Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio - Midrace kit  (Posjeta: 3799 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #20 : 08 Listopad, 2008, 16:38:21 »
ja sam isto imao polini evolution na tom kitu i pase mu taj auspuh, ali sam ja jos imao tp radilicu, mikuni 24, polini 2g, polini variomat, malosi getribu, i poturpijane blokove i runner 180 mi nije mogao nista. ja sam koristio malossi ulje i uredno sam ga zagrijavao i isti klip i ista karika su presli 20000, nakon toga sam normalno promijenio kilp i kariku.

Stvarno si se lijepo navozao :icon_thumright:, 20000km sa istim klipom i karikama uz polini evolution auspuh, svaka čast :icon_thumright:!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #21 : 08 Listopad, 2008, 16:50:09 »
I jeli na kraju problem sto je GUs ?  ipak je jaci i cvrsci od aluminija

Pa nije na alu cilindru unutrasnjost od aluminija nego nikasila - legure puuuuno cvrsce od gusa.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #22 : 08 Listopad, 2008, 16:52:57 »
a cuj sve se moze... samo zavisi kako motor odrzavas i koliko ga pazis.

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #23 : 08 Listopad, 2008, 16:58:08 »
hvala  vam puno momci , dosta sam stvari pametnih cuo , a svaki savjet dobar na svoj nacin . :D  ako jos kome  padne  napamet kakva ideja  nece skoditi , samo pucajte . kada sastavim bit cete informisani kako sta ide ;) gigo , pa sta si na kraju odlucio za auspuh ?   nemoj ostati na base :D  hehe  . ima li sta posebno da te zanima da ti pogledam u ZG ? et imate pozdrav i hvala  jos 1  . :D

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #24 : 08 Listopad, 2008, 17:03:14 »
harisson sta si odlucio na kraju stavit?

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #25 : 08 Listopad, 2008, 17:08:37 »
ide Corsa polini kit 70ccm  , polini evo. radilica , 19' dellorto karb , delta kvacilo , za variomat, gljivu   remen i tako te sitnice neznam jos   , nije toliko bitno da razbijam glavu sad o tome   , a ici  ce jos nekih sitnica ...
bit cete informisani kada kupim ;)

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #26 : 08 Listopad, 2008, 20:20:02 »
hvala  vam puno momci , dosta sam stvari pametnih cuo , a svaki savjet dobar na svoj nacin . :D  ako jos kome  padne  napamet kakva ideja  nece skoditi , samo pucajte . kada sastavim bit cete informisani kako sta ide ;) gigo , pa sta si na kraju odlucio za auspuh ?   nemoj ostati na base :D  hehe  . ima li sta posebno da te zanima da ti pogledam u ZG ? et imate pozdrav i hvala  jos 1  . :D
hvala ali nista za sada..al bit ce..mora biti..heehhe..samo di ces u zg nabaviti corsu..koliko znam  slabo ima polini tamo??..joj kad to slozis na skut..bit ce to pila ipo..najbrzi u gradu

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: Piaggio - Midrace kit
« Odgovori #27 : 08 Listopad, 2008, 22:15:13 »
Bit cu najbrzi u selu jel ? hehehe  ... 
nisam rekao da cu u zagrebu kupiti , nego da u zagreb idem , zahvaljujuci jednom momku koji ima  mogucnost preko njega cu da nabavim , usput mu se zahvaljujem ako bude citao ovaj post ;)   :notworthy: :notworthy: