Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: generic xor50  (Posjeta: 419 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan.benkovic.9

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: generic xor
generic xor50
« : 08 Travanj, 2014, 07:59:08 »
Bio sam tražio savjet prije tjedna dva u vezi lune visiona jer sam bio uvjeren da je skuter koji sam dobio luna međutim nije :) Trebam karburator za njega ako netko ima polovan ispravan zainteresiran sam. Također ako netko ima djelova za njega neka mi se javi tu ili na PM trebam prednju masku bez svjetala. Također me zanima kada ga palim na alnaser zar ne bi trebala lijeva kočnica biti onaj sigurnosni osigurač na mom je desna, malo je nespretno pošto mi karburator nije ispravan dodati gas umjereno držati kočnicu i verglati. također koji auspuh ide na njega tj. sa kojeg skutera odgovara? To bi bilo to za sada ne planiram previše ulagati u njega.

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: generic xor50
« Odgovori #1 : 08 Travanj, 2014, 08:40:46 »
Bio sam tražio savjet prije tjedna dva u vezi lune visiona jer sam bio uvjeren da je skuter koji sam dobio luna međutim nije :) Trebam karburator za njega ako netko ima polovan ispravan zainteresiran sam. Također ako netko ima djelova za njega neka mi se javi tu ili na PM trebam prednju masku bez svjetala. Također me zanima kada ga palim na alnaser zar ne bi trebala lijeva kočnica biti onaj sigurnosni osigurač na mom je desna, malo je nespretno pošto mi karburator nije ispravan dodati gas umjereno držati kočnicu i verglati. također koji auspuh ide na njega tj. sa kojeg skutera odgovara? To bi bilo to za sada ne planiram previše ulagati u njega.

svaki do sad skuter koji sam vidio ima taj "osigurac" sklopka koja zatvara strujni krug na obe rucke , moguce je i da ti na desnoj ne radi, a ovo spretno ili nespretno tako je vecini skuterasa :laughing7:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!