Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako napraviti rep  (Posjeta: 9010 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Kalup za plastike?
« Odgovori #20 : 31 Kolovoz, 2011, 14:01:24 »
ne,u tehnici je  ::)

čak se radi i o istom skuteru..tj ne o istom skuteru nego i ostom repu.

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,57014.0.html
evo spojene su teme

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kalup za plastike?
« Odgovori #21 : 31 Kolovoz, 2011, 14:03:51 »
evo spojene su teme

nisam mislil da ih trebaš spojit..nego niko niš ne traži nego samo otvaraju teme i ima ih ne poduplanih nego 5 put poduplanih.
modovi nek zaključaju il brišu i opomenu te koi nisu sposobni koristit tražilicu.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kako napraviti rep
« Odgovori #22 : 31 Kolovoz, 2011, 14:05:14 »
ja jos nisam krenuo raditi, nikako vremena uloviti.. uglavnom ja cu sa stretch folijom omotati oko rezervara i tih gluposti da zastitim, nafilati pur pjenom i onda je lagano skalperom ili necim oblikovati i samo onda sa poliesterom preci 2 sloja i zguliti pur pjenu
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Kalup za plastike?
« Odgovori #23 : 31 Kolovoz, 2011, 14:07:47 »
nisam mislil da ih trebaš spojit..nego niko niš ne traži nego samo otvaraju teme i ima ih ne poduplanih nego 5 put poduplanih.
modovi nek zaključaju il brišu i opomenu te koi nisu sposobni koristit tražilicu.
nek ostanu spojene,ako primjetis da postoje dvije slicne teme s istim problemom samo stavi link te teme kao odg,jer ni mi sve ne stignemo procitati :icon_thumright:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kako napraviti rep
« Odgovori #24 : 31 Kolovoz, 2011, 14:12:04 »
ja jos nisam krenuo raditi, nikako vremena uloviti.. uglavnom ja cu sa stretch folijom omotati oko rezervara i tih gluposti da zastitim, nafilati pur pjenom i onda je lagano skalperom ili necim oblikovati i samo onda sa poliesterom preci 2 sloja i zguliti pur pjenu

oblikuješ prvo ugrubo sa skalpelom...a dok budeš fine simetrije radil onda sve sa šmirglom..spuer se da napravit..
ali kad budeš stavljal smolui,obavezno foliju preko pur pjene jer ti se smola upije u pjenu pa to nikak nemreš skinut...čak ju zna i razgradit
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kako napraviti rep
« Odgovori #25 : 31 Kolovoz, 2011, 14:14:27 »
da tako sam i mislio.. a kad budem preko plastike isao pur pjenom iznutra, osim folije ce ici i neki lubrikant, ulje, margarin, nesto masno, tako da ako bude nekih problema s vadjenjem, ovako ce samo kliznuti kalup van
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kako napraviti rep
« Odgovori #26 : 31 Kolovoz, 2011, 14:46:38 »
nasaftaj ga z vazelinom,hahaha
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako napraviti rep
« Odgovori #27 : 31 Kolovoz, 2011, 20:20:04 »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kalup za plastike?
« Odgovori #28 : 01 Rujan, 2011, 12:58:50 »
Hej ljudi jedno pitanjce ... od cega i kako da napravim kalup za rep nesto prepravljam na mom motoru pa ocu od speedfight 2 rep da napravim ima frend sf2 skinuce mi rep dati da napravim kalup ali od cega u sta ? 

sa poliesterom cu ga praviti ali samo da mi pomognete kako kalup da napravim ...

 hvala unapred svima koji mi pomognu 

 :help:


ps: nadam se da sam izabrao dobar podforum gde cu postaviti ovaj topic ... admini izvinite ako sam pogreshio ...

nek ti frend da plastike...svaku omotaj u streč foliju izbutra i izvana za svaki slučaj...
u plastiku nafilaj pur pjene i pusti da odradi i da se napuhne i stvrdne..onda doma po plastici izrežeš viškove pur pjene,rubove i to pa ju izvadiš i imaš kalup..
onda taj kalup presvučeš štreč folijom i preko njega navučeš poliester i smolu..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)