Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: malaguti f15 swap  (Posjeta: 718 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline foxer

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Vxr 200
  • Moja Kaciga: Plava neka
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
malaguti f15 swap
« : 14 Rujan, 2011, 13:35:48 »
imam malaguti f15 sad je motor rastavljen do zadnjeg sarafa planiram nes napraviti od njega rama je pojacana..e sad vidim da se puno ljudi upusti u BB i ja bi htio nes tako da napravim od svog skutera ima ljudi kojima se da i koji hoce raditi tako da za to nemam briga...htio bi nes posebno napraviti u glavi si imam malaguti f15 sa vxr 200 masinom to je malo zajebano u papirima 2t a masina 4t i nosaci masine i 2 amortizera...neznam kako to ide sa tim sto je 2t i 4t ....nosac masine dali se rade nosaci ili se uzme od nekog skutera cijela rama i reze se onaj donji dio i pripase na moju ramu...2 amortizera imam zadnji kraj od ruuner rame koja ima nosace za 2 amortizera to nije problem...htio bi da mi pomognete i malo objasnite kako i sta uzet ramu od runnera ili raditi sam nosace...za vxr sam siguran da bi stavio sad mi samo trebaju prijedlozi kako da pocnem sta da kupim i to pa bi vas molio pomoc....rama od malagutija

http://imageshack.us/photo/my-images/10/1227297718.jpg/

na ovaj skuter mislim to slagati: http://imageshack.us/photo/my-images/842/fotografija0011z.jpg/

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: malaguti f15 swap
« Odgovori #1 : 14 Rujan, 2011, 14:31:07 »
isti rac ko i bb skoro. mozes radit nosace na sraf a moze si varit dole kod vx-r je vise manje jednostavno ak znas kaj radis i ak se dogovoris sam sa sobom dal ces to radit pa se vozit za veke vekova amen ili ces skidat pa stavljat 50 ccm gore opet i tak. ak radis za uvek, vari to gore i amen, ak ces radit to a nisi ziher dal ces skidat i vracat 50ccm onda radi na srafe. iza nemas kaj sa nosacem od runenra kad stavis masinu u centar vidi di dolaze mortizeri i tu im vari nosace. i mozes bit i sa jednim mortizerom gore.
🙈

Offline foxer

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Vxr 200
  • Moja Kaciga: Plava neka
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: malaguti f15 swap
« Odgovori #2 : 14 Rujan, 2011, 14:37:10 »
a sad da kupujem ramu od skutera koji ima nosace dolje i to odrezem i zavarim na moju ramu ja imam to u glavi stavljati vxr dore da za vijeke vijekova stoji da nemicem nikad kako to sa papirima tu 2t a masina 4t jer se to moze samo preko veze regati i kako staviti to sve da je u milimetar ravno otici kod majstora da to ljepo napravi...dali ce to strsiti iza zadnja guma i to sve za amortizere zelim 2 staviti radi ljepote a i voznje imam zadnji kraj rame sa nosacima za amortizere pa zas ne staviti gore 2

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: malaguti f15 swap
« Odgovori #3 : 14 Rujan, 2011, 19:13:20 »
gle da ti ostane isti međuosovinski razmak tesko da ces uspjet jer ces trebat ful rezar ramu onda i sve u k**ra*.

jer masina je sama po sebi duza dosta tj. nije tolko blok duzi kolko je cilindar + glava koje nemas di smjestit.

jedna od  opcija je ta al to je isto drasticno rezanje rame ako neces imat osovinski razmak za 20cm duzi. i kotac pol metra iza tebe.

najbolja opcija sve u centar postavit pozicionirat i napravit neke nosace i onda sa starim selenom isprobavat dal masina di lupa ili ne. ak masina nigdi ne lupa onda sve zavari kak treba dobro ojacat i sve provjerit probat ponovo i ak je sve u centru onda radi nosace mortizera (pazit na kut motrizera) i na visinu skutera.
🙈

Offline foxer

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Vxr 200
  • Moja Kaciga: Plava neka
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: malaguti f15 swap
« Odgovori #4 : 14 Rujan, 2011, 19:23:08 »
hvala sad mi je jasnije i tako cu i napraviti...dali znate mozda ali pase vxr vilice na malaguti ramu ako pasu vilice onda i kotac pase kolka je debljina stapa kod vxr

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: malaguti f15 swap
« Odgovori #5 : 15 Rujan, 2011, 14:54:26 »
to ti neznam al cisto sumnjam da su plug n play.. promjer napisem navecer
🙈

Offline foxer

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Vxr 200
  • Moja Kaciga: Plava neka
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: malaguti f15 swap
« Odgovori #6 : 15 Rujan, 2011, 14:58:10 »
hvala  ;D