Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Par pitanja oko sf-a!  (Posjeta: 587 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Par pitanja oko sf-a!
« : 22 Svibanj, 2012, 18:24:36 »
Evo jos da vas pitam jer od kako sma uzeo motor prije 1 god na njemu nista zamjeno nisam osim spuha novg i rolnica i federa na kvacilu!Sta bih jos trebao da odradim i prepravim a da nije nesto opasno i tesko za odradit a sto bi trebalo!Odlucio sam posto imam zx-a da uzmem diznu sad 64 i red sponge i polako malo prikupljati dijelove!Sad me zanima posto imam neko strugane u zadnjem dijelu dekla nez dal je iz getribe ili zvono i lamela koja mi vi preporucujete zvono i lamelu da nije skupo a da nije lose bas da je ovako od prilike kao i ovo serijsko ne treba mi bolje!Provjericu semeringe da ne vuce falsh srak i to pa polako stelat!Ako neko ima bas za gurtnera diznu 64 da ne uzimam od delorta jer mi se neda to prepravljat! :help:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Par pitanja oko sf-a!
« Odgovori #1 : 22 Svibanj, 2012, 19:30:15 »
bgm zvono je prek webshopa oko 160 kn, kvačilo isto bgmovo oko 170 kn...
mogel bi remen zamjenit ako ti ima ovaj trenutni podosta km, provjerit pločice i kočiono ulje i to bi to bilo...mada ne trebaš kupovat novi kuplung ako ima dosta mesa na ovom kaj imaš sad
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Par pitanja oko sf-a!
« Odgovori #2 : 22 Svibanj, 2012, 19:34:41 »
Jel ti guma na centralnom nogaru još uvijek gore? ja sam mislio cijelo vrijeme da mi se getriba dere kad ono nogar vibrirao  :happy6:

Skini dekl pa provjeri od kuda ti točno ide zvuk, a ne kupovati bez veze dijelove. Obavezno provjeri disk pločice, remen ako je nakupio kilometara, uostalom, pogleda tu ti piše sve za koliko se što kilometara mijenja.
http://rs494.rapidshare.com/files/143945806/Speedfight_Manual.pdf

Imat ću ti ja diznu krajem idućeg tjedna ako ti nije hitno pošto uzimam cijeli set, biti će ih na prodaju
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2012, 19:37:25 strikoo »

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Par pitanja oko sf-a!
« Odgovori #3 : 22 Svibanj, 2012, 23:44:28 »
Nogar mi je prozivodio neki zvuk pa sam zasarafi malo bolje a guma je spala pa sam ja neku gumicu nabacio homemade sad nez skinut cu nogar skroz pa cu vidjeti kako je i sta je ali taj zvuk mi lici na ovo mada se mozda varam:Kad stisnem gas i sad kao da lamela kad dodje u dodir sa zvonom proizvodi struganje nekakvo nekad uhvati pa nije toliko struganje a nekad struze zestoko pa sad nez a lamela skroz malo mesa ima kao da od zeljezo dere ali motor ima dobar start kao i prije msm! Remen mi je dobar jbg kad ga gledam ocuvan je mada ga nisam skidao vec 1 god tj mjenjao od kako je kod mene skut! Kako da zamjenim plocice ako negdje ima msm da bi mogao iscackati nekako al bolje bi bilo kad bi negdje precizno bilo da ne tragam gdje kako se skida da nebi negdje pogresio i kako se provjerava ulje!!!I konto sam skinuti dekl i skinuti remen izvaditi rolnice i onaj veci dio variomata izvadit a ostalo vratit i upalit motor bez remena i rolnica da vidim dal ce da susti ako ne bude sustalo pod gasom znaci da je do getribe(o kojoj nez nis) ili kvacila! A to druze za dizne ako imas ideju kako prebaciti preko grane jako bi bio sretan kad bi mogli to nekako istrgovati!A red sponge ima ovde nasao sam za 10e mozda malo skupo ali dobro jbg! Samo vas molim da odg na sva ova pitanja jer me bas ovo sto sma pitao sve interesuje! poz  :hello:

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Par pitanja oko sf-a!
« Odgovori #4 : 23 Svibanj, 2012, 00:51:39 »
Sve imaš točne upute sa slikama u pdfu na linku koji sam ti dao ;)

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Par pitanja oko sf-a!
« Odgovori #5 : 23 Svibanj, 2012, 22:36:04 »
Evo da vam javim rjesio sam to zestoko struganje kako rece ovaj jaran skinuo sam nogar centralni ovaj i provozao se i cuje se samo ono suskanje sto i prije ali ne i struganje sto mi je milina za usi i zvuk odma ljepsi gotiva se vozat a sad nez bez nogara ne mogu a ne stavlja mi se ovaj nez sta cu!A ovaj pdf skidam trenutno jer nisam ranije!Kako da odzracim kocnice i da koliko kosta bocni nogar?

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Par pitanja oko sf-a!
« Odgovori #6 : 24 Svibanj, 2012, 08:36:35 »
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,67208.msg918933.html#msg918933
Tu imaš moju temu kad sam zapeo sa ozračivanjem, imaš i još par tema pa pogledaj.

Nogar mislim imaš od 20 do 30€

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Par pitanja oko sf-a!
« Odgovori #7 : 24 Svibanj, 2012, 23:54:34 »
Ok pregledo sam temu za odzracivanje i cini mi se da se dosta gresi sa tim odzracivanjem i dosta je zafrknuto ko nikad nije to radio! ali pokusat cu! I zanima me mozel se prevest ovaj manual za sf-a ikako da nije na ovom jeziku vec da bude na naski! ;)