Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanja u vezi radilice  (Posjeta: 365 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kimi16

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: speedfight 2
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSetup: polini variomat,dizna 64
  • MojSpuh: LeoVince TT
Pitanja u vezi radilice
« : 03 Lipanj, 2013, 22:01:24 »
E ovako kad sam mijenjo cilindar posto je bio zaribo provjerio sam da li je sta bilo radilici e sad posto znam samo da kada dodje do vrha radilica i povucem je jos malo onda ne bi smjela imala lufta i kod mene nema ali sam primjetio da mi ide u lijevo desno dosta i jos jedno pitanja kako preponazti kada je otisao lezaj radilice posto imam neke vibracije pa sumljam na taj lezaj ? hvlala unaprije :)

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: Pitanja u vezi radilice
« Odgovori #1 : 03 Lipanj, 2013, 22:14:44 »
E ovako kad sam mijenjo cilindar posto je bio zaribo provjerio sam da li je sta bilo radilici e sad posto znam samo da kada dodje do vrha radilica i povucem je jos malo onda ne bi smjela imala lufta i kod mene nema ali sam primjetio da mi ide u lijevo desno dosta i jos jedno pitanja kako preponazti kada je otisao lezaj radilice posto imam neke vibracije pa sumljam na taj lezaj ? hvlala unaprije :)

lijevo desno mora i simije ic,al gore dole ne  :icon_thumright:
neznam dali mozes vidit lezaj na radilici jel ok dok je unutri  :icon_scratch: probaj uhvatit za klipnjacu i lagano okretat radilicu mozda ces ocjetit neki otpor,struganje  :dontknow:
_M.r. Team Valpovo_

Offline kimi16

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: speedfight 2
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSetup: polini variomat,dizna 64
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Pitanja u vezi radilice
« Odgovori #2 : 04 Lipanj, 2013, 19:42:10 »
Aha sad mi je jasno hvala na odgovoru inace imam neke vibracije neko mi je rekao da moze biti lezaj radilice pa zato sam pito,   a moram reci da je prije nego mi je zaribo nekih 2 sata znaci kad ga guram osjetio sam kako je nesto strugalo i tacno kao neki zubici tako izgleda i tacno sam osjetio kako prelazi preko toga i onda 2 sata posle zaribo  :angry7: i eto sa kad je cilindar zamijenjen nema vise toga ali mi je to cuno prije bi reko prenos ili radilica cudno  :icon_scratch: