Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stage 6 HPC  (Posjeta: 2078 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Stage 6 HPC
« : 07 Kolovoz, 2011, 21:48:29 »
Cuo sam da kukaju za tu radilicu,pa me zanima vase misljenje o njoj,planiram je kupit polovnu u extra stanju

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #1 : 08 Kolovoz, 2011, 02:53:38 »
 :redface:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #2 : 08 Kolovoz, 2011, 03:42:39 »
Eto prijatelju nova takva radilica nakon nepuni 300km otkazala- pukla osovina od strane variomata  :dontknow: trebala bi bit jako dobra poput mhr malossi ali eto, možda je bio loš primjerak
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #3 : 08 Kolovoz, 2011, 04:04:06 »
Eto prijatelju nova takva radilica nakon nepuni 300km otkazala- pukla osovina od strane variomata  :dontknow: trebala bi bit jako dobra poput mhr malossi ali eto, možda je bio loš primjerak
Pa bas zato i pitam jer sam cini mi se vidio da si ti i pisao za nju,pa reko da cujem sta ce i ostali rec..
Inace S6 je poznat po nekvaliteti :dontknow:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #4 : 08 Kolovoz, 2011, 10:32:09 »
Pa bas zato i pitam jer sam cini mi se vidio da si ti i pisao za nju,pa reko da cujem sta ce i ostali rec..
Inace S6 je poznat po nekvaliteti :dontknow:

hahahaha,koi si ti biber..imaš sve full stage 6 na skuteru pa to znaš?ok nemaš pa nemreš pisat nebuloze i ono kae rekla bakina tetka iz saudijske arabije da joj se kvari skuter jer ima gore s6 koi je poznat po nekvaliteti,pih
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #5 : 08 Kolovoz, 2011, 10:39:14 »
ja imao S6 HPC na turpiji pa nikakvih problema,prodao ju dalje i normalno vozi

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #6 : 08 Kolovoz, 2011, 10:41:07 »
ja imao S6 HPC na turpiji pa nikakvih problema,prodao ju dalje i normalno vozi

ma kladim se da nije nikad ni imal u ruci nikakav s6 dio al poznat je po nekvaliteti..metalik buraz
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #7 : 08 Kolovoz, 2011, 10:58:22 »
ma kladim se da nije nikad ni imal u ruci nikakav s6 dio al poznat je po nekvaliteti..metalik buraz
tjuneri buraz :toothy11:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #8 : 08 Kolovoz, 2011, 11:28:23 »
hahahaha,koi si ti biber..imaš sve full stage 6 na skuteru pa to znaš?ok nemaš pa nemreš pisat nebuloze i ono kae rekla bakina tetka iz saudijske arabije da joj se kvari skuter jer ima gore s6 koi je poznat po nekvaliteti,pih
Nisam provukao stotine s6 dijelova,al drzao sam spuh u ruci i nisam corav,a i po forumu se dosta pise o nekvaliteti njihovoj :drunken_smilie:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #9 : 08 Kolovoz, 2011, 11:48:03 »
Nisam provukao stotine s6 dijelova,al drzao sam spuh u ruci i nisam corav,a i po forumu se dosta pise o nekvaliteti njihovoj :drunken_smilie:

po jednom auspuhu se ti ravnaš?i baš me zanima kaj si mogel videt na njemu da nevalja po izgledu??sigurno si od oka izmjeril konuse i kontra konuse i odma to preračunal po volumenu i duljini spuha na koim obrtajima rezonira i kad ulazi u powerband i zaključil da s6 spuh nevalja pa onda ni jedan drugi njihov proizvod?da al ne denes..možda da si brat nicku praskatonu.

kolko ima samo malossi il polini cilindara koi bloknu i cvikaju,al to se ne broji oni su kvalitetni al s6 je poznat po nekvaliteti..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #10 : 08 Kolovoz, 2011, 11:51:27 »
Nisam provukao stotine s6 dijelova,al drzao sam spuh u ruci i nisam corav,a i po forumu se dosta pise o nekvaliteti njihovoj :drunken_smilie:

Videl sam spuh S6 i nemrem reči da je ne kvalitetan, samo nije masivan ko recimo yasuni ili gianelli spuhovi, pa stoga svi zaključujete da je ne kvalitetan  :dontknow:!  

Dok sam sad kupil S6 zvono, kvačilo i karburator dell u S6 pakovanju i sve je odlično! Karburator sam ISTI imal i org dell i mogu reči da je ovaj iz S6 isti sa boljim preinakama, dok za kvačilo nemam riječi...kad ćeš kupit takvo kvačilo buš mi rekel jel to ne kvalitetno :angry7: također i za zvono...ne znam od kud ti to?!

A da piše na plotu piz... ti bi išel gurat kur... u njega?? :icon_thumright:  Štef ti je sve rekel  :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #11 : 08 Kolovoz, 2011, 11:56:17 »
po jednom auspuhu se ti ravnaš?i baš me zanima kaj si mogel videt na njemu da nevalja po izgledu??sigurno si od oka izmjeril konuse i kontra konuse i odma to preračunal po volumenu i duljini spuha na koim obrtajima rezonira i kad ulazi u powerband i zaključil da s6 spuh nevalja pa onda ni jedan drugi njihov proizvod?da al ne denes..možda da si brat nicku praskatonu.

kolko ima samo malossi il polini cilindara koi bloknu i cvikaju,al to se ne broji oni su kvalitetni al s6 je poznat po nekvaliteti..

I dobro sad boli me k**ra* za mene,pitao sam za radilicu a ne casove vaspitanja!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #12 : 08 Kolovoz, 2011, 12:00:25 »
I dobro sad boli me k**ra* za mene,pitao sam za radilicu a ne casove vaspitanja!


za te tvoje bolove su druge institucije a ne forum.
da si vaspitovan nebi pisal nebuloze za s6.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #13 : 08 Kolovoz, 2011, 12:10:25 »
za te tvoje bolove su druge institucije a ne forum.
da si vaspitovan nebi pisal nebuloze za s6.
I pretrazi malo po forumu sta ce rec sve za s6 ::)
Pogotovo za s6 replicu,cilindri su im bili losi,to je sad navodno ispravljeno

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #14 : 08 Kolovoz, 2011, 12:14:43 »
I pretrazi malo po forumu sta ce rec sve za s6 ::)
Pogotovo za s6 replicu,cilindri su im bili losi,to je sad navodno ispravljeno
ne pisi dok sam ne isprobas kakav je,budali cvikne i trophy,a kamo ne alu cyl ::)

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #15 : 08 Kolovoz, 2011, 12:18:18 »
baš nebuloze :drunken_smilie:
imao cilindar i variomat i same pohvale mogu da kežem i opet bi kupio isto da mogu :icon_thumright:
a ove nebuloze sa radilicom,cilidrima i ostalim dijelovima neču uopče komentirat jer i sa ostalim markama se može isto desit :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #16 : 08 Kolovoz, 2011, 12:19:12 »
svako more pisat svakaj..i kad bi se obaziral na rekla kazala ko ti nikad niš nebi stavil na skuter jer uvijek neko posere kaj onaj drugi pohvali i tak ukurug.
pogotovo dok bi svi bili čuneri pa zbog nestručnosti i nedovoljnog vaspitovanja sjebu sami dio pa onda on nevalja.

kaj se tiče s6,imal sam prilike videt i čuti na belici kak radi full s6 mašina na zipu i kak ide i meni je to više nego dovoljno i nejeben uopće koe kaj napisal.
a ti onda ak si takav ziheraš vozi na seriskoj radilici i turpijaj seriski cilindar  :dontknow:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #17 : 08 Kolovoz, 2011, 12:29:04 »
Ljudi ok to sve,mozda su nebuloze sto pricam

Al mene konkretno zanima ta radilica iz prve ruke ako mi neko moze rec

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #18 : 08 Kolovoz, 2011, 12:39:10 »
Ljudi ok to sve,mozda su nebuloze sto pricam

Al mene konkretno zanima ta radilica iz prve ruke ako mi neko moze rec
si ti glup ili se pravis ??? ???
sam ti napisao da sam je imao i vozio i nikakvih problema ::)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #19 : 08 Kolovoz, 2011, 15:10:11 »
Uglavnom je stage6 sranje marka, nisu svi proizvodi al bar pola zbog načina izrade, za mene je to poluproizvod i imam jako loša iskustva s tom markom. A što se tiče auspuha pro replica pa to je smiješno, čak mu i powerband ne valja.
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije