Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: cpi,luna i ostali kinezi...pitanje  (Posjeta: 1267 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
cpi,luna i ostali kinezi...pitanje
« : 01 Listopad, 2011, 17:08:20 »
e ovak,zanima me koja boja zice iz bravice gasi skuter?i ak bi jos neko znao koje zice su za punjenje akumulatora koje idu iz namotaja...tnx unaprijed ak ko zna
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: cpi,luna i ostali kinezi...pitanje
« Odgovori #1 : 01 Listopad, 2011, 20:14:24 »
e ovak,zanima me koja boja zice iz bravice gasi skuter?i ak bi jos neko znao koje zice su za punjenje akumulatora koje idu iz namotaja...tnx unaprijed ak ko zna

iz namotaja u regler pa onda napon iz reglera puni aku...
sivo/crna na vecini skutera ugasi skuter kada se spoji na masu...
koji tocno kinez pa cu ti rec, ima pa vrsta masina, a za chinarelli par vrsta namotaja...

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: cpi,luna i ostali kinezi...pitanje
« Odgovori #2 : 02 Listopad, 2011, 12:05:01 »
imam bas sivo crnu ja mislim,budem probao nju onda....a za namotaje,skuter je cpi hussar..a regler je regler,nema veze ak spojim piaggio namotaje na cpi regler?ili to nebu dobro?
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: cpi,luna i ostali kinezi...pitanje
« Odgovori #3 : 04 Listopad, 2011, 12:56:27 »
probal sam sve zice koje idu iz brave i nijedna ne gasi skuter...kak sad to   :help:  i zna li ko dal je svejedno koji regler je,ili za piaggio namotaje bas treba biti za njih odgovovarajuci regler,mislim imat to samo za punjenje akumulatora,svjetla i sve ostalo direkt na akumulator....dajte pomozite,nejde mi bas struja  :toothy11:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: cpi,luna i ostali kinezi...pitanje
« Odgovori #4 : 07 Listopad, 2011, 17:49:07 »
regler ko regler, ima 4 zice i to je to :laughing7:
pase ti regler od svega, osim nekih kineza koji imaju niskonaponski izvod za dio niskonaponske instalacije tipa baterija alatma i sl...
a to po pitanju brave, vidi koja ti zica iz cdi-a gasi skuter kad je prislonis za ramu ili goli blok, pa tu zicu spoji na jednu od 4 zice koje idu iz kineske brave, ako ti brava nije na rami ili nije oni jack ustekan, mozda ti i ne ugasi skuter...

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: cpi,luna i ostali kinezi...pitanje
« Odgovori #5 : 07 Listopad, 2011, 19:41:52 »
sad sam i ja skuzil da pase bilo kakav regler,al ga treba znati spojit   :toothy11:  unistil sam jedan regler ,5 zarulja,bravicu i to je to   :toothy12: pa sam spojil regler od piaggia na instalacije od cpi-a tako da regler samo puni akumulator,a zarulje su direkt spojene...ove koje nisu pregorjele a to je prednje svjetlo...  :laughing7:  a sad ,to je spojeno na aku i nekak slabo svijetli,to bi trebal vjerojatno jacu zarulju...nema veze,imam jos dva reglera za skurit,par bravica i jos nesto zarulja  :icon_biggrin: bumo vidli kak to dalje bude islo...samo kad bi znal na koju zicu dolazi struja za svjetlo iz reglera....imam crvenu,bijelu,crnu,i zelenu s crvenom crtom...i jedino se na crvenoj nesto iskri,al me strah da ne pregori ovaj regler,onda sam u kur*u  :toothy3:  tak da bumo vidli dal stigne puniti tak brzo kak zarulja prazni akumulator...vise info u garazi,ova tema moze zbogom ak nema jos ko kaj za reci   :icon_thumright:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao