Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: honda civic 1.6 1991  (Posjeta: 12872 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
honda civic 1.6 1991
« : 29 Lipanj, 2008, 14:43:58 »
Ne kuzim se bas previse, a zanima me koliko vrijedi u ok stanju, neke osnovne informacije ako neko ima to auto,koliko dodju dijelovi, isplati li se uzet,  koliko otprilike trosi i to...?
hvala

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #1 : 29 Lipanj, 2008, 15:24:23 »
nađi dobru i deri. nepoderivo notworthy  :notworthy: . Made in japan rules  :icon_thumright:  . Za cjene nebi znao pogledaj po oglasniku i potrošnja nije velika malo ccm i malo kila je to... Al se vrti bome ko flexerica  :toothy3:
Potpis

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #2 : 29 Lipanj, 2008, 16:51:46 »
Ne kuzim se bas previse, a zanima me koliko vrijedi u ok stanju, neke osnovne informacije ako neko ima to auto,koliko dodju dijelovi, isplati li se uzet,  koliko otprilike trosi i to...?
hvala
Vrijedi do 1500eura to godište.
Inače autić je savršenstvo tehnologije (japanske), a cijene dijelova variraju od vrlo povoljnih do papreno skupih.
Iako danas japance nije problem održavati zbog razgranate mreže dobavljača dijelova.
I sam vozim japanca istog godišta i nakon 25 auta koje sam promijenio napokon sam došao na "ono pravo"
Uglavnom, izbjegavaj nabrijane Honde koje su gazili kojekakvi jebivetri, bolje nađi neku u tvorničkom izdanju (po mogućnosti od nekog dide)
 :headbang:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #3 : 29 Lipanj, 2008, 16:54:03 »
vidio neki dan civic jedan mali naturpijani u vk, sa nekom spuljom, to vristi kao 70ccm race, vrti puno + nek spulja, najvjerovatnije ni nema lonaca samo cjevcuga, kad prodje probudi pola grada.  :laughing7: :laughing7:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #4 : 29 Lipanj, 2008, 16:54:41 »
ok. koliko trosi,?  cuo sam da su dijelovi skupi.

da vidio sam cijene od 1500-2000€

ovaj trazi 10000kn.

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #5 : 29 Lipanj, 2008, 17:00:17 »
Zavisi koji dijelovi.
Filteri su bagatela - u rangu sa Golf 3 1,9D
Ležajevi kotača 250-350 kn
Pločice nekih 300-tinjak kuna
Najskuplji dijelovi kod njih su dijelovi ovjesa, jer naprijed ima dvostruki ovjes, ali zato ne odlaze lako.
Jel imaš kakve slike ili link oglasa toga što si našao?

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #6 : 29 Lipanj, 2008, 17:07:01 »
vidio neki dan civic jedan mali naturpijani u vk, sa nekom spuljom, to vristi kao 70ccm race, vrti puno + nek spulja, najvjerovatnije ni nema lonaca samo cjevcuga, kad prodje probudi pola grada.  :laughing7: :laughing7:
;D
Ne boj se, nije moj!
Ja vozim Mazdu 323

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #7 : 29 Lipanj, 2008, 17:13:03 »
Zavisi koji dijelovi.
Filteri su bagatela - u rangu sa Golf 3 1,9D
Ležajevi kotača 250-350 kn
Pločice nekih 300-tinjak kuna
Najskuplji dijelovi kod njih su dijelovi ovjesa, jer naprijed ima dvostruki ovjes, ali zato ne odlaze lako.
Jel imaš kakve slike ili link oglasa toga što si našao?
neam slike, nema linka, auto je u šibeniku, izgleda ok.  :dontknow:

kako se krece potrosnja goriva?

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #8 : 29 Lipanj, 2008, 17:52:45 »
S obzirom na svoju snagu i performanse; i nisu neki potrošači.
To su lagana vozila, malog obujma, 16 ventila i tu ti ne može ni biti nekakva strašna potrošnja; opet zavisi o stanju mašine i održavanju iste.
Provozaj taj auto, negdje na većem parkingu smotaj puni desni; pa po gasu- isto tako puni lijevi.
Ako ništa ne lupka ili škrguće taj auto vrijedi uzeti.
U svakom slučaju ga isprobaj par km, pa ćeš vidjeti.
Po meni su bolesnici koji tolike novce daju za Golf 2, a istovremeno mogu kupiti puno mlađeg japanca koji će naživiti 5 Golfova.

