  pomoc. vezano je za  mid-race kit  .
zelim da ugradim kit od 70 ccm , odlucio se  na Polini   i izaberem CAST ALUMINIUM CYLINDER- KIT, 70 CC   zatim saznam da to uopce nije  kit za mid-race nego ispod toga  Tj. City , i onda  cujem da  je   
 CORSA CYLINDER KIT, 70 CC,  kit  koji ide  za mid-race  , ali je  on gusani , i gdje god procitam pise  da gusani uopce nedaje  najbolje  performanse . :S  sta sada ?    samo da napomenem da  Polini Evolution ne ugradjujem :P to je race  kit . e sada ako je  neko imao vise  iskustva oko nekih kitova , kao sto su , top Performance  , Stage 6 , ili malossi  da mi molim te  odgovori ovdje  tacno o kojem se kitu radi i koje  su mu performanse .  znaci iskljucivo   mid-race ,
(napomena: ovaj Corsa  cylinder kit 70 ccm daje  do 14 KS   a  ovaj aluminijski  > Cast aluminium cylinder kit  daje do 9 KS )   e malo me  to sada zbunjuje . ispada da losiji kit daje  vise konja  od "boljeg"
 jos jednom se zahvaljujem i nadam se da cu dobiti odg. konkretno na ovo pitanje jer vec za dan-dva  max putujem iz BiH za Zagreb i da nabavim kit .   Hvala  jos  jednom 
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2008, 15:25:34 Benjamin »

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #1 : 08 Listopad, 2008, 15:01:28 »
pusti polinijeve base kitove i stavi od malossia mhr replicu ili 2+ od top performanca :icon_thumright:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #2 : 08 Listopad, 2008, 15:09:09 »
pusti polinijeve base kitove i stavi od malossia mhr replicu ili 2+ od top performanca :icon_thumright:

2+ je gus a on koliko vidim hoće alu kit ???

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #3 : 08 Listopad, 2008, 15:14:44 »
mhr replica :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #4 : 08 Listopad, 2008, 15:16:25 »
mhr replica ti je najbolje rijesenje... imao sam taj kit na runneru i vjeruj mi neces pozalit.

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #5 : 08 Listopad, 2008, 15:18:03 »
imas od polinia za piaggio jos jedan midrace.... a to je onaj sa jednom karikom, alu, snaga oko 15ks, za minarelli ga ne proizvode....

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #6 : 08 Listopad, 2008, 15:19:41 »
imas od polinia za piaggio jos jedan midrace.... a to je onaj sa jednom karikom, alu, snaga oko 15ks, za minarelli ga ne proizvode....

njemu i treba za piaggio

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #7 : 08 Listopad, 2008, 15:21:43 »
imas od polinia za piaggio jos jedan midrace.... a to je onaj sa jednom karikom, alu, snaga oko 15ks, za minarelli ga ne proizvode....
 
 
Ili tp tpr(alu) oko 16-17ks :icon_thumright: a i mhr replica bi ti bio super izbor, imam je i mogu ti reći samo riječi hvale za taj kit!

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #8 : 08 Listopad, 2008, 15:23:43 »
a s6 racing modular?

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #9 : 08 Listopad, 2008, 15:23:59 »
imas od polinia za piaggio jos jedan midrace.... a to je onaj sa jednom karikom, alu, snaga oko 15ks, za minarelli ga ne proizvode....

njemu i treba za piaggio

pa zato sam i reko, zbog njegovog prvog posta.....

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #10 : 08 Listopad, 2008, 15:28:41 »
ja sam imao od tp kit gus, neznam koji model uglavnoj bio je plavi i nije imao okruglu glavu nego kockastu i klip sa jednom karikom i dvije rupe na sebi i mogu ti rec da mi je motor bolje isao sa njim nego sa mhr-om. i ako ga se pazi o drzava mozes prec 20000 pez problema i onda kupis za 450kn novi klip i kariku i opet vozis 20000. ja sam uzeo taj kit i radilicu za taj kit isto od tp za 3000kn

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Preporuka Za mid-race
« Odgovori #11 : 08 Listopad, 2008, 15:30:36 »
ja sam imao od tp kit gus, neznam koji model uglavnoj bio je plavi i nije imao okruglu glavu nego kockastu i klip sa jednom karikom i dvije rupe na sebi i mogu ti rec da mi je motor bolje isao sa njim nego sa mhr-om. i ako ga se pazi o drzava mozes prec 20000 pez problema i onda kupis za 450kn novi klip i kariku i opet vozis 20000. ja sam uzeo taj kit i radilicu za taj kit isto od tp za 3000kn

piaggio  2+

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #12 : 08 Listopad, 2008, 15:35:10 »
Goki, jesi imao ikakvih problema sa tim kitom ? zato sto je gusani , grijanje , i slicno ? da se on ne zove mozda ovako : CYLINDER KIT 70CC, TOPPERFORMANCE DUE (PLUS) ?? plave boje ?  pise da daje  oko 12 KS .

