Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: f15 preproblematicno!  (Posjeta: 514 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brzi46

  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 220
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: malaguti f15 firefox
  • Moja Kaciga: suomy
f15 preproblematicno!
« : 05 Svibanj, 2011, 23:23:03 »
iso sam mjenjat prijenos...stavljo druge rolice 5.1g,prije 4.7g,centralni vraco serijala jer mi je tvrd bio malo...zute feder. na kvacilo...bla bla kemijam i motor ne ide prek 60 rupu ima...nazad vratim 4.7 i zute ostavim na kvacilu i odjednom se sve sje****,poceo mi je trokirat od neki dan...cudno radi gasi se,da se frgazer nije sj#bo..sta mu je ne ide s mjesta a 87km/h mi je iso na pocetku kad sam ga uzo...kaj da napravim novu svjecu,frgu dole,pomagajte?!?!!

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: f15 preproblematicno!
« Odgovori #1 : 05 Svibanj, 2011, 23:24:43 »
prvo postelaj karb ako ti trokira onda prijenos  :icon_thumright:
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: f15 preproblematicno!
« Odgovori #2 : 11 Svibanj, 2011, 14:24:55 »
iso sam mjenjat prijenos...stavljo druge rolice 5.1g,prije 4.7g,centralni vraco serijala jer mi je tvrd bio malo...zute feder. na kvacilo...bla bla kemijam i motor ne ide prek 60 rupu ima...nazad vratim 4.7 i zute ostavim na kvacilu i odjednom se sve sje****,poceo mi je trokirat od neki dan...cudno radi gasi se,da se frgazer nije sj#bo..sta mu je ne ide s mjesta a 87km/h mi je iso na pocetku kad sam ga uzo...kaj da napravim novu svjecu,frgu dole,pomagajte?!?!!

Crveni centralni mora gore...inace ces imat rupu i probleme. Ili nabavi drugi auspuh.
Prosao sam hrpu kombinacija ....5mjeseci sam se j... sa ustelavanjem i jedino je ta kombinacija koja je radila bez rupe.

Federi na kvacilu za start su bili malo pretvrdi ali mi ih se nije dalo skidat. Znaci trebalo je stavit malo mekse federe da krece sa manje gasa.


Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: f15 preproblematicno!
« Odgovori #3 : 11 Svibanj, 2011, 14:27:26 »
Crveni centralni mora gore...inace ces imat rupu i probleme. Ili nabavi drugi auspuh.
Prosao sam hrpu kombinacija ....5mjeseci sam se j... sa ustelavanjem i jedino je ta kombinacija koja je radila bez rupe.

Federi na kvacilu za start su bili malo pretvrdi ali mi ih se nije dalo skidat. Znaci trebalo je stavit malo mekse federe da krece sa manje gasa.


ma kakav crveni centralni na serijali???????crveni centralni nema sta radit ako nije neki midrace...o kojem se spuhu i variu uopce radi,a di su podloske za vario u toj prici?
« Zadnja izmjena: 11 Svibanj, 2011, 14:29:26 marin18 »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: f15 preproblematicno!
« Odgovori #4 : 11 Svibanj, 2011, 14:41:57 »
ma kakav crveni centralni na serijali???????crveni centralni nema sta radit ako nije neki midrace...o kojem se spuhu i variu uopce radi,a di su podloske za vario u toj prici?

polini speed control,remen od top-a i ovako nesto

http://imageshack.us/photo/my-images/34/big1332zp3.jpg/



Uploaded with ImageShack.us

Podloske za vario  :icon_scratch: nisam siguran da ima.
« Zadnja izmjena: 11 Svibanj, 2011, 14:45:53 marin-w »