Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje Sf2  (Posjeta: 320 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KingInMe

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • Burn rubber, not your soul
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Pitanje Sf2
« : 05 Srpanj, 2013, 15:16:53 »
Dakle , zanima me jedna stvar .Nedavno sam bio uzeo jos jednog sf2 karambola . I popravljo ga itd .. I sad sve je serijsko osim, auspuha .. I bio sam farbao prije 4,5 dana usput sam promjenio nove lamelice (njegove serijske , nove) I stavio sam stage 6 gljivu na gurtnera (njegovog serijskog karba) dizna 64 .. I sad imam sljedeci problem .. Motor normalno radi , ali ima jedan nedostatak... Znaci motor ide 85 km/h i sad on dobro povuce do njegove brzine al nakon minutu pocne spustat brzinu do 60 kao da ga nesto guši i onda opet potegne .. Sumljao sam na premalo goriva , ali nije to u pitanju ,centralni je bijeli malossi , i crvene opruge kvacila.. Aupuh je stage 6 pro chorme , i stage 6 gljiva u pitanju.. Ja znam da je gurtner smece od karba , dali postoji mogucnost da je do njega , da ne raskopovam cijeli motor opet ..Na mom drugom sf2 sa kojim se inace vozim na njemu je dellerto black edition i sve normalno radi .. Mada ja mislim i dalje da je do kraba .. Ima tko kakav savjet sta radit dalje ?

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Pitanje Sf2
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2013, 15:18:23 »
pa premala dizna, na gurtneru sa zxom i airboxom je dizna 64, treba ti ohoho veca dizna :icon_thumright:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline KingInMe

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • Burn rubber, not your soul
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje Sf2
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2013, 15:24:26 »
A znam to , da bi trebala , to sam i mislio .. Samo je problem što nigdje ne mogu nac diznu te dimenzije...Otprilike koji broj bi trebao?

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Pitanje Sf2
« Odgovori #3 : 05 Srpanj, 2013, 15:29:58 »
neznan ti koja dizna otprilike, ali ispod 70 nema sta trazit tu, mislin cak da i je i ta mala :happy8:

imam ti ja set dizni za gurtnera 72-98, nekoristen samo otvoren :laughing7:
ako oces javi se na pm
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla