Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: baotian 50-Priprema za lito!  (Posjeta: 2844 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline baco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 170
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: baotian 50ccm
  • Moja Kaciga: tuta
  • MojSetup: origigi
  • MojSpuh: origigi
Odg: Priprema za lito!
« Odgovori #20 : 02 Ožujak, 2012, 19:43:22 »
i brate daj malo operi taj motor.. zmazan je u 4 PM.. :) :laughing6: :icon_tongue:

ocu :D

malo san ga "vozia" po snigu :D ono kad je pa u Splitu nissan to moga propustit :D

ocu li sta vadit iz auspuha kad ga otvorin ili samo da pokupin garez, ako je bude, ja to nikad nisan skida skuter je u mene godinu dana, a nevirujen da je lik u kojeg san ga uzea to ikad radia.....

Uglavnom tia san ga malo ocistit reda radi, i motor i auspuh, zvuk me ne zanima!!! Ako biude isa bolje super  :jerk:

e da ovdi na ulaz u deklo jel se stavlja sta bar neka mrizica ili nesto ono DIY?
« Zadnja izmjena: 02 Ožujak, 2012, 19:45:06 baco »

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Priprema za lito!
« Odgovori #21 : 02 Ožujak, 2012, 20:02:50 »
ocu :D

malo san ga "vozia" po snigu :D ono kad je pa u Splitu nissan to moga propustit :D

ocu li sta vadit iz auspuha kad ga otvorin ili samo da pokupin garez, ako je bude, ja to nikad nisan skida skuter je u mene godinu dana, a nevirujen da je lik u kojeg san ga uzea to ikad radia.....

Uglavnom tia san ga malo ocistit reda radi, i motor i auspuh, zvuk me ne zanima!!! Ako biude isa bolje super  :jerk:

e da ovdi na ulaz u deklo jel se stavlja sta bar neka mrizica ili nesto ono DIY?
na deklo na onu rupu se ne stavlja ništa ako nemaš nešta šta paše gore.. ako sam se ja vozio po selu i po šumi sa jednom starom devetkom i nikad ništa nije upalo nutra onda neče ni tebi...  a auspuh zaš bi ga otvaro i rezo to nema potrebe.. ja to nikad u životu nisam radio i mislim da nema potrebe.. ako se nije moj serijski zaštoopao a imam kit na 170cc onda sigurno nije ni tvoj zaštopan sa tim malim klipičem u mašini..

Offline Dino46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: IXS HX 253
Odg: baotian 50-Priprema za lito!
« Odgovori #22 : 02 Ožujak, 2012, 20:41:56 »
ovo crijevo od variomata skini, to sam i ja skinul jer je bilo strunulo, i stavil sam samo jedno koljeno od onog crijeva za vodu, ko original je  :icon_thumright: to sam del da mi voda ne ulazi unutra  :icon_thumright:

a ovo od airboxa, bas sam sutra namjeraval skinut pa budem videl kaj se dobije sa time  :icon_thumright:

a za auspuh, nemas potrebe ga cistiti niti skidati jer nije on 2t da ostaje ulje u njemu pa se zaštopa.. kolko ima kilometra motor? vjerojatno je zrel za generalku.. a za kit nije nikakva nauka, mislim da ima negdje tocno sve objasnjeno sa slikama na forumu ili internetu, i ostane ti 500-700kn u dzepu  :icon_thumright:


ima u selu kod mene jedan baotian servis i poznam dečka koji dela sa starim tam i pital sam ga kolko njim dođe kit i ugradnja...
rekel je da je kit oko 700 kn,neznam koja marka al brijem ovaj sa e-baya koji svi naručivaju za 300 kn ili kolko već...
a ruke su njim 700 kn...tak da...jedino ak ima on nekog frenda pa mu to napravi za đabe ili za čevape i pivu :icon_biggrin:

jer to onaj u Kunovcu? Ro-mi? mislim.. mogel je jos bolje ime zeti  ;D ma on je skuupp.. htel je za remen 210kn, dok ovi u automotoju 110kn  :happy8: