Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight-problem  (Posjeta: 522 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline speedy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight2
Speedfight-problem
« : 08 Studeni, 2012, 17:51:59 »
Ovako..imam jedan problem sa peugeotom i ovaj put nezz kj mu je.....da zapocnem bibliju. :toothy12:
Sve je to bilo jedne subotnje veceri prije otprilike 3 tjedna kad smo ja i frend imali viska love za 1-2-3-4-5 pivica itd...i nisam imo bas goriva imo sam oko litru u rezervoaru,nesto malo mjesavine u kanistru i 1/4 litre nekog goriva iz pumpe za vodu....al to gorivo je tako smrdilo da to nisu isitne..i ja to sve natocim(mislio sam da nece bit problem sto je gorivo staro pomijesat ce se s ostalim)..onda je negdje bilo oko 2 litre sveskupa unutra kad sam to natocio...taman kolko nam treba...i odem ja do njega i kaze on kao aj idemo natocit..i natocimo jos 2 litre cistoga...i taj birc u koji smo isli se otvara tek u 10 i imali smo viska vremena i provozali smo se po jednoj velikoj ravnici (sve skupa tamo i natrag oko5 km) i điramo se cijelo vrijeme 75-80 i na povratku tik malo prije birca zasteka mi gas sajla i ja dam gas do kraja i naglo pustim(to mi se vec događalo prije i nije bilo problema kad sam vratio sajlu) i kad sam opet dao gas pezo vise nije imo snage napravio boooo i crkne...zakurblam ja upali bez problema al kad sam probo krenut opet boooo i crkne....oke kazem ja,strgam poklopac od airboxa dole presavinem filter na pol i stavim ispod one lulice i motor gle cuda ide ko zmaj...i tak mi popili dosli do doma bez problema,kad ja ujutro pogledam i nema sarafica za smjesu...i nabavim sarafic(poslo mi ga lik tu sa foruma pa mu se zahvaljujem ako cita  :toothy12: ) i rekoh ajde da raskopam fergu i sve ocistim,ocistim kompletno sve,izlijem ono smece od goriva i natocim novo,stavim sarafic zavrem otprilike itd.....i rekoh ako sad neces radit ides kroz prozor..i naravno skuter opet nece (nisam ga bacio kroz prozor  :toothy12: )....znaci kad stavim prste na usis ima snage..dam gas do kraja s prstima na usisu(poluzatvoren usis) i ima snage..maknem prste opet boooo i crkava..ono sto me cudilo je uzasna kolicina bijelog dima kojeg ispusta..i izmijenim ja ulje (imo sam nesto dvotaktola) i opet dimi i nece...sad ja vas molim za pomoc strucnjake  :laughing6: ako treba mogu i snimit video....ajde to do sutra navecer mora bit slozeno hah  :toothy9:  :)

Offline kurbla001

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 879
  • Spol: Muški
  • Za bolji ten vaše bulje, koristite maslinovo ulje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: H. Dubica
  • Moj Skuter: Sf2, mini cooper jcw
  • Moja Kaciga: je nova...
  • MojSetup: DR Evo 79,9cc prerađen
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Speedfight-problem
« Odgovori #1 : 08 Studeni, 2012, 18:02:50 »
onda vjerovatno nije dobro poštelan karb...
a za početak odreži taj dio lulice (samo zavojiti dio), skini karb dobro sve očisti propuši,provjeri i lamelice usput.... i namontiraj
vijak za smjesu na 1-1,5 kruga odvrni..i provijeri boju svijećice, po tome bi trebao znati kakva je situacija...!!!

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight-problem
« Odgovori #2 : 08 Studeni, 2012, 18:09:55 »
JOJ nemoj ništa rezat.

Karburator propuši sa kompresorom i operi u bengi, onda dalje. Neko pošteno polusintetičko ulje za skutere ulij

Btw jesi ti onaj sa crvenim wrc-om što je zajebavao pola foruma i htio ban više puta?

Zavrni vijak za smjesu do kraja pa vidi onda
« Zadnja izmjena: 08 Studeni, 2012, 18:12:29 strikoo »

Offline speedy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight2
Odg: Speedfight-problem
« Odgovori #3 : 08 Studeni, 2012, 18:49:19 »
karb sam kompletno ocistio i sve..zaboravih napomenuti da kad sam trgo airbox da je sarafic bio gore..zato mi i nije nista jasno a nisam bio pijan..  :laughing6: imam crveni wrc al nikad nisam spomuno ni u jednom postu ni nista tak da to vjerovatno nisam ja.