Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AEROX PUNO PROBLEMA ...  (Posjeta: 568 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Disha

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 159
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • Moja Kaciga: AWA
  • MojSpuh: sc 22
AEROX PUNO PROBLEMA ...
« : 17 Rujan, 2011, 19:46:12 »
pozz evo prijatelj mi ima aeroxa 2003 godiste i sad prvi problem je sto motor uopce ne moze povuc ... gas steka ...kad mu das gasa on pocne trokirat ,na pola gasa se cuje kao da se razletio motor a sto je najcudnije guma se ne okrece -.- a kad se da full gas ugusi se motor ... kad smo skinuli skroz filter zraka i upalili ga poceo je vozit ali isto se nesmije davat full gas jer se odma ugusi i nema snage ..

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: AEROX PUNO PROBLEMA ...
« Odgovori #1 : 17 Rujan, 2011, 19:57:24 »
operi filter zraka i cijeli karb,zamijeni svjecicu onda javi kako je,ako je isto provjeri prijenos
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: AEROX PUNO PROBLEMA ...
« Odgovori #2 : 17 Rujan, 2011, 20:01:03 »
pozz evo prijatelj mi ima aeroxa 2003 godiste i sad prvi problem je sto motor uopce ne moze povuc ... gas steka ...kad mu das gasa on pocne trokirat ,na pola gasa se cuje kao da se razletio motor a sto je najcudnije guma se ne okrece -.- a kad se da full gas ugusi se motor ...

"na pola gasa se cuje kao da se razletio motor a sto je najcudnije guma se ne okrece"  - PRETVRDI FEDERI KVACILA

"kad mu das gasa on pocne trokirat" - PREVELIKA DIZNA ILI RASTELAN KARBURATOR

"kad smo skinuli skroz filter zraka i upalili ga poceo je vozit ali isto se nesmije davat full gas jer se odma ugusi i nema snage"  - E,SAD SI MU DAO PREVISE ZRAKA PA JE NA FUL GASU PREVISE ZRAKA PA SE GASI

Za pocetak si mogao napisat koliko dugo posjeduje taj skuter ili si ga je kupio nedavno ?
Koji auspuh,rolice,remen,variomat,federi,centralna,koliko ima km,koja je dizna unutra,setup karburatora,koji filter.....itd
Ne mozes ocekivat odgovor ako ne ponudis informacije.

Offline Disha

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 159
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • Moja Kaciga: AWA
  • MojSpuh: sc 22
Odg: AEROX PUNO PROBLEMA ...
« Odgovori #3 : 17 Rujan, 2011, 20:07:45 »
"na pola gasa se cuje kao da se razletio motor a sto je najcudnije guma se ne okrece"  - PRETVRDI FEDERI KVACILA

"kad mu das gasa on pocne trokirat" - PREVELIKA DIZNA ILI RASTELAN KARBURATOR

"kad smo skinuli skroz filter zraka i upalili ga poceo je vozit ali isto se nesmije davat full gas jer se odma ugusi i nema snage"  - E,SAD SI MU DAO PREVISE ZRAKA PA JE NA FUL GASU PREVISE ZRAKA PA SE GASI

Za pocetak si mogao napisat koliko dugo posjeduje taj skuter ili si ga je kupio nedavno ?
Koji auspuh,rolice,remen,variomat,federi,centralna,koliko ima km,koja je dizna unutra,setup karburatora,koji filter.....itd
Ne mozes ocekivat odgovor ako ne ponudis informacije.

napisao bih ti ja da znam tocno ... jer ovaj prijatlej nema net pa sad ja umjesto njega pisem sve ...
ugl evo rekao mi je da ima zxa ,motor je presao preko 10 tisuca sad koliko tocno nez ...ima novi remen malossi kevlar ...,variomat serijski sa novim rolicama 4.8,centralni feder je serijski ,karburator je "navodno" origigi kupio g aje od nekog lika ono karb sa rucnim cokom ...i zanimljivo je kako god on dirao zrak nista se ne dogada cijelo vrijeme je isto :S ...

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: AEROX PUNO PROBLEMA ...
« Odgovori #4 : 17 Rujan, 2011, 20:22:14 »
majstore...

rolice za gram lakse i trebao bi rijesit problem

stavi 3.7 - 3.9
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka