Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva  (Posjeta: 40818 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #140 : 18 Veljača, 2012, 13:11:46 »
jadno sto mislis tako ti neces sigurno nista positici u zivotu bas iz toga razloga sto mislis da si nesto pametni od drugih.
a vjerujem da mi je koefiijent inteligencije veci nego tvoj wonder a tijekom zivota ce se to pokazati ;)
a ti dario tvoji koentari su glupi i jadni jbg necu ni komentarisat imap si ti hrvat di ces se ti samnom bosanskim glupanom raspravljati
« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2012, 13:22:10 benjamin_hawk »
peugeot rullezz xD

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #141 : 18 Veljača, 2012, 13:24:10 »
a da se mi vratimo na temu?

i, jel kupujes fiat punta? ili trazimo nesto dalje?
vjerovatno da jer ce mi auto sluziti samo 1-2 godine najvise kad odem za njemacku ne planiram punta voziti zato i ne trazim izdrzljivo auto
mislim nisam ja nista protiv honde rekao nego je vi previse uzdizete sad i da mi se svidi neki japanac nesmijem ga kupit  :toothy12:
peugeot rullezz xD

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #142 : 18 Veljača, 2012, 14:28:03 »

Za kraj......kada sam ja bio dijete a ti se još nisi ni rodio u Zagrebu je bilo na jednom zidu napisano
Govno
Omotano
Limenom
Folijom




kolko znam to je W napisao Svenu na SS-u davne 2008 kad su raspravljali o autima  :icon_thumright:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #143 : 18 Veljača, 2012, 14:47:43 »
benjamine, zasto se postavljas iznad sviju u svakoj raspravi?
reci mi koliko si auta vozio i s kojim si koliku kilometrazu presao.... okvirno, cisto informativno da vidim koliko iskustva imas?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #144 : 18 Veljača, 2012, 14:54:28 »
Benjamine ili kako li se već zoveš,naprikladnije bi bilo da promijeniš nick u Guska od Wolfsburga jer zvuči plemenito  :toothy9: :toothy9: a inteligencija guske je otprilike slična tvojoj.
U startu,sa 17 godina još nisi okusio život punim plućima a već si pobrao sve ono što ti u životu neće trebati,nepoštovanje,bahatost i nekultura.
Kad malo bolje razmislim,od tamo od kuda dolaziš to su strani pojmovi i nemoj stalno pisati mi  i trpati Bosance i nas Hrvate u isti koš. Također si pokušaj nabaviti knjigu Hrvatski pravopis gdje se lijepo može pročitati sve o velikim i malim slovima,točki,zarezu i ostalim stvarima makar ti ta knjiga opet neće puno pomoći jer i ako ju pročitaš nečeš shvatiti o čemu se radi.
U toj knjizi ti piše i o imenicama,glagolima,pridjevima i ostalim stvarima pa možeš vidjeti da je auto imenica muškog roda i piše se ovaj auto a ne ovo auto.
Što se tebi voljenog VW-a tiče,auto kao svaki drugi,sa vrlinama i manama koji je svoj image trajnog i kvalitetnog vozila izgradio na Bubama i Golfu jedinici a kasnije je to polako padalo i sada su prosječni kao i svi drugi. Danas je tehnologija dostupna svima i svi mogu napraviti dobar auto tako da ovakve diskusije niosu potrebne a pogotovo ne od strane nekoga tko je neki dan bio korisnik Pampersa.
Učini nam svima usčlugu i prije pisanja uključi mozak koliko god malen bio,pomoći će ti.
Za kraj......kada sam ja bio dijete a ti se još nisi ni rodio u Zagrebu je bilo na jednom zidu napisano
Govno
Omotano
Limenom
Folijom

Moderatori,zatvorite ovu temu jer ovo ne koristi renomeu ovog foruma.
Pa bas s tim izjavama isto kao da si rekao nemojte slusat mene ja sam seljak i primitivac  ::)

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #145 : 18 Veljača, 2012, 15:03:29 »
benjamine, zasto se postavljas iznad sviju u svakoj raspravi?
reci mi koliko si auta vozio i s kojim si koliku kilometrazu presao.... okvirno, cisto informativno da vidim koliko iskustva imas?
ne posstavljam se ja niti iznad koga nemogu znati bolje o autima ni od tebe ni od nekog drugog jer sam ukupno mozda 500-600km u zivotu preso u auto
vozio sam svasta to stoji pretjerivo parkiro,do radnje bilo je svega i svacega kad dodje familija iz inostranstva daju mi da se provozam i tak
smao sam postavljo cinjenice o nekom autu jer svi govorite protiv vw a svi pola hr vozi golfa 2 pola bh i pola srbije i to je seve sa razlogom to je moje okvirno misljenje zato ga i branim
peugeot rullezz xD

