Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem ili ne?! Benga...  (Posjeta: 1602 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Problem ili ne?! Benga...
« : 24 Kolovoz, 2008, 22:27:26 »
Dakle upali m ise rezerva i padne kazaljka skroz na dno...i tak se vozim oko 5 kilometara...stanem na benzinskoj i natocim 7 litara (rezervar je 12) i pocelo mi ispod motora curit na iberlauf van gorivo...i to litra jebena valjda iscurila, fkt puno...

Radi se o VXRu...pitam ljude, kazu ulio si previse...a kak kad sam 7 litara ulio a ima rezevar 12...kazaljka se zaljepila za dno

Nov sam u 4T svijetu pa ce nekima mozda pitanje bit smijesno al neznam kaj da radim...jel pusta rezervar il kaj moze bit???

HVALA unaprijed!

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #1 : 24 Kolovoz, 2008, 22:34:31 »
A da ti ne laže kazaljka? Ako curi na iberlauf nemože biti probušen rezervar. Sigurno je do plovka
SMK Predatori Member

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #2 : 24 Kolovoz, 2008, 22:37:20 »
a kaj misliš zakaj ti ga je exfrirajder prodal  :toothy12:
zezamse

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #3 : 24 Kolovoz, 2008, 22:55:42 »
a kaj misliš zakaj ti ga je exfrirajder prodal  :toothy12:
zezamse

a ja se čudio zakaj puno troši a ono pušta gorivo :laughing6:(zekam se naravno ;D)
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #4 : 24 Kolovoz, 2008, 22:58:53 »
pogledaj si plovak

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #5 : 24 Kolovoz, 2008, 23:15:16 »
kolko kuzim na svim runnerima to sere taj plovak...j#bo ga  :angry9:

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #6 : 24 Kolovoz, 2008, 23:19:20 »
runner ima usran oblik rezervara jbg

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #7 : 25 Kolovoz, 2008, 00:26:01 »
Runnerov rezervoar je naprijed i zbog toga ima sje... oblik i svi griješe u tome i misle da plovak ne valja. Vozite se i vozite, a kazaljka zalijepljena gore. Najednom počne padati i nikome nije jasno. Plovak u runnera je na otprilike pola tanka (6 litara), nakon cca 6 potrošenih litara kazaljka krene padati i pada dok se ne potroše cca 3 litre goriva. Kada se zalijepi dolje sve je ok dok se rezerva ne upali. Kada se ona upali ostaje još oko 3 litre u tanku. Rezerva je, dakle 3 litre. (kada se upali, to ne mislim na blinkanje lampice, nego kada počne stalno svjetliti)

Ako točiš gorivo do čepa, zna se dogoditi da malo procuri na iberlauf. Ništa strašno, to je jer je vrh rezervoara dosta nagnut pa kako se voziš tako i gorivo lagano zapljusne na iberlauf. btw. ako malo točkaraš s njime, pogledaj da nije pukao nosač tanka na rami (skini prednju plastiku i pgledaj nosač - meni se to desilo, ali to bi znao jer iscuri min 2 litr goriva).
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #8 : 25 Kolovoz, 2008, 10:28:27 »
Kod vecine piaggia i gilera gorivo curi na iberlauf kada se hoce natociti do cepa.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #9 : 25 Kolovoz, 2008, 20:51:13 »
e sad se vec brinem...od tocenja je proslo 105 kilometara a kazaljka granici s rezervom...lampica mi se vec tu i tam upali...sven, exfreerider?? Koji mu je ku**c?! Fergazer nije raštelan...da je nebi tak išo...a serijala j*b***...pa nije valjda da s punim tankom mogu preć samo 150 kilometara 200 najvise???

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #10 : 25 Kolovoz, 2008, 22:42:11 »
Ja prijeđem 160 - 170 km i rezerva bode u oči, ali tvoj ne bi smio toliko trošiti. Moj sukne oko 5 i pol litara, ali ja imam vx200. Trošio je nešto ispod 5 litara (oko 4,5 litre) dok je sve bilo serijala. Tako bi trebao trošiti i serijski vxr, nešto ispod 5 litara. Nešto ne štima.

Znači prijeđem 160 - 170 km i još imam cca 3 litre rezerve. Otprilike prijeđem nešto preko 200 km sa ful tankom.
« Zadnja izmjena: 25 Kolovoz, 2008, 22:46:52 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #11 : 26 Kolovoz, 2008, 23:22:25 »
Kod vecine piaggia i gilera gorivo curi na iberlauf kada se hoce natociti do cepa.

:laughing3: :laughing3: :laughing3:

 Na svim novijim vozilima vozilima autima ,skuterima, motorima ... gorivo curi na iberlauf ako ga natočiš do čepa
SMK Predatori Member

Offline kOvA[SP2]

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Aprilia Area 51
  • Moja Kaciga: Arai King
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #12 : 27 Kolovoz, 2008, 00:30:05 »
pogledaj da ti se nije slucajno karburator zacepio pa ga procisti malo i dizne naravno tako se i meni desavalo ...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #13 : 27 Kolovoz, 2008, 06:48:03 »
pogledaj da ti se nije slucajno karburator zacepio pa ga procisti malo i dizne naravno tako se i meni desavalo ...

da se to dogodilo nebi odna isao kak treba...ovak se fkt trga...leti ko luuuud...sam da trosi manje  :(

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Problem ili ne?! Benga...
« Odgovori #14 : 27 Kolovoz, 2008, 14:30:30 »
Što se tiče potrošnje hm neznam a što se tiče tankanja do čepa mislim da nemaš razloga za brigu . Sad sam se upravo vratio sa benzinske išo sam po prvi put na inu i po prvi put natankat baš do čepa i napunim do čepa i ko neki vakum da mi je vuko u rezervar onaj pištolj i ja izvučem i onako zrak ko da povuče.  Odem platit benzin i pogledam na motor a ono ispod jezero  :icon_biggrin: . Pogledam ispod motora na iberlauf onako mokar od benzina reko to je to ... Izgleda je to normalno runnerima. sad čemo vidit kolko ču proč sa punim tankom. prosječno pređem oko 90 km sa 5 litara i ostane mi do benzinske  :headbang:
Potpis