Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ranner sp 50 trokira gusi se  (Posjeta: 7612 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #20 : 14 Srpanj, 2008, 22:10:54 »
da je pedesetica namjenjena da ide 50 km/h bila bi baotian
slazem se ,pa neces dat 20000kn za skuter od 50cc i da vozis 45km/h  ,pa nismo budale normalno da cemo skinut blokade a i murja je svjesna toga da skuteri s blokadama sam smetaju na cesti

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #21 : 14 Srpanj, 2008, 22:12:22 »
da je pedesetica namjenjena da ide 50 km/h bila bi (zvao bi se)  baotian
:laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #22 : 14 Srpanj, 2008, 22:16:44 »
baotian bez blokada mozda ide kao zablokirani runner.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #23 : 14 Srpanj, 2008, 22:21:26 »
baotian bez blokada mozda ide kao zablokirani runner.
mozda u krajnjoj  :laughing3: :laughing3:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4265
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #24 : 14 Srpanj, 2008, 23:02:15 »
da je pedesetica namjenjena da ide 50 km/h bila bi baotian
slazem se ,pa neces dat 20000kn za skuter od 50cc i da vozis 45km/h  ,pa nismo budale normalno da cemo skinut blokade a i murja je svjesna toga da skuteri s blokadama sam smetaju na cesti
Normalno da nebudem, dal budem za 125  :headbang:

Ko je lud da daje 20k kn + za neku prdekalicu od 50 ccm

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #25 : 15 Srpanj, 2008, 00:01:22 »
da je pedesetica namjenjena da ide 50 km/h bila bi baotian
slazem se ,pa neces dat 20000kn za skuter od 50cc i da vozis 45km/h  ,pa nismo budale normalno da cemo skinut blokade a i murja je svjesna toga da skuteri s blokadama sam smetaju na cesti
Normalno da nebudem, dal budem za 125  :headbang:

Ko je lud da daje 20k kn + za neku prdekalicu od 50 ccm
dosta nas s ovog foruma  :toothy12: ,sad kad sam kupovao imao sam mogucnosti uzet 125st runnera al nisam jer je za mene 50 rulzzz a i tuning 50ccm me zanima i prvenstveno radi njega sam uzeo opet 50ccm  a ne 125

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #26 : 15 Srpanj, 2008, 17:45:14 »
Tu i nastaje gust, kada si ti mozes nesto sam slagat i od motora sto ima 50ccm slozit nesto jace i po masini i po stylingu. Na jacim motorima nema toga gusta jer ioanko ide dovoljno brzo.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4265
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #27 : 15 Srpanj, 2008, 17:54:07 »
Joj deca, sve sam ja to probal i ne govorim bezveze, super ak vam je gušt zarađivat i lupat novce u to, samo napred.

Offline Igor82

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: ZX
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #28 : 15 Srpanj, 2008, 21:53:13 »
Evo vec je jucer ranner bio gotov i stigli su papiri carinski tako da je sad i regan.
Kaj se tice onoga kaj je trokiro to je bio auspuh zastopan (rekli su da je bio pun ulja a stvarno ulje je kapalo na auspuh van) tako da su sada skinuli blokadu na auspuhu i stavili vecu diznu (64) i skuter ide ko mutav vrti se do 10000 okretaja i ide jedno 70 km/h ( to mi odgovara ali ipak se bojim da se ne sjebe prije vremena jer tek ima 80km.)
Pa vas molim da mi date savjet dali da ga samo ganjam da se rastepe u ove dvije godine garancije(ako se moze raspast ili se bu taman raspo poslje garancije) ili da se vozim polako do jedno 50km/h dok ne nabere bar par stotina kilometara dok se ne razradi !!!
Hvala svima na odgovorima!!  :notworthy: -slike cu staviti sutra da vidite kak su razvalili novi auspuh!!!

