Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Devetka 82cc :D  (Posjeta: 9817 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #40 : 27 Lipanj, 2012, 15:27:44 »
Evo da malo oživim ovu mrtvu temu sa 2 slike  ;D ;D ;D

Ja i zvonkec_92(ovaj pizdek na prvoj slici) na moru s devetkama  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:







bilo je malo šlepanja putem nekih 20 km-a,al to je nebitno  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
« Zadnja izmjena: 27 Lipanj, 2012, 15:30:52 Josip-zg »
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #41 : 27 Lipanj, 2012, 15:33:12 »
je je još če ljudi mislit da si ti mene šlepo a ne ja tebe...ljepo ispričaj da ti se devetka usrala kad je vidla onu tam pi*+u kaj se kupala, pa nije više htjela upalit do doma...

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #42 : 27 Lipanj, 2012, 15:42:54 »
je je još če ljudi mislit da si ti mene šlepo a ne ja tebe...ljepo ispričaj da ti se devetka usrala kad je vidla onu tam pi*+u kaj se kupala, pa nije više htjela upalit do doma...

da da meni toliko uloženo u nju svi "športski" dijelovi i onda ti crkne na pol puta  :nono: :nono: :nono: :nono:
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #43 : 27 Lipanj, 2012, 15:44:33 »
da da meni toliko uloženo u nju svi "športski" dijelovi i onda ti crkne na pol puta  :nono: :nono: :nono: :nono:
hahaha a ko je otvaro temu da mu se devetka stalno gasi ???  :toothy12: :icon_biggrin: :toothy10: ajde moraš bit zahvalan mojoj devetki kaj te gurala do doma, i mučila se po onoj vručini...mogo sam te ostavit tamo nek te ona sisata teta gura doma.. :P

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #44 : 27 Lipanj, 2012, 15:46:49 »
hahaha a ko je otvaro temu da mu se devetka stalno gasi ???  :toothy12: :icon_biggrin: :toothy10: ajde moraš bit zahvalan mojoj devetki kaj te gurala do doma, i mučila se po onoj vručini...mogo sam te ostavit tamo nek te ona sisata teta gura doma.. :P

kad sam je videl pregrijal sam se skup s motorom  ;D ;D ;D
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline kkihalic

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian Rocky
  • Moja Kaciga: AGV Strada
  • MojSetup: 82ccm
  • MojSpuh: poliran :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #45 : 28 Lipanj, 2012, 15:03:15 »
vidim jarun je in xD , ja upravo došao sa prvog većeg puta 68 kilometara uz jedno stajanje  ;D

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #46 : 28 Lipanj, 2012, 15:18:11 »
vidim jarun je in xD , ja upravo došao sa prvog većeg puta 68 kilometara uz jedno stajanje  ;D
ma kakav Jarun,mi tu s istoka ZG-a imamo svoje more  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

fino fino :) :) mi smo taj dan radili jedno 30 kilometara,a slepali se jedno 20-25 kilometara hahaha
« Zadnja izmjena: 28 Lipanj, 2012, 15:22:18 Josip-zg »
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline vuka1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Fanta ;)
  • Moja Kaciga: JNA hamlets
  • MojSetup: Zbog svijecke krize nemam za rizle..Nemam ni kita hamn...
  • MojSpuh: Dimnjaković
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #47 : 24 Srpanj, 2012, 14:04:02 »
Zverka žešća, kolika mu je maxi. km/h ? :hbusa:
Da mi je do obitelji bio bih doma da mi je do novca bio bih odvjetnik da mi je do mode bio bih peder. NO MENI JE DO ZIVOTA PA SAM BIKER

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #48 : 25 Srpanj, 2012, 01:25:16 »
Zverka žešća, kolika mu je maxi. km/h ? :hbusa:
Hvala  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
A ide valjda 70 km/h  realnih  ;D ;D ;D
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #49 : 30 Siječanj, 2013, 23:16:25 »
Evo i mene da ozivim malo temu  ;D ;D znaci sa devetkom je sve super,cak sam i dodao jos neke dijelove ali sam odlucio na neki novi "mini projekt" pa smo ja i zvonkec_92 napravili jedan fus.Skinuli smo s moje devetke kit od 72ccm i stavili na jedan oldtimer,da malo i drugi uzivaju u tome  ;D ;D ;D ;D tako da trenutno moj skuter stoji raskopan i ceka nove dijelove.....pa ovim putem cu stavit koju sliku sa fusa koji je raden u kasne sate  :frajer: :frajer: :frajer:


Da preskocimo ono uvodno,odma slika kad se montira 72 gore


Rad pod reflektorom,sve mora bit tip top  :toothy9: :toothy9: :toothy9:


E sad 2 slike naseg homa made alata,jel nismo imali deklo i ispravan akomulator,
pa smo se morali znac na drugi nacin,i uspijelo je  :toothy10: :toothy10: :toothy10:



Evo skoro pa kraj,vidi se razlika izmedu "novog i starog" dokaz da je oldtimer koji je slabije odrzavan  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:



i to bi bilo to za sad,dok ne stignu novi dijelovi  :headbang: :headbang: :headbang:
« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2013, 23:18:18 Josip-zg »
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline gilera50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zadar
  • Moj Skuter: aprilia sr50r
  • Moja Kaciga: airoh
  • MojSetup: dell 17.5,polini variomat i plavi centralni,malossi lamelice
  • MojSpuh: gianelli reverse
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #50 : 12 Veljača, 2013, 13:02:16 »
dobar projektic svaka cast

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #51 : 13 Veljača, 2013, 15:49:31 »
dobar projektic svaka cast

Hvala  :) :) :)
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #52 : 13 Veljača, 2013, 16:05:11 »
jebeno mi je dok vidim da se ne skine mašina na stol dok se radi ovak nešt..bome fuš,da (zvonkec zvonkec,mislil sam da si ozbiljniji mešter)..
nit imaš mjesta nit moreš sve očistit kak se spada ni ništ a na kinezu je bar lako skinut mašinu dole.
btw,vidimo čitat i normalan font slova i normalne slike ;) al glavno da se kita  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #53 : 13 Veljača, 2013, 16:10:58 »
stef pliz poklopi se po vusima. da si ih preseradio kolko i ja naucio bi sve cake i nije nist komplicirano.. samo treba znat a ne lupat neku klasicnu teoriju.. zasto bi se skidala masina kad se i ovak sve moze napravit kvalitetno..

ili ti nemas adekvatan alat kao ja pa nemres radit u skucenom prostoru

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #54 : 13 Veljača, 2013, 16:27:09 »
hahahha,vidim iz priloženog..tu sigurno moreš sve očistit da ti ne pada u karter i posklapat sve..nasklapal sam se većih i kompliciranijih mašina kolko ti nisi videl naspram koih je ova ko igračka :P
kolko god da imam mjesta svaka mašina ide na stol pa se sve fino pere i iznutra i izvana i propuhuje,šlajfaju i štelaju ventili itd. i sve se steže sa moment ključem a ne samo da se sklopi čim prije.
a za alat ne brini,imam od mini pocket toolsa pa do kamionskog programa  :icon_thumright:
i jedan hint,staviš prije klip u cilindar tolko da je uljna karika taman na rubu cilindra i onda fino tak stavljaš gore,pa samo ubaciš bolcnu klipnjače i nema rizika da zapne negdi i pukne karika dok se grbiš iznad mašina koja je još na skuteru i ciljaš di koju kariku da stisneš...
da,ima se i za to halat  :laughing7:




in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #55 : 13 Veljača, 2013, 16:32:31 »
jebeno mi je dok vidim da se ne skine mašina na stol dok se radi ovak nešt..bome fuš,da (zvonkec zvonkec,mislil sam da si ozbiljniji mešter)..
nit imaš mjesta nit moreš sve očistit kak se spada ni ništ a na kinezu je bar lako skinut mašinu dole.
btw,vidimo čitat i normalan font slova i normalne slike ;) al glavno da se kita  :icon_thumright:

gle da ti obrazlozim,ovo sam nazvo fuš zbog vremena kad smo radili i zbog stanja motora,nije bio vožen pol godine ima dosta kilometara i tak al ništa na njemu nije sfušano,poso smo mogli i ovak obavit pa nije bilo potrebno skidat masinu,a ovo da nemres ocistit i da nemas mjesta i da zvonkec nije dobar majstor to su neke tvoje teorije i razmisljanja to neznam......a za slova i slike meni je to tak ljepse izgledalo pa sam stavio tak,al gle ak tebi tolko smeta font slova i velicina slika ja cu to smanjit nema problema ak tebe to cini sretnim nemas beda ;) ;) ;) ;)
Citat:
al glavno da se kita  :icon_thumright:
a sta da ti kazem ,naslo se viska vremena pa pala neka brza ugradnja ;) ;)
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #56 : 13 Veljača, 2013, 16:37:48 »
a di sam ja rekel da zvonkec nije dobar majstor?
rekel sam da je način fušerski,e sad ak vas ta činjenica boli ili smeta,ja se ispričavam al to je tak.
napisal sam zakaj ja skidam mašinu na stol pa da se ne ponavljam.

i nebi više spammal i razglabal o načinu izvedbe radova..
velim,glavno da se radi   :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline kkihalic

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian Rocky
  • Moja Kaciga: AGV Strada
  • MojSetup: 82ccm
  • MojSpuh: poliran :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #57 : 13 Veljača, 2013, 16:44:49 »
e moj štefek , da mi skidamo mašinu i na stol trebalo bi nam 6 sati za sve to...a svi radimo i jedva uhvatimo vremena i tak da slažemo a kamoli poprave...

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #58 : 13 Veljača, 2013, 16:46:16 »
a di sam ja rekel da zvonkec nije dobar majstor?
rekel sam da je način fušerski,e sad ak vas ta činjenica boli ili smeta,ja se ispričavam al to je tak.
napisal sam zakaj ja skidam mašinu na stol pa da se ne ponavljam.

i nebi više spammal i razglabal o načinu izvedbe radova..
velim,glavno da se radi   :icon_thumright:

meni ne smeta a i kaj bi me bolilo haha gle posto si vec na ovoj temi imas na 1 stranici di smo meni stavljali kit,imas dosta slika(i male su slike i normalan font) vidjet ces da je masina dole skinuta i da je sve tip top radeno...a ovo kaj smo tu radili i sam vidis da sam to nazvo nesto tipa "fušersko stavljanje kita na oldtimer" i to je sve s razlogom,i zato stoji ovo sve sa si reko za skidanje masine zato smo moju i skidali al ovo ti je samo po sebi FUŠ kak sam i napiso,i opet cu se ponovit to je fuš zbog nacina kojeg smo slagali ali nista nije sfusano sto se tice masine da ce otic il nesto zbog kita :) :)
« Zadnja izmjena: 13 Veljača, 2013, 16:48:52 Josip-zg »
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: Devetka 72cc :D
« Odgovori #59 : 13 Veljača, 2013, 16:48:01 »
e moj štefek , da mi skidamo mašinu i na stol trebalo bi nam 6 sati za sve to...a svi radimo i jedva uhvatimo vremena i tak da slažemo a kamoli poprave...

ma nije stvar u vremenu,nek se oduzi stavljanje kita ak treba i na 3 dana svaki dan po sat vremena,al ovdje jednostavno nismo htijeli skidat masinu
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....