Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jače HS1 35w/35w Žarulje ?!  (Posjeta: 1442 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stanevg

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VelikaGorica
  • Moj Skuter: Bmw C 600 Sport
  • Moja Kaciga: LS 2
  • MojSetup: Malossi variomat
  • MojSpuh: Serijala
Jače HS1 35w/35w Žarulje ?!
« : 19 Lipanj, 2011, 20:04:04 »
DAli netko zna di ima za kupiti jače žarulje HS1 35w/35w odnosno sa nekim "xenon" efektom... Naravno da su standardizirane...
Žarulje H4 se neusudim metat jel je far plastičan i bojim se da će se rastopit... Dali netko ima iskustva sa onim H4 kaj imaju diodice !????
Sta se tiče osvjetljenja na skuteru nije loše,ali ako može bolje zašto nee.... Molim neki savjet...
Malossi variomat

Offline tuta125

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 537
  • Spol: Muški
  • Dvije glave su pametnije od jedne.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST - DU
  • Moj Skuter: 4 kotača
  • Moja Kaciga: pojas
Odg: Jače HS1 35w/35w Žarulje ?!
« Odgovori #1 : 19 Lipanj, 2011, 22:28:19 »
Da li netko zna di ima za kupiti jače žarulje HS1 35w/35w odnosno sa nekim "xenon" efektom... Naravno da su standardizirane...
Žarulje H4 se ne usudim metat jer je far plastičan i bojim se da će se rastopit... Dali netko ima iskustva sa onim H4 kaj imaju diodice !????
Sta se tiče osvjetljenja na skuteru nije loše, ali ako može bolje zašto nee.... Molim neki savjet...

na skuterima od 50 ccm ti struja za prednja svjetla ide preko namotaja, a ona dava otprilike 35W, tako da stavljanjem jace zarulje H4 (55W/65W) ti se nece nista dogodit, tj. neces nista ni dobit jer ce ona svejedno svijetlit jacinom cca 35W.
te zarulje sa ledicama ti ne vrijede za osvjetljavanje ceste, one jako svijetle kad gledas u njih ali zapravo daju jako malo svjetla na cestu tako da ti one nece pomoc.
zarulja punjena xenon plinom (ne samo omotana plavim filterom) ne znam je li postoji za tvoj skuter, a i one kvalitetne su dosta skuplje tako da ne znam koliko bi ti se isplatilo.
Ne brže od života, ako misliš bilo gdje, moraš sporije.