Offline Igor82

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: ZX
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #29 : 15 Srpanj, 2008, 22:44:47 »
E da to sam zaboravio ajde nekak sam proso prek toga sto se novi motor pokvario ali kaj nekej popreve a drugo se sjebe tako ja dodem da preuzmem motor i zapalim ga kad ono on upali i i onda u onom trenutku kad se alnaser zaustavi cujes ššššššššrrrzzzzzzzzzikkkkkkkkkkkk  pitam kaj je ovo ljutito kaj sad sa alnaserom veli lik meni a kaje tak je i bilo iiiiiiiiiiiiiiii joj onda sam puko velim kaj me zajebavas ni tak bilo (najrade bi ostavil motor i nebi ga preuzo i onda nekej u meni kopka i veli uzmi jer buju ti pak nekej sjebali) pa gle to je novi motor 80 km. ima tek ma koji k**ra* ovo ono i lik se pocne svadat samnom da kaj ja ocu ,ej toliki bezobrazluk nisam jos vidio sramota kupis kod njih motor u kesu cekam ga skoro 2 tjedna jos 2 tj.tedna papire umeduvremenu se pokvari i jos taj bezobrazluk, veli tak je bilo jooooj ej puko sam . Da bi nazadnje reko gle to je na njima problem on zna za to i veli kao vozi se do prvoga servisa pa cemo promjkeniti taj dio ja ljuti bacim papire ispod sica i zalupim tako zic da sam mislio da ce brava ispast i reko bobro ok zelim da mi se promjeni na servisu taj dio i on veli da nema problema.Ej ljudi to je strasno kaj si sve oni dozvoljavaju!!!    Moto 001 bjeste od toga ko vrag od tamjana

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #30 : 15 Srpanj, 2008, 23:00:29 »
Joj deca, sve sam ja to probal i ne govorim bezveze, super ak vam je gušt zarađivat i lupat novce u to, samo napred.

svaka budala ima svoju zabavu..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #31 : 15 Srpanj, 2008, 23:03:11 »
Joj deca, sve sam ja to probal i ne govorim bezveze, super ak vam je gušt zarađivat i lupat novce u to, samo napred.

svaka budala ima svoju zabavu..

ima nas vise koji se svjesno upustamo u to  O0 neki vise, neki manje

Offline Igor82

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: ZX
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #32 : 16 Srpanj, 2008, 21:47:02 »
Pozdrav svima evo danas sam napokon dobio tablicu  :glasses10: i u jednom mahu odma napravio 80km. tako da sada ima VEC 160 km,bilo je dosta brda zavoja i malo grada i mogu reci da se dobro drzao, jedino kaj sam primjetio je   da ponekad _znaci drzim ga 45km/h to je odprilike 6600 okretaja i onda nabijem jaci gas i kao da ima kao rupu na 7000 okretaja(ali ponekad ne svaki put) i onda opet sve ok tam do 10000okr. vise ga nisam vrtio i to je previse za novi!!! Ali mali vuce dobro za popizditi  :glasses10:
E da i prvi rezervar je napravio cca 155km.stim da kad sam dosao na benzinsku onda se upalila rezerva znaci da je ostalo tam negdi jos oko 1,5 lit. benzina!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #33 : 16 Srpanj, 2008, 21:52:42 »
Pozdrav svima evo danas sam napokon dobio tablicu  :glasses10: i u jednom mahu odma napravio 80km. tako da sada ima VEC 160 km,bilo je dosta brda zavoja i malo grada i mogu reci da se dobro drzao, jedino kaj sam primjetio je   da ponekad _znaci drzim ga 45km/h to je odprilike 6600 okretaja i onda nabijem jaci gas i kao da ima kao rupu na 7000 okretaja(ali ponekad ne svaki put) i onda opet sve ok tam do 10000okr. vise ga nisam vrtio i to je previse za novi!!! Ali mali vuce dobro za popizditi  :glasses10:
E da i prvi rezervar je napravio cca 155km.stim da kad sam dosao na benzinsku onda se upalila rezerva znaci da je ostalo tam negdi jos oko 1,5 lit. benzina!
ja dok sam nabijalo km s blokadama s rezervarom sam mogao do 230km prec,a sad bez blokada i zx-om 180km max