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #13 : 08 Listopad, 2008, 15:37:35 »
Due+ koji sa istom karikom napravi 20000km je svjetsko cudo.
Ili je vozen na slabom spuhu na malim okretajima (a i onda se 20000km cini jako puno).

Taj kit dobro postelan i sa spuhom tipa nardo (koji i je radjen bas za due+) bi trebao novu kariku svakih 5000+km

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #14 : 08 Listopad, 2008, 15:38:45 »
Goki, jesi imao ikakvih problema sa tim kitom ? zato sto je gusani , grijanje , i slicno ? da se on ne zove mozda ovako : CYLINDER KIT 70CC, TOPPERFORMANCE DUE (PLUS) ?? plave boje ?  pise da daje  oko 12 KS .


To je taj - nama koji drugi bit.
A tih 12 konja daje kad ga idealno nastelas i to sa Nardo spuhom koji je radjen bas za taj kit.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #15 : 08 Listopad, 2008, 15:39:17 »
Goki, jesi imao ikakvih problema sa tim kitom ? zato sto je gusani , grijanje , i slicno ? da se on ne zove mozda ovako : CYLINDER KIT 70CC, TOPPERFORMANCE DUE (PLUS) ?? plave boje ?  pise da daje  oko 12 KS .


Tako se zove (plave je boje) i daje 12-13ks u kombinaciji sa nardom a sa jačim spuhom i više...

ali mora biti tip top poštelan kao što ti je 3alfa3 napisao
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2008, 15:43:15 dino gp1 »

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #16 : 08 Listopad, 2008, 15:47:21 »
I jeli na kraju problem sto je GUs ?  ipak je jaci i cvrsci od aluminija  , pa nevidim da bio trebao biti ni problem .

ev par stvarcica  koje  cu korisititi uz njega , tj. Castrol TTs ( s podmazivanjem nece imati problema ;) ) , vec imam Polini evolution auspuh , koji pokazuje  svoje  moci cak i na 50 ccm , nevjerovatan je , radilica  nova , lezajevi novi , i tak to ...

Offline harold the homeboy

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #17 : 08 Listopad, 2008, 15:54:27 »
ja bi ti preporucio da uzmes tp trophy kit..iako je base...to je gus i mozes ga busit kad zariba...a dobro zagrijavanje i dobro ulje i durat ce dosta dugo (dokazano)...u kombinaciji sa spuho tipa yasuni z...ide fino :headbang: :headbang:

ako bas hoces mid race onda due + modular,
                                        karb 19mm
                                        nardo
                                        radilicu tp  s plavim polutkama
                                        delta clutch
                                        getriba sekundar
                                        malossi multivar 2000
i ako dobro ustelujes brr...mora letit ko zavion... takav setup frend na roxu ima...bolesno... :headbang:
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2008, 15:59:10 harold the homeboy »
R 1 3 5

└┼┼┤
   2 4 6  ONLY MANUAL

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #18 : 08 Listopad, 2008, 16:06:35 »
ja bi ti preporucio da uzmes tp trophy kit..iako je base...to je gus i mozes ga busit kad zariba...a dobro zagrijavanje i dobro ulje i durat ce dosta dugo (dokazano)...u kombinaciji sa spuho tipa yasuni z...ide fino :headbang: :headbang:

ako bas hoces mid race onda due + modular,
                                        karb 19mm
                                        nardo
                                        radilicu tp  s plavim polutkama
                                        delta clutch
                                        getriba sekundar
                                        malossi multivar 2000
i ako dobro ustelujes brr...mora letit ko zavion... takav setup frend na roxu ima...bolesno... :headbang:
momak ima i vise nego dobar auspuh..zas kupovati narda..zamoli ti 3alfa3 nek ti slozi setup..covjek se najbolje razumije

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #19 : 08 Listopad, 2008, 16:12:24 »
ja sam isto imao polini evolution na tom kitu i pase mu taj auspuh, ali sam ja jos imao tp radilicu, mikuni 24, polini 2g, polini variomat, malosi getribu, i poturpijane blokove i runner 180 mi nije mogao nista. ja sam koristio malossi ulje i uredno sam ga zagrijavao i isti klip i ista karika su presli 20000, nakon toga sam normalno promijenio kilp i kariku.