Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje vezi speedfight 2  (Posjeta: 669 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KingInMe

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • Burn rubber, not your soul
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Pitanje vezi speedfight 2
« : 17 Lipanj, 2013, 13:30:55 »
Pozdrav svima , dakle imam jedno pitanje vezi speedfight ..Kupio sam jos jednog speedfight 2 karamboliran al je masina u dobrom stanju .. Pa sam ga sredio i sad sve ukupno imam 2 , speedfight 2 i jednog speedfight 3 . Dakle na tome karamboliranom sta sam kupio sve radi i sve je ok slozio plastike itd itd . Al malo mi je pre mala brzina jer znam kako je bio moj prije nego sto sam stavi mhr replicu na njega da je isao sa serijaloom 75 -80 km/h  a taj karambolirani sto sam popravljo mislim masinu nisam nista previse dirao ide 70 i to kad se pod full gasom vozi par minuta pocne mu padat brzina . I ja nisam znao sta bi moglo bit pa sam pogledo i sve mi se cinilo u najboljem redu .. I jedan covjek mi je mjerio kompresiju na motoru i kaze da je pre slaba , da nije kako bi trebala biti . I onda sam ja kupio stage 6 pro replica chorme auspuh i stavi medutim isto je .. Mislio sam da ce barem dobiti malo snage .. I sad mene zanima ako je kompresija u pitanju kako bi se to moglo popraviti a da ne kupujem nove kompletne dijelove . Jer sam se istrosio na svog speedfighta 2 sta sam friziro ulozio sam 11 000 kn pa reko da i u ovog ne ulazem previse.. Dali neko zna kako se to moze popravit ?

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Pitanje vezi speedfight 2
« Odgovori #1 : 17 Lipanj, 2013, 13:36:52 »
nove karike :icon_thumright:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline KingInMe

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • Burn rubber, not your soul
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje vezi speedfight 2
« Odgovori #2 : 17 Lipanj, 2013, 13:41:17 »
Jesi siguran ? Da bezveze ne raskopavam opet motor .. Motor je jako cudan znaci do 70 se jedva vuce sa time da sam i sa stage 6 auspuhom stavio bijeli centralni i bijele federe kvacila .. I onda kad minutu vozis full gasom znaci 70 km/h pocne padat brzina do 60 i tu stoji..

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Pitanje vezi speedfight 2
« Odgovori #3 : 17 Lipanj, 2013, 14:14:20 »
ako ne valja kompresija pogledaj cilindar, a to sto ne vuce dobro moguce je da fals vuce negdi ili prijenos nije namjesten, cekaj nekog ko se bolje razumije :)
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline Erestor

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2 LC
  • Moja Kaciga: Zeus
  • MojSetup: AIRSAL T6
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Pitanje vezi speedfight 2
« Odgovori #4 : 17 Lipanj, 2013, 14:22:54 »
Pa otvoris cilindar za pola sata nije to neki posao na peugeotu tom a posto nisi zadovoljan kak motor ide nema ti druge nego rastavljati a kreni od cilindra vidi u kakvom su stanju ciilindar i karike kad ti mastor kaze da je kompresija losa a to je na 2T motoru bitna stvar i mozda ti od tuda krecu problemi

Offline KingInMe

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • Burn rubber, not your soul
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje vezi speedfight 2
« Odgovori #5 : 17 Lipanj, 2013, 14:49:00 »
Ma kuzim ja to sve , nije da ne znam ja slagat motore . Nego mi je bolje cuti vise savjeta tako da znam od kuda da pocnem .. Gledo sam sad malo prije .Nekako ko da su mi karike ajmo rec pre labave pa ja sad isto mislim da je u tome stvar .. Jer kaze taj covjek koji mi je prodao taj motor da je mjenjo klip cilindar  i radilicu ne vjerujem da bi bilo do cilindra jedino mogu biti karike .. Cilindar izgleda dobro jedino karike ko da su pre labave

Offline kurbla001

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 879
  • Spol: Muški
  • Za bolji ten vaše bulje, koristite maslinovo ulje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: H. Dubica
  • Moj Skuter: Sf2, mini cooper jcw
  • Moja Kaciga: je nova...
  • MojSetup: DR Evo 79,9cc prerađen
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Pitanje vezi speedfight 2
« Odgovori #6 : 17 Lipanj, 2013, 14:52:02 »
Ma kuzim ja to sve , nije da ne znam ja slagat motore . Nego mi je bolje cuti vise savjeta tako da znam od kuda da pocnem .. Gledo sam sad malo prije .Nekako ko da su mi karike ajmo rec pre labave pa ja sad isto mislim da je u tome stvar .. Jer kaze taj covjek koji mi je prodao taj motor da je mjenjo klip cilindar  i radilicu ne vjerujem da bi bilo do cilindra jedino mogu biti karike .. Cilindar izgleda dobro jedino karike ko da su pre labave

pa gle ako imaš vremena raskopaj sve i provjeri komplet stanje.......
ako su karike "labave" onda svakako nisu više ok.....
radilica se malo teže sjhebe ali prije odu ležajevi......
svakako zamjena karika.....i usput provjeri stanje cilindra ležaja lufta na radilici itd....te neke sitnice....

Offline KingInMe

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • Burn rubber, not your soul
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje vezi speedfight 2
« Odgovori #7 : 17 Lipanj, 2013, 23:33:33 »
Da ipak karike  , skuter normalno ide sad 85 sa stage 6 pro chorme .. i dobro vuce .. Hvala na savijetima .. Ma meni je odma to bilo cudno jer ja na svom speedfightu kad je bio serijala isao je 80 pa mi je bilo cudno za toga da se vuce i sav nikakav prvo sam odma sumnjao na to .. jer kompresija je pre slaba bila osjetilo se i vec po kurbli .. ajmo rec . a karike su mu bile kome zive toliko labavo je bilo da ove nove su mila majka naspred ovih .  :toothy10: