Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: puknuce remena  (Posjeta: 638 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bela_injection

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: leovince rr
puknuce remena
« : 18 Srpanj, 2011, 22:25:34 »
evo samo jedna mala informacija...dali puknuce remena moze izazvat ostecenje na onoj osovini od radilice ili ne..tj.sad ne znam dali je to ili onaj zupčanik jer od ostaraga je bio ostecen,ali je sad osmirglan i ok je..naime jučer pukao remen i mali remen,danas stavio nove i nekako kao da ima lufta kad idem s remenom naprijed nazad..onaj zupčanik se drma malo..kada ga skinemv malo drmam onu osovinu od radilice i ful je cvsrta kad stavim onaj zupčanike i onu vidu ima lufta ali ne znam procijenit dali je do tog zupčanika ili je navoj na radilici sjeban..tako da mozda je neko od vas imao iskustava s tim pa nek se javi..

Offline bahrija

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera stalker
  • Moja Kaciga: tornado
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: puknuce remena
« Odgovori #1 : 18 Srpanj, 2011, 22:49:30 »
evo samo jedna mala informacija...dali puknuce remena moze izazvat ostecenje na onoj osovini od radilice ili ne..tj.sad ne znam dali je to ili onaj zupčanik jer od ostaraga je bio ostecen,ali je sad osmirglan i ok je..naime jučer pukao remen i mali remen,danas stavio nove i nekako kao da ima lufta kad idem s remenom naprijed nazad..onaj zupčanik se drma malo..kada ga skinemv malo drmam onu osovinu od radilice i ful je cvsrta kad stavim onaj zupčanike i onu vidu ima lufta ali ne znam procijenit dali je do tog zupčanika ili je navoj na radilici sjeban..tako da mozda je neko od vas imao iskustava s tim pa nek se javi..

meni u 3mj-3 remena- puklo-prvi put zulo je onaj plastični propeler,..od onda sam imal jebenih problema... tak dugo dok nisam promenil komplet  drugu radilicu s ležajevima..-i zasad je ok..više neam plastični ventilator -nego sam hladjenje skemijal na otvoru za štelanje uljne pumpe-maknul onu gumu-i primjetil sam da skuter  bolje  vuče -nego kad bilo sve zatvoreno(i ventilator-gore),,bilo hladan ili topli istu šusku ima  skut :icon_thumright: :icon_thumright: