Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Typhoon trokira i gasi se  (Posjeta: 719 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline badlook_92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50
Typhoon trokira i gasi se
« : 13 Lipanj, 2014, 23:05:01 »
Znaci do danas sam se vozio sve super,ugasio sam ga i upalio nakon sat vremena i odjednom je počeo motor trokirat i gasit se kad ga pustim da radi u leru,zamijenio sam mu svijecicu i opet isto,iskre ima ali nece i dalje trokira i gasi se..sta bi bilo dobro pogledat jos? p.s. kad mu u mjestu gas zna dosta dimit ali ne iz auspuha..ne znam dali je moguce da je brtva vode otisla aa typhoon je serijala i nema ni 4000 km

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Typhoon trokira i gasi se
« Odgovori #1 : 13 Lipanj, 2014, 23:32:19 »
Aaa?  :o Pa sta postoji i LC Typhoon  :icon_scratch:

Offline badlook_92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: Typhoon trokira i gasi se
« Odgovori #2 : 14 Lipanj, 2014, 01:41:20 »
hahha imas pravo zabrijo sam hahah :sign007:,tek sad sam se sjeti da je to zracno hladenje,jbg uopce nisam razmisljao o tome ali opet ako mozda znas sta bi mogao jos provjerit slobodno mi mozes rec ;)

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Typhoon trokira i gasi se
« Odgovori #3 : 14 Lipanj, 2014, 02:15:03 »
Kak to mislis da "zna dimit, al ne iz auspuha"?  :rofl1: :rofl1: :rofl1:  :rofll:
Sta je tvoj problem, sta se gasi dok stoji u leru ili trokira kad kreces?  :dontknow:

A sta si napisao, niš?! Koji tajfun, godiste, koji setup, kolko km, jel sta radjeno mjenjano i sl...   :dontknow:
Ovi simptomi tipa do sada je sve bilo pet i odjednom poceo zahebavati mi smrdi na dobru staru bobinu/cdi, tak je bar kod mene bilo...posudi od nekog bobinu pa probaj...  :dontknow:

Offline badlook_92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: Typhoon trokira i gasi se
« Odgovori #4 : 01 Srpanj, 2014, 15:46:58 »
evo ovako,bobina nije ona je ok,stvar je negdje s paljenjem cini mi se,nisam ga jos zamijenio jer stvari stoje ovako,problem traje vec od kad sam obajvio ovjde temu,znaci 2 tjedna,prvo sam probao sa svjecicom,bubinom,karburatorom i nakraju nije bilo nis od toga nego nes s paljenjem,nisam odmah promjenio paljenje jer sam prvo malo pošpricao s wd-om one kontakte s paljenja i motor je upalio ali je i dalje malo tu i tamo se znao ugasit,i onda sam malo odvidao onaj pick-up ponovno namjestio i motor je radio ko nov,i tako je palio i radio nekih 4 dana kasnije opet ista stvar,ponovno sam napravio isto taj dan sam se vozio i bez beda upalio i rano jutro opet isti problem,nisam ga palio taj dan,drugi dan ga upalim ujutro upali ali opet se ugasi brzo i kasnije ne pali vise..da bi ga popodne opet probao upalit i radi sve super..e sad dali da uopce uzimam novo(polovno) paljenje jer mi nije jasno dali je bas otislo ono u k.. jer zasto onda nekad pali a nekad nece..i dali je netko imao slican problem?