Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner vxr 200 problem  (Posjeta: 679 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Misa runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VXR 200
Runner vxr 200 problem
« : 20 Lipanj, 2013, 18:07:04 »
Imam problem sa vxr-om tj. imao sam udes ,udario sam prednjom stranom ,sad mi je skuter u podrumu pa pokusavam da ga upalim.Ja imam prelom butne pa nemogu da odem do nekog elektricara da pogleda.

Na skuteru je sve ok,bio je sjeban starter relay pa sam ga zamenio,stavio sam od 180vxr i ponovo nece da pali.Ja dam kontakt stisnem kocnicu i dugme za paljenje i skuter kao da je mrtav nece ni da vergla neznam sta mu je nesto oko struje.
Proveravao sam sve zice ,dugme za paljenje sve sve i sve deluje ok,jer se desava da anlaser crkne ???

Jel moze recimo ako mi se kompjuter pokvario napred da nece da vergla ???


Pozdrav i sve najbolje :hello:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Runner vxr 200 problem
« Odgovori #1 : 20 Lipanj, 2013, 18:15:20 »
kao prvo provjeri akumulator jer meni sve to upucuje da je prazan..nadopunit ga il zamijenit..provjerit stop prekidac na rucicama kocnice..
kompjuter nemas nego centralu elektronike,ona nema veze sa verglanjem anlasera..
da provjeris ispravnost anlasera mores ga spojit drito na akumulator da vidis dal vrti ( na ispravan naravno ) al to je zadnje kaj trebas provjerit.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Misa runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: Runner vxr 200 problem
« Odgovori #2 : 20 Lipanj, 2013, 18:35:21 »
Proverio sam sa tri akumulatora i nista ,dao mi drugar iz beverli-ja i nista ,probao sam sve varijatne i sa prekidacem da spojim one zicice i na kocnici za stop sve sam spajao direktno i nista, e sad nisam probao samo to da vezem direkt anlaser na akumulator al probacu veceras...

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Runner vxr 200 problem
« Odgovori #3 : 21 Lipanj, 2013, 20:45:37 »
sa svim tim direktnim spajanjem možda si negdje zvizno osigurač. provjeri sve osigurače i naprijed i glavne kod akumulatora. ako ti štop radi kada stisneš kočnicu, onda nije ni akumulator, a ni prekidač na ručki kočnice. provjeri ispravnost tipke paljenja i da li je onaj mali đek iza nje uštekan kako treba. ako nije to, probaj sa novim relay-em. posudi od nekoga da probaš upaliti, jer iskreno sumnjam da je anlaser otišao.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!