Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Honda za 2000 eura?  (Posjeta: 1604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Honda za 2000 eura?
« : 23 Travanj, 2011, 22:40:50 »
ovako zanima me opcenito civic eg ili coupe, vise eg, da nije 1.3 onaj karb nego po mogucnosti s injektorima , jer manje trosi, znaci 1.5 ili 1.6 motor da je ispod 80 kw
e pa sad meni je najdraza linija 93-95 godina, pa sto vi mislite ima li neka da se moze za tu lovu ili malo iznad naci da je motor i limarija ok, tj da nije groblje ili rupa bez dna....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline yamaha-aerox-tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Honda za 2000 eura?
« Odgovori #1 : 24 Travanj, 2011, 18:27:45 »
Po meni, to godište, jako teško. Prava je sreća ako nađeš npr nekog starijeg čovjeka koji ima takav auto, to bi ugl trebalo biti u dobrom stanju.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Honda za 2000 eura?
« Odgovori #2 : 24 Travanj, 2011, 18:49:06 »
eg model ti je od 92 do 95,imas 1.3(75ks karb),1.5 lsi(90ks injektori) imas u coupe verziji 1.5 lsi od 100ks,imas u jajetu(hatch) 1.6 esi,jedna bregasta 125ks,imas naravno top vti model 160ks u sedanu i hatchu...

do 200e moš nać u ok stanju samo treba nac,al da ces nac jaje da nikad nije bilo udareno teško,treba pratit nađe se ali jako teško

probaj nac 1,5 90ks,sasvim ok,a za 200e imas vec i ej modela(96-98) redizajn tog modela(98-00) sumnjam da ces nac za 2000e

u modelu od 96-98 1,4i 90ks,ta mašina ti je nepoderiva,ko na vw tdi...
ima ih par u oglasu po 2000e ,pretežno svi imaju sve osim klime...
dok jaje rijetko koje ima el.podizače...to se da nac al teško,a jaje sa klimom a da nije vti jos teže hehe

prošlu godinu nisam mogo nikakvo dobro jaje nac za uzet,nadam se da ovu godinu bude neka dobra da ju uzmem!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Honda za 2000 eura?
« Odgovori #3 : 24 Travanj, 2011, 18:58:44 »
o ne jos jedan sa tim autom auto mi se svidja ali svaki napaljeni tinejđer to kupuje i onda sprovodi silu sa 90 konja,sretno sa kupovinom  :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Honda za 2000 eura?
« Odgovori #4 : 24 Travanj, 2011, 19:03:18 »
za razliku od ostalih honda sa tih 90ks ide jako dobro...a drnda nije jedan od napaljenih tinejdzera to sigurno

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Honda za 2000 eura?
« Odgovori #5 : 24 Travanj, 2011, 19:05:29 »
o ne jos jedan sa tim autom auto mi se svidja ali svaki napaljeni tinejđer to kupuje i onda sprovodi silu sa 90 konja,sretno sa kupovinom  :icon_thumright:
evo ovako, nemoj se naci u necem uvrijedjen, ali gle, imam 21 godinu, nit sam napaljeni tinejđer, nit cu sprovoditi silu..
to auto inace obozavam, tj tu liniju, novije mi nisu napete, a posto alfu 147 necu zbog problema s varijatorom faze ventila gledam tu hondicu jer mi se stvarno svidja...
imam puno jacih auta kod kuce nego sto bi ona bila, tako da mogu i na njima se ispuhati ako ciljas na to...
ne privlace me druga auta kao ta linija honde, jbg takav sam  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Honda za 2000 eura?
« Odgovori #6 : 24 Travanj, 2011, 20:41:37 »
ma za tebe sam reko sve najbolje sa kupovinom i da mi se svidja taj auto ali jbt tu u zagrebu svaki tinejđer cilja na to,onda glume sprovode silu i tako te stvari briju neki svoj film al dobro iz autoskole iz punta dojdu u ovo i nije lose  :toothy11:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Honda za 2000 eura?
« Odgovori #7 : 24 Travanj, 2011, 20:44:37 »
evo ovako, nemoj se naci u necem uvrijedjen, ali gle, imam 21 godinu, nit sam napaljeni tinejđer, nit cu sprovoditi silu..
to auto inace obozavam, tj tu liniju, novije mi nisu napete, a posto alfu 147 necu zbog problema s varijatorom faze ventila gledam tu hondicu jer mi se stvarno svidja...
imam puno jacih auta kod kuce nego sto bi ona bila, tako da mogu i na njima se ispuhati ako ciljas na to...
ne privlace me druga auta kao ta linija honde, jbg takav sam  :icon_thumright:
gaseru ::)
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio