Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jonway scooters  (Posjeta: 14213 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Jonway scooters
« Odgovori #20 : 04 Lipanj, 2008, 15:28:22 »
ove skutere uvozi firma Barunica d.o.o koja se nalazi u poslovnoj zoni u dugopolju

samo moje misljenje - ta tvrtka mi nikako ne ulijeva povjerenje... u hrvatskoj je u prva cetiri mjeseca prema sluzbenim podacima ministartva unutarnjih poslova samo 1 (jedan) Jonway skuter, tako da i to moze pomoci o stjecanju slike...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Jonway scooters
« Odgovori #21 : 04 Lipanj, 2008, 20:37:02 »
taj jonway lijepo zgleda samo što ne pršti od snage.
tako je i sa beta moto skuterom od 150 ccm zvanom luna eagle.
ista mašina kao u lune attice a neide brže og 90km/h.
pitam se zašto.pa zato što mu getriba nije mogla distribuirati toliko snage zbog same veličine iste.
polutke su bile male pa stoga nije ni mogao brže. dali je tu isto ta varijanta neznam,ali znam da koliko god eaglova prodano nijedan nije vračen sa teškim tehničkim greškama, te nereparaturnim kvarovima, štoviše najteži kvar mu je bio zamjena remena što ne potpada pod nepopravljive kvarove.

sranje je kod onih mašina koje se stavljaju u takav položaj da daju hrpu snage a nemogu da rade u tom stanju dugo.tu podrazumijevamo prerađene skutere sa nepromjenjenim mašinama koje su tvornički pojačane samo da se domognu love.a osim toga tu bih ubrojio i skutere koje prerađuju oni koji misle da nešto znaju a neznaju niš.

pozicija tvrtke nemora da znači da je sranje ili da je nepogrešiva.to što su se pozicionirali u dugopolju je možda zato što gazda tamo stanuje.

vi ste sa krka i nepada vam napamet da osnujete firmu u zadru več tamo gdje stanujete.
to što su prodali samo jedan komad je znak da distributer/prodavatelj ili nema dobru mrežu dučana ili distribuciju modela prema mreži partnera u prodaji.
jedan skuter prodan nemora da znači da taj model nevalja jer se za to moraju izjasniti kupci tog skutera, tko je zadovoljan tim skuterom sigurno nebu rekao drugima da ga nekupuju več obratno.

Piaggio X9 250  Black Box

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Jonway scooters
« Odgovori #22 : 04 Lipanj, 2008, 20:40:20 »
e da gospon odin otkud vama taj podatak.
koliko znam takve podatke trebate tražiti uobičajenim kanalima i pitanje je dali čete ih dobiti.
neke stvari nemožete dobiti na internetu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Jonway scooters
« Odgovori #23 : 04 Lipanj, 2008, 20:46:34 »
Evo danas san lista slobodnu i u njoj prilog motori i onda uberem ove scootere...http://store.scootertronics.com/jonwayscooters.html

Zanima me je li to netko vozija..zaintrigirala me činjenica da scooter od 250 cc dođe ok 15 000 kn koliko i glory od cf mota koji namjeravan uzet(odnosno sestra mi)...

http://store.scootertronics.com/jo25tosc.html

moj savjet prije kupovine kineza ili bilo kojih drugih skutera koji su novi na trzistu - dobro se raspitaj o firmi koja ih uvozi, to ti je u biti vaznije od samih skutera, posto ima jako puno firmi koje su pocele uvoziti skutere jer misle da tu leze ne znam kakve pare, i onda skuze da to bas nije tako, da treba i neku podrsku dati, pa se fino povuku iz posla, a ekipu koju su zaribali tko sljivi, nek se snalaze kako znaju...


ako ja ovdje vidim nekakvo davanje podrške firmi beta -moto onda sam slijep pored zdravih očiju.
pojasnite mi gdje se to nalazi.
ovdje vidim potcjenjivanje firmi koje uvoze/prodaju kineze .
izjava provjeriti firmu koja prodaje kineze.bogte kao da idem u kupovinu dionica pa da moram znati dali bu firma propala ili bu ojačala. da sam ja tako gledao nebih kupio kymca več išao direktno u piaggio, ali ne privukao me skuter pa me zajebao skuter(priča muke po kymcu).
i što da kažem ostanite vjerni europi i proizvodima iz nje jer koliko god bili skupi kvalitetniji su od kineza.

Ha Ha Ha dobar vic ,ma ne loš vic. je tak je to je loš vic na kojem ispašataju naivni kupci.ja sam popušio 5000kn samo zato što sam kupio proizvod sa tvorničkom greškom koji nije otklonjen več pokrpan,tako da se vratio nakon 9 mjeseci nazad. sve je riješeno otkupom skutera nazad od strane uvoznika, ali nakon toga nisam kupio kineza/tajwanca makar sam imao nešto takvo u planu, samo što nije stiglo navrijeme u RH. možda bolje na nisam a možda sam trebao čekati, neznam.sad imam piaggio x9 i prozvao sam ga BLACK BOX jer izgleda kao kutija na kotačima, dok su ga neki prozvali bojlerom.
sve u svemu zadovoljan sam.moja škola je bila preskupa,te tu školu nebih nikome preporučio, osim učiteljima koji če iovako ionako nači svoje đake(siromahe ) od kojih buju oteli novce.
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2008, 21:12:09 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline konobar

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Luna caper
Odg: Jonway scooters
« Odgovori #24 : 07 Lipanj, 2008, 16:17:18 »
evo seka mi ih je pronašla na netu

http://www.jmstar.com/html/scooter/yyzx-f/151t-22.htm
ili
http://www.jmstar.com/html/scooter/yyzx-f/250t-22.htm
...al naravo probna vožnja ide prije toga čim ona položi u sridu ;))