Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Neke stvari o skuteru od 500 kubika...  (Posjeta: 2272 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ndamjan4

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zupanja
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 50,2009.god
  • Moja Kaciga: avg
  • MojSpuh: Gianelli REVERSE
Neke stvari o skuteru od 500 kubika...
« : 25 Kolovoz, 2011, 13:22:11 »
Da sad ne otvaram 30 tema, u ovoj cu obuhvatiti par pitanja za moj Cruiser,a vjerujem da ce i ostalim clanovima pomoci...
1. Zanima me vase misljenje u vezi ovih disk plocica,jer moje su pri kraju i moram da mijenjam jer su pocele i da cvile malo,pa me zanima jer se isplati ove kupiti na njuskalu,ili bolje da kupim neke bolje??
http://m.njuskalo.hr/motori-dijelovi/beverly-500-yamaha-maxter-disk-plocice-carbone-lorraine-oglas-1477487
Ako neko zna neke bolje neka predlzi,pare nisu problem...

2. Koje su gume najbolje za voznju,imajte na umu da sam u istocnoj slavoniji i da su kod nad ceste stvarno u banani...Trenutno imam Pirelli,zadnja je ko nova,ali je prednja malo pohabana i trebo bi je uskoro mijenjati..
E sad,po nekom pravilu bi najbolje bilo da kad mijenjas da onda mijenjas obe.Dal je problem da stavim prednju neku Michelin a da zadnja ostane Pirelli??

3. Sto se tice potrosnje goriva,tu nisam nikako zadovoljan.Jeste da sam imao  nabrijanog Runnera koji je trosio ko upaljac,ali brate ovaj sa 10 litara predje oko 140-150 km.E sad,jer to mozda sto ne pravim neke daljnje relacije i gasiram ga malo,ili je to normalna stvar za 500 kubika..Molio bih neki savjet i misljenje u vezi ovoga...

Zasad toliko,bit ce jos pitanja,ali trenutno su mi ova najbitnija..
Imam 10 prijatelja koji svi voze motore ali njih ovih zadnjih 2 mjeseca ne mogu povatat jer su non stop na moto susretima,pa evo zato pitam vas...
Hvala unapred na odgovorima i vjerujem da ce moj post pomoci i ostalima...

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Neke stvari o skuteru od 500 kubika...
« Odgovori #1 : 25 Kolovoz, 2011, 14:51:41 »
kaj se tiče pločica malo mi je prejeftino da prednje i zadnje kotaju 200kn..
pogledaj možda bolje seriske il braking ak ima..
kaj se tiče potrošnje toe oko 7, 7 i pol litara i to je normalno ak ga tiščeš i voziš na kratim relacijama i gradska vožnja.
michelinke bi ti trebale bit ok gume..možda bi trebal pogledat ak postoje bridgestone battlax u toj dimenziji..znam da ih ima za nexus,za beverly nisam siguran..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Neke stvari o skuteru od 500 kubika...
« Odgovori #2 : 25 Kolovoz, 2011, 16:42:26 »
neznam dali ima od trw firme za njega treba pitati.
znam da ima za mog i jedne su oko 180 druge oko 130 sad neznam koje idu duplo.

kod tebe ide samo napred jedan i iza jedan komplet
Piaggio X9 250  Black Box