Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc  (Posjeta: 2339 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« : 03 Srpanj, 2011, 21:59:42 »
eto kao sta pise u naslovu vidim ih po njuskalu samo me zanima dali ce mi podrzati stick od tele2 za internet tocnije je ovaj proizvod
http://www.dhgate.com/capacitive-screen-10-quot-320gb-windows-7/p-ff8080812ec71e1f012ee93acd547ee9.html





edit: moze i sa android google 2.2 ili 3.0
ako neko ima ili zna iskustva dobro bi mi doslo jer planiram ga kupit mali je i mozes ga svugdje nositi a baterija 3300mah
« Zadnja izmjena: 03 Srpanj, 2011, 22:07:42 massi »

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #1 : 03 Srpanj, 2011, 23:55:24 »
sta nitko se nije susreo sa time ma ima sigurno neko ko je kompjuteras ovdje  :toothy12:

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #2 : 04 Srpanj, 2011, 01:01:37 »
imam ja truze i-pad,ak ces ga koristit za net bjez od nega sve je okk extra ali bogteee napravim vise graatickih greski nego nepismen covijek
peugeot rullezz xD

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #3 : 04 Srpanj, 2011, 01:07:39 »
Iman ja samsung galaxy tab. Nelosa stvar, meni sluzi vise ka router za laptop i u krevetu kad surfan malo prije spavanja, dobia san ga za manje love na produzenje ugovora sa mobilnin interneton i stavia ga u oglasnik jer iman laptop i iphone pa mi nije bila neka potriba, al eto posto su se javljali sami cigani na oglas, odlucia ga radije koristit jednon godisnje ako treba nego dat mukte nekon cigicu.

E sad to je shema vise manje ko mobitel al s dosta vecin ekranon i ima opciju routera i moze se spajat s lcdtv i vrtit hd rezoluciju filmova.

I na njemu mi je android tako da je to vise manje kopija galaxy mobitela s vecim ekranom, a posto iman iphone 4, ic usporedjivat ta dva uredaja je cista ludost, jednostavno sta se tice zavrsne obrade grafike toucha kvalitete slike i brzine, nemoze konkurirat iphoneu i ipadu niti blizu, a ove price da je android bolji od ios4 mogu bit istina nekon ludon hakeru, al prosjecnon korisniku taba i mobitela je ono sta nudi iphone 4 vise nego dosta, tako da me te nek sitnic na tabu nerviraju jer san navika na i4 pa bi nekom da kupuje preporucia prije ipad nego galaxy tab, a ovo sta si ti stavia pojma neman sta je

Al uglavnon ako imas neki jaci smartphone i kompjuter ili laptop tab ti nije potriba bar po meni
e da al vidis ja gledam ulozeno dobiveno jer za 2000kn imat mali tab u zamjenu za laptop je odlican samo me zanima dali prima datoteke od sticka za internet jer ja niti ne igram niti nista surfam po netu i datoteke,ofice i sta bi mi trebalo ako treba isprintati kakva ponuda da se napise a i lagan je i kad slusam mjuzu onda bi si spojio prijenosni hard jer je sve vise manje na njemu pa na ipad-u se to nemoze normalno apple nece dati da se bilo sta ukljucuje na njihov software ali zato su ludi kinezi tu koji su napravili grupaciju joyplus koja ima te tablet pc-e i totalno sta ja trazim ulozeno dobiveno ima 2 porta za usb i ima po meni sve sta treba umjesto laptopa pa sam mislio da ima vec neko na forumu taj kineski ajmo reci "ipad"

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #4 : 04 Srpanj, 2011, 01:11:23 »
imam ja truze i-pad,ak ces ga koristit za net bjez od nega sve je okk extra ali bogteee napravim vise graatickih greski nego nepismen covijek
zato imas kemijsku da tipkas po njemu ili na kraju krajeva ima i tipkovnica bas za to sve sam ja istrazio samo sam mislio da neko ima takvo sta da iznije dojmove jer su mali i odlicni cak vidim ima ih vec sa windows 7 znaci da nije android i vidim da ako se to probije na trziste ovako kupis posebno mini tipkovnicu mislim da ce izumrijet i laptopi i obicni kompovi samo kozna kako se rijesilo zagrijavanje istog uređaja kakvo hlađenje ima i to

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #5 : 04 Srpanj, 2011, 21:05:17 »
e da al vidis ja gledam ulozeno dobiveno jer za 2000kn imat mali tab u zamjenu za laptop je odlican samo me zanima dali prima datoteke od sticka za internet jer ja niti ne igram niti nista surfam po netu i datoteke,ofice i sta bi mi trebalo ako treba isprintati kakva ponuda da se napise a i lagan je i kad slusam mjuzu onda bi si spojio prijenosni hard jer je sve vise manje na njemu pa na ipad-u se to nemoze normalno apple nece dati da se bilo sta ukljucuje na njihov software ali zato su ludi kinezi tu koji su napravili grupaciju joyplus koja ima te tablet pc-e i totalno sta ja trazim ulozeno dobiveno ima 2 porta za usb i ima po meni sve sta treba umjesto laptopa pa sam mislio da ima vec neko na forumu taj kineski ajmo reci "ipad"
Zamjenu za laptop mi pruza i iphone samo s manjim ekranon tako da neznan sta da ti kazen, ali dostojnu zamjenu laptopa ne ocekuj. A jos ic uzimat te kineze.. A neznan, tvoji novci, sretno :icon_thumright:

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #6 : 04 Srpanj, 2011, 21:19:40 »
Nemogu otvorit link pa neznam točno o čemu se radi, ali ako kupuješ nešto od tehničke/finije robe ušparaj si malo para pa kupi provjereno. Nemoj da i ova tema završi kao ona što je dečko kupio kopiju ajfona za 100 evra pa je morao kupit još jedan mobitel da bi mogao i nazvat nekoga.



Offline zwerko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: NEXUS 500
  • Moja Kaciga: Nitro N1200VX
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #7 : 06 Srpanj, 2011, 10:31:10 »
Pa sta nema taj tablet u sebi utor za sim tj vec ugradjen uredjaj za mobilni net, samo ubacis karticu I surfas... 99% sam siguran da ti internet usb stick nece raditi na tome jer on zahtjeva instalaciju software-a da bi radio, a to na android neces instalirati...

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #8 : 07 Srpanj, 2011, 20:47:56 »
evo gledao par dana po stranim forumima to je obicno smece kako je rekao pupo ne prima stick jer je android sta sam i pretpostavljao a i jako se kvare i touch ekran nakon nekog vremena otiđe bar sta decki pisu po forumima sad nemam link od foruma jer sam na drugom laptopu ali znaci opet kinezi sjebali i bacili u prodaju nesto sta nije bas najbolje  :icon_biggrin:
tema moze pod lock  :icon_thumright:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dali neko vec uzimao ili zna sta o tablet pc
« Odgovori #9 : 07 Srpanj, 2011, 22:06:18 »
evo gledao par dana po stranim forumima to je obicno smece kako je rekao pupo ne prima stick jer je android sta sam i pretpostavljao a i jako se kvare i touch ekran nakon nekog vremena otiđe bar sta decki pisu po forumima sad nemam link od foruma jer sam na drugom laptopu ali znaci opet kinezi sjebali i bacili u prodaju nesto sta nije bas najbolje  :icon_biggrin:
tema moze pod lock  :icon_thumright:

kad je kinez ista dobro napravia ;D