Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Leonardo 150, 2002  (Posjeta: 2049 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sbarnjak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
  • Moja Kaciga: grex
Aprilia Leonardo 150, 2002
« : 12 Travanj, 2014, 19:07:47 »
Pozz ekipa, neznam dal sam dobro postao, ako nisam nek moderator premjesti temu.
Trenutacno posjedujem Apriliu Leonardo 150, no kako sam vec ulozio u nju tolko novaca da sam davno mogao vozit neki bolji skuter odlucio sam odustat od popravljanja i kupit drugi skuter.
Naime problem je u samoj mašini, točnije radilici i cilindru. Sve je počelo sa bacanjem ulja na filteru zraka, motor je bio u voznom stanju ali poslje svake voznje je bila lokva ulja ispod filtera zraka i odlucio sam to rijesit, mnogi su mi govorili da je problem u uljnoj karici no to nije bilo sigurno, otisao sam na preporuku kod jednog kvartovskog mehanicara koji je rastavio masinu. Naime radilica je imala malo lufta, uljna karika je bila gecrkn, i po njegovom je trebalo mjenjat klip ( na kraju je ispalo da je klip bio sasvim dobar i nije se trebao mjenjat),  sve sam to kupio i jos uz to sve promjenio kaj je trebalo osim radilice jel nisam imao za novu posto je za ovaj motor skuplja od cijelog motora doslovce, i sve je radilo super jedno 2 dana kada je opet propisalo ulje kod filtera zraka.
Radi mehanicara sam zavrsio skoro u zatvoru jel kad ulozis 3000 kn u servis i nakon 2 dana sve po starom neznas kaj da vise radis, zoves mehanicara on se opravdava da je sve napravio kak treba da je nes drugo u pitanju, ugl. sterao sam ga u onu stvar i reko nema sanse da dam njemu motor u ruke, platio sam 300 kn covjeku koji radi u aprilionom servisu da mi rastavi masinu i kaze kaj treba napravit, radilicu treba mjenjat i sve kaj ide sa tim, cilindar je u banani jel ima rezove na sebi i zato je ulje opet propisalo, fazni lanac treba zamjenit, uglavnom naisplativo.
Kako mi je taj motor toliko prirastao srcu nisam htio dic ruke od njega, nego sam se bacio na njuskalo i krenuo trazit drugu masinu znajuci vec da sam u minusu gadnom al ko ga j...e.
Nasao sam od nekog majstora iz Solina masinu, 1200 kn stavi i vozi kaze, uplatio mu novce i masina mi je dosla busem, e tu sad krecu novi problemi, smontirali smo masinu kad gle cuda, motor pali al lupa iz masine kao da je netko uzeo 100 kljuceva i lupa po zeljezu, vidi srece i na toj masini radilica u banani. Zovem majstora, pravi se glup, kaze kod mene je sve radilo neznam kak kod tebe neradi, mislim si jel moguce da su ljudi takva stoka i dubrad, nije mi problem zapalit do solina jedan dan i nabit mu masinu u glavu sta cu i napravit skoro samo da rijesim neke stvari. Dakle ako netko zeli Leonarada sa 2 masine neispravne kupit od mene nek mi se javi, a ako netko zna to g#vn% iz Solina nek mu slobodno poruci da ce ga masina kostat vise nego sto je mislio zaradit.
Kroz 10 dana mi dolazi Gilera Nexus 250 jel sa Leonardom vise nisam imao volje se zajebavat.

Evo slike od Leonarda



Offline zvons7

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
  • SR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR
  • MojSetup: Hela
Odg: Aprilia Leonardo 150, 2002
« Odgovori #1 : 15 Travanj, 2014, 09:25:21 »
Jesi iz Petruševca?
Vozi pametno

Offline sbarnjak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
  • Moja Kaciga: grex
Odg: Aprilia Leonardo 150, 2002
« Odgovori #2 : 18 Travanj, 2014, 20:19:07 »
jesam