Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia sr 50 r retrovizori  (Posjeta: 663 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline millo2012

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: V.Trgovišće
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 r
  • Moja Kaciga: AGV GP1
  • MojSpuh: OEM
Aprilia sr 50 r retrovizori
« : 25 Travanj, 2012, 18:38:15 »
Bok kolege,

Uspio sam nekako istjerati zadnju kunu iz džepa, i kupiti novu "pilu" iz naslova. Doduše radi se o modelu 2008, ali nije bitno.
Kako sam sad napravio prva 2 km, primjetio sam da mi retrovizori nikako ne pašu. Naime daju se pomicati u podnožju volana, i gore kod zrcala, ali samo u smjeru unutra prema van (nadam se da kužite).
No meni treba nagib po visini, a to nažalost nejde. Ili ide ali se bojim da ga ne slomim.

Dakle pitanje vlasnicima istog skuta je, jel se retrovizori daju "kipati" gore dolje da tako kažem.

Ako nejde onda je to ozbiljan promašaj prvo mene koji to nisam probao na testu bajka, a onda i konstruktora istih.

Pozdrav.

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia sr 50 r retrovizori
« Odgovori #1 : 25 Travanj, 2012, 20:13:15 »
Bok kolege,

Uspio sam nekako istjerati zadnju kunu iz džepa, i kupiti novu "pilu" iz naslova. Doduše radi se o modelu 2008, ali nije bitno.
Kako sam sad napravio prva 2 km, primjetio sam da mi retrovizori nikako ne pašu. Naime daju se pomicati u podnožju volana, i gore kod zrcala, ali samo u smjeru unutra prema van (nadam se da kužite).
No meni treba nagib po visini, a to nažalost nejde. Ili ide ali se bojim da ga ne slomim.

Dakle pitanje vlasnicima istog skuta je, jel se retrovizori daju "kipati" gore dolje da tako kažem.

Ako nejde onda je to ozbiljan promašaj prvo mene koji to nisam probao na testu bajka, a onda i konstruktora istih.

Pozdrav.


Možeš ih "kipati" gore dole, samo malo jače povuci pa ćeš vidjeti da ide. I mene je mučila ista stvar dok nisam shvatio da moraš upotrijebit malo više snage.