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #146 : 18 Veljača, 2012, 15:10:27 »
ja sam u autima sto sam imao preko 200 tisuca presao sigurno....
a ljudi voze golfa 2 jer je jeftin, i nemaju za novije, bolje ili im jednostavno za njihove potrebe ne treba nista drugo...
imam ga i ja, ali meni je on auto koje mi sluzi za polje, ili ovako po gradu ako nemam nijedno drugo slobodno...
malo trosi, ne treba mi bolje....
ali da je najbolji, to nije sigurno, jer armatura mu skace 5 cm od roktanja dizela  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

mogao bih nabrojiti i mana i prednosti od svih auta koje imam, ali neke stvari me ne smetaju, ali preko nekih ne mogu preci..
nisam ljubitelj nijedne marke posebno, samo nekih stvari od odredjenih korporacija...
nemam nista protiv njemaca, i meni je recimo scirocco jeben, prvi iz vwa kojeg nije ginekolog dizajnirao...
ali su neopravdano skupi, i to je sramota za njih... vw je valjao do negdje 90ih godina, i tada se radilo kvalitetno.. danas vw zivi na staroj slavi...
a vw se kod nas vozi vise iz neke navike, jer su svi iz njemacke ili opele ili vw ove vozili... zato i jest opel prvi uvjerljivo....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #147 : 18 Veljača, 2012, 15:16:57 »
ja sam u autima sto sam imao preko 200 tisuca presao sigurno....
a ljudi voze golfa 2 jer je jeftin, i nemaju za novije, bolje ili im jednostavno za njihove potrebe ne treba nista drugo...
imam ga i ja, ali meni je on auto koje mi sluzi za polje, ili ovako po gradu ako nemam nijedno drugo slobodno...
malo trosi, ne treba mi bolje....
ali da je najbolji, to nije sigurno, jer armatura mu skace 5 cm od roktanja dizela  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

mogao bih nabrojiti i mana i prednosti od svih auta koje imam, ali neke stvari me ne smetaju, ali preko nekih ne mogu preci..
nisam ljubitelj nijedne marke posebno, samo nekih stvari od odredjenih korporacija...
nemam nista protiv njemaca, i meni je recimo scirocco jeben, prvi iz vwa kojeg nije ginekolog dizajnirao...
ali su neopravdano skupi, i to je sramota za njih... vw je valjao do negdje 90ih godina, i tada se radilo kvalitetno.. danas vw zivi na staroj slavi...
a vw se kod nas vozi vise iz neke navike, jer su svi iz njemacke ili opele ili vw ove vozili... zato i jest opel prvi uvjerljivo....
recimo da je tvoje misljenej jbg meni se vw svidja iz drgih nekih razloga ali cu ih zadrzati za sebe.opel je takodje extra auto bura ima astru 1.6 16v i stalno je vozi nikad nsita a udobnija je 30 puta od vw nekog ne susti u njima nista i tako.ali oped ovi novi vw su jebiga meni extra passat 5+ koji smo imali je meni extra udoban je,velik,extra motor niakd se nista nije kvarilo,ne zvecka nista vjerovatno jer niakd nisam imao problema sa vw ajmo reci ja ne ja nego moji starci i uglavno sva familija osim sto tetak na novom tuaregu trosi gume na manjoj kilometrazi nego ja na skuteru ali et to ej vec nesto drugo.niko ugl nije imo problema zato nemogu nista lose ni reci o njemu
peugeot rullezz xD

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #148 : 18 Veljača, 2012, 15:26:10 »
ma ne smeta to mene nista... ali recimo stric mi ima golf 4 25 edition ili  tako nesto je oprema...
uglavnom, ulazim u krivinu, a ono u armaturi krcka sve... 
bolja je puno izolacija od zvuka (muzika se manje vani cuje) , ali armatura je plastika cista i cvili...
kod mene je nekakva guma , puno bolja zavrsna obrada, manje motor trosi kod mene (1.6 103 ks ,vw je mislim 101)
ali manje sam ga platio, manje mi dijelovi kostaju, ne kvari se ni moj ni njegov, ali meni je moj puno drazi... gledao sam neki dan auto sa 1.9tdi motorima...
ali nemogu nikako preci preko te nemastovitosti i losih materijala kod vw-a ( golf i polo oko 2006 godista sam gledao)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: fiat punto 1.8 16v hgt iskustva
« Odgovori #149 : 18 Veljača, 2012, 15:38:05 »
Htio bi javno da se zahvalim svojim roditeljima što su me tjerali da učim, završim gimnaziju i upišem fakultet. Ustvari, "tjeranje" (primoravanje) je prestalo nakon što sam upisao gimnaziju jer sam već tada shvatio koliko je znanje dragocjeno, tako da sam poslije sam sebe "tjerao" (primoravao) da učim. Također htio bi da pozdravim Hugu, Hugolinu i sve male Hugiće.

VW i kvalitetna limarija Benjamine? Kod mene je hauba na Passat-u 6 već nakon 2 godine, od kad je auto moje, na nekoliko mjesta oštećena (počela da hrđa),  a oštećenja su nastala od udara kamenčića kojima zimi posipaju cestu.

Zašto tih oštećenja nema na Mercedesu koji se vozi od 1997. godine tim istim putevima i koji ima duplo više kilometara od mog VW-a?

Da se razumijemo, ja sam svojim VW-om zadovoljan jer se do sada ništa nije pokvarilo i dobro me služi. Uostalom, koliko para toliko i muzike.

Da imam jako puno para sigurno ne bi vozio VW-a...

I ovo što Drnda kaže za plastike. Potpuno je upravu. Kod gore navedenog Mercedesa se čuje samo zdrav zvuk motora, dok se u mom VW-u, koji je 10 godina novije auto, pored zvuka motora čuju i plastike koje vibriraju i šta ti ja znam šta još.
« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2012, 15:39:37 EmirF121 »