Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera VXR 200 trokira i ugasi se  (Posjeta: 657 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline seeeaad

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera VXR 200 trokira i ugasi se
« : 23 Srpanj, 2013, 03:08:44 »
eh ovako, krenem da se vozam i sve normalno radi, stanem da popijem kafu... poslije kafe upalim motor krenem i nakon 100 metara motor pocne da trza pri manjem gasu.. reko nesto bezveze nalet u losem gorivu, kad ono nikako da stane, trza pa trza... pogledam na obrtomjer, kao da je pobudalio, vozim na 5k on skace na 6 pa na 4 kao lud, tamo vamo.. dignem ga na 7k isto tako digne na 9 pa na 6, motor trza ali pri vecem gasu manje... na punom gasu ide super i puno manje se osjeti trzanje... nakon sat vremena krenem kuci i stanem na semafor kad on se ugasi, upalim ja njega bez problema i idem on i dalje trokira na umjerenom gasu, i sad stanem ispred kuce da vidim sta se desava on se ugasi, ja njega upalim on radi malo pa se ugasi opet, a gledam u obrtomjer on kao lud, u leru padne skoro do 0 a normalno radi i nakon par sekundi se ugasi, tako mi se ugasio bar 6 puta i onda normalno poce da radi desetak minuta i taman kad sam pomislio da je sve opet uredu on se ugasi i opet isto.. danas sam mu zamjenio ulje, uljni filter, svjecicu i oprao mu zracni filter (sve sto sam stavio je odgovarajuce po kodu, ulje 5w40 sintetika, svjeca ngk cr9eb i uljni filter odgovarajuci po katalogu.. to sam ujutru uradio i citav dan je radio sasvim normalno, dosta je tih bio, znaci sve super.. moram da napomenem da u leru mu se cuju klackalice..

molim za pomoc, hvala unaprijed

Offline StudioIT

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 500
  • Moja Kaciga: Nolan N85
Odg: Gilera VXR 200 trokira i ugasi se
« Odgovori #1 : 23 Srpanj, 2013, 07:18:23 »
Možda vuče zrak na prirubnici.
Zašto ne podesiš ventile?
Nexus 500: mašina Master 492 ccm + polirana glava + "sportskija" bregasta + ravan usis i konusni filter + vanjski regulator pritiska goriva + Auspuh R1 + tokaren variomat, polutke i zvono + razdvojene kočnice s pumpicama od GP800 i opletene cijevi

Offline seeeaad

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera VXR 200 trokira i ugasi se
« Odgovori #2 : 23 Srpanj, 2013, 19:20:48 »
gdje tacno da provjerim vuce li zrak?
a ne znam ima li potrebe za podesavanje ventila, ugl nisam bas strucnjak toga, bolje se snalazim u 2t masinama
ako imas neki video poslati ili tut za podesavanje super bi bilo