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #9 : 29 Lipanj, 2008, 17:59:16 »
ok, hvala

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #10 : 29 Lipanj, 2008, 18:17:57 »
u tokić autodjelovi im ne stižu djelovi za honde skoro ništa u zadnjih neznam kolko je stigo selen blok i to je to. znam jel mi frend radi tamo.. onda ti je sve jasno o kvaliteti...ma nepoderivo....
Potpis

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #11 : 29 Lipanj, 2008, 18:28:15 »
Po meni su bolesnici koji tolike novce daju za Golf 2, a istovremeno mogu kupiti puno mlađeg japanca koji će naživiti 5 Golfova.

Jbg, po meni su to ljudi koji kupuju baotiane :dontknow:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #12 : 30 Lipanj, 2008, 00:13:54 »
nepoderiva masina kolji kolko te volja a cijene pogledaj po oglasniku ili na honda fan club forum

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #13 : 30 Lipanj, 2008, 00:34:38 »
nepoderiva masina kolji kolko te volja a cijene pogledaj po oglasniku ili na honda fan club forum
da, honde su super po pitanju izdržljivosti,civic je super autić, pogotovo onaj iz 97'
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #14 : 30 Lipanj, 2008, 09:59:03 »
Imao sam ja Hondu 1991 god za Americko trziste sa km/h u miljama i automatski pojasevima, klimom i pi*darijama ...
Autodario ti je dobro napisao ,probaj motati puni ljevi i desni pa ces vidjeti ako cujes ikakve zvukove to je lose..,

Inace da su nepoderive pa ne bi bas rekao, izdrzljive jesu ali ne toliko koliko ljudi misle...
Do sada sam imao 10 auta i ta honda mi nije bila nista posebno ,naprotiv pokazala se podjednako izdrzljiva kao i ostali auti.

Lezajevi su im dosta mekani i daju se jako drzo unistiti nepaznjom.
Onda masina koja je toliko hvaljena ,moja i nije bas nesta izdrzala ,pukla mi je glava pa pocela mjesati ulje vodu gorivo uglavnom strasno ,ali i dalje je vozio kao sa nista nije bilo ,osim sto je zahtjevao dnevno dodavanje ulja i vode..
Prednost je potrosnja i mala masa ,mane cijena nekih djelova i nikako mi se nije svidjao sjecaj voziti taj auto.

Tesko da ces pronaci neku koja je jos u dobrom stanju ,vecina je gazena i puno vozena tako da sumljam da ces se usreciti kupnjom.







Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #15 : 09 Srpanj, 2008, 17:00:58 »
Po meni su bolesnici koji tolike novce daju za Golf 2, a istovremeno mogu kupiti puno mlađeg japanca koji će naživiti 5 Golfova.

Jbg, po meni su to ljudi koji kupuju baotiane :dontknow:

Super si objasnio! Pogledajte danas Golfe 1, pa koji če to japanaci ili bilo koji drugi auto toliko izdržat? Pa tu nema plastike, samo željezo! A djelova za golfe imaš na svkom otpadu ako ga razbiješ! Ja osobno doma imam jednog Golfa 1 oldtimera, mislim da je 79 ili 80 godina, original njemački, nutra je sve ko novo! Ima 170000 km.. I to nećemo nikad prodat, jer se nekaj takvoga ner prodaje!

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #16 : 09 Srpanj, 2008, 17:03:46 »
Po meni su bolesnici koji tolike novce daju za Golf 2, a istovremeno mogu kupiti puno mlađeg japanca koji će naživiti 5 Golfova.

Jbg, po meni su to ljudi koji kupuju baotiane :dontknow:

Super si objasnio! Pogledajte danas Golfe 1, pa koji če to japanaci ili bilo koji drugi auto toliko izdržat? Pa tu nema plastike, samo željezo! A djelova za golfe imaš na svkom otpadu ako ga razbiješ! Ja osobno doma imam jednog Golfa 1 oldtimera, mislim da je 79 ili 80 godina, original njemački, nutra je sve ko novo! Ima 170000 km.. I to nećemo nikad prodat, jer se nekaj takvoga ner prodaje!

ti sad hoces rec da honda ne valja???

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #17 : 09 Srpanj, 2008, 17:16:13 »
valja! al neče nikad tolko izdržat!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #18 : 09 Srpanj, 2008, 17:18:37 »
Auti kao što su Golf 1 i Golf 2 se više nikad neče radit! To je bilo ono nešto.. Frend je došel prije 2 tjedna iz JAR-a i tamo rade nove Golfe 1 i slikao ih je, izgledaju bomba, samo kaj je upitne kvalitete...

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: honda civic 1.6 1991
« Odgovori #19 : 09 Srpanj, 2008, 17:43:31 »
moj stari ima golf 3 vec jako jako dugo,94godina,1.9diesel,jos nijednom nije imo nijedan kvar na njemu-ok je auto al ja osobito vise i to puno vise cjenim hondu,to je po meni AUTO