Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Elektricna Vodena  (Posjeta: 2710 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dominik202

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 437
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Elektricna Vodena
« Odgovori #20 : 06 Ožujak, 2015, 10:55:18 »
Zato kaj me nemres uvjerit da pumpa stara 20 god i vise s nekog otpada je bolja od iste takve nove. I da.. Takve stvari se kupuju nove a ne kineske ili s otpada.. Sto se tice posude i crijeva... Daj se stari zbroji i ne mjesaj kruske i jabuke. Ja sam posudu kupio frendu koji kemija i slaze skut i nezna po forumu. Btw, Stara posuda vode i par cijevi .. DA, TO VRIJEDI BAR 200 kn hahaha.. P.S. Ta pumpa sa 124 linije je valjda starija i od pol foruma tu :) Da se razumijemo nisam ja mislio nikoga uvrijedit s tim.. Al ja govorim o trkama ne o stvarima za svaki dan .. Jer kad odes 500 km od doma na trku i rikne ti nesto od 100 kn s otpada onda bi ti se place


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobro upravu si... Moram se u potpunosti slozit s tobom...
Al ipak makar je kineska ona pumpa eto kupim ih 2 komada pa ako obje riknu e j*bes mi mater onda neznam stvarno.

Sent from my SCH-R760 using Tapatalk 2


Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: Elektricna Vodena
« Odgovori #21 : 06 Ožujak, 2015, 18:22:36 »
Zato kaj me nemres uvjerit da pumpa stara 20 god i vise s nekog otpada je bolja od iste takve nove. I da.. Takve stvari se kupuju nove a ne kineske ili s otpada.. Sto se tice posude i crijeva... Daj se stari zbroji i ne mjesaj kruske i jabuke. Ja sam posudu kupio frendu koji kemija i slaze skut i nezna po forumu. Btw, Stara posuda vode i par cijevi .. DA, TO VRIJEDI BAR 200 kn hahaha.. P.S. Ta pumpa sa 124 linije je valjda starija i od pol foruma tu :) Da se razumijemo nisam ja mislio nikoga uvrijedit s tim.. Al ja govorim o trkama ne o stvarima za svaki dan .. Jer kad odes 500 km od doma na trku i rikne ti nesto od 100 kn s otpada onda bi ti se place


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dobro upravu si... Moram se u potpunosti slozit s tobom...
Al ipak makar je kineska ona pumpa eto kupim ih 2 komada pa ako obje riknu e j*bes mi mater onda neznam stvarno.

Sent from my SCH-R760 using Tapatalk 2



Rade kupi dvije rabljene bosch nego te kineske :icon_thumright:
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!