Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Starter kuplung (minarelli 125) - uzrok problema oko paljenja?  (Posjeta: 867 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luka.ck

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • Pare nisu problem - para nema!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ČK
  • Moj Skuter: SF2 LC, Nexus 300
  • Moja Kaciga: Nolan N87
Pozdrav svima!

Imam male probleme sa svojom Yamahom Majesty 125. Skuter nekad normalno pali, a nekad ne itada se cuje samo zvuk anlasera kako vrti. Jefnom prilikom sam skinuo dolje deklo i variomat zajedno sa jednim clanom ovoga foruma i uocili smo da su se rasula neka tri valjcica koja se nalaze unutar toga starte kuplunga. Opruge koji drze te veljcice unutar toga kuplunga su dosta oslabili, no ja sam ipak to sve skupa slozio i vratio nazad. Par paljenja je bilo dobro, a kasnije je opet poceo problem oko paljenja pogotovo ako je skuter predhodno stajao na bočnoj nogari.

E sad me zanima da li se moze kako taj starter kuplung reparirat ili je bolje da novoga kupim? I pitanje je da li je uopce i u njemu problem. Ajd javite se znalci. Unaprijed Vam hvala!!!  :icon_thumright:

Slike kako izgleda taj starter kuplung:






Offline Joker_mtb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 173
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: MBK NITRO 2002
Odg: Starter kuplung (minarelli 125) - uzrok problema oko paljenja?
« Odgovori #1 : 15 Siječanj, 2015, 16:12:34 »
a nezz sta da ti kazem kad sam kupio svog aeroxa (imo je**no jaku kompresiju) imo sam iste takve probleme uzeo sam te federe "malo" razvratio vratio sve unutar i nije vise oblecalo probaj i ti neces nista izgubit inako ne radi kako treba