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #34 : 16 Srpanj, 2008, 21:59:54 »
Pozdrav svima evo danas sam napokon dobio tablicu  :glasses10: i u jednom mahu odma napravio 80km. tako da sada ima VEC 160 km,bilo je dosta brda zavoja i malo grada i mogu reci da se dobro drzao, jedino kaj sam primjetio je   da ponekad _znaci drzim ga 45km/h to je odprilike 6600 okretaja i onda nabijem jaci gas i kao da ima kao rupu na 7000 okretaja(ali ponekad ne svaki put) i onda opet sve ok tam do 10000okr. vise ga nisam vrtio i to je previse za novi!!! Ali mali vuce dobro za popizditi  :glasses10:
E da i prvi rezervar je napravio cca 155km.stim da kad sam dosao na benzinsku onda se upalila rezerva znaci da je ostalo tam negdi jos oko 1,5 lit. benzina!
ja dok sam nabijalo km s blokadama s rezervarom sam mogao do 230km prec,a sad bez blokada i zx-om 180km max
230km :icon_scratch: :icon_scratch:

ja presao nesto vise od 130 i uplaila se lampica

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #35 : 16 Srpanj, 2008, 22:08:44 »
Pozdrav svima evo danas sam napokon dobio tablicu  :glasses10: i u jednom mahu odma napravio 80km. tako da sada ima VEC 160 km,bilo je dosta brda zavoja i malo grada i mogu reci da se dobro drzao, jedino kaj sam primjetio je   da ponekad _znaci drzim ga 45km/h to je odprilike 6600 okretaja i onda nabijem jaci gas i kao da ima kao rupu na 7000 okretaja(ali ponekad ne svaki put) i onda opet sve ok tam do 10000okr. vise ga nisam vrtio i to je previse za novi!!! Ali mali vuce dobro za popizditi  :glasses10:
E da i prvi rezervar je napravio cca 155km.stim da kad sam dosao na benzinsku onda se upalila rezerva znaci da je ostalo tam negdi jos oko 1,5 lit. benzina!
ja dok sam nabijalo km s blokadama s rezervarom sam mogao do 230km prec,a sad bez blokada i zx-om 180km max
230km :icon_scratch: :icon_scratch:

ja presao nesto vise od 130 i uplaila se lampica
da 230 to ti je bila voznja na 6000rpm i 45 na duge staze
ja sam kod sebe citavu zupaniju obisao dok sam nabijao kilometre  :laughing7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #36 : 16 Srpanj, 2008, 22:14:33 »
Sta ovi novi runneri trose kao nakitani  :laughing7:

Offline Igor82

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: ZX
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #37 : 19 Srpanj, 2008, 20:11:28 »
Evo novi problem

Mozda neko znas zasto izgubi gas na sekundu znaci vozim se jedno 5 minuta na pola gasa i sad  recimo trebam prestic traktor i nabijem gas do kraja a on kao izgubi gas na sekundu kao da velika kolicina goriva zalije svijecicu,nema pravila o kojim se okretajima javlja bilo mi je jednom na 7 a sad i na 9000 okretaja mi se javi i mogu to isprovocirat skoro svaki put,a kada mu polako dajem gas do kraja onda se osjeti lagano kao trokiranje na sekundu i stvarno me zivcira! samo naglasavam da imam dizu 64 serijski auspuh kojem je maknuta blokada
Opet cu morat u servis!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #38 : 19 Srpanj, 2008, 20:14:35 »
jel maknut limic s karba?
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Ranner sp 50 trokira gusi se
« Odgovori #39 : 19 Srpanj, 2008, 20:48:18 »
fali mu vazduha, ako si samo stavio diznu 64 a nisi mu doveo vise vazduha to ti je to...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd