Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Auspuh na 4t skuteru (Piaggio Fly 50) - koliko se isplati ?  (Posjeta: 1231 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gojko27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Evo da ne stavljam vise postove u staru temu :)
Zanimaju me vasa misljenja glede spuha na 4t skuterima (Fly 50), tu najvise mislim na one koji isporucuju LeoVince i sl proizvodjaci, ali mogu i kvalitetni rucni radovi, ne zanima me nesto sto proizvodi buku na ustrb performansi ( iako sam gledao dobrih filmica skutera sa opakim zvukom :D ) nego protocniji i kvalitetniji auspuh.

P.S.

jos jedna napomena, ovaj skut ima Malossi kit (80 ccm) i multivar pa je to razlog zasto me zanima jer se ovako motor gusi bez protocnijeg spuha  :icon_biggrin:

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Auspuh na 4t skuteru (Piaggio Fly 50) - koliko se isplati ?
« Odgovori #1 : 28 Ožujak, 2011, 17:17:07 »
a u tom slučaju bi ja stavio LV,mislim da ima isti takav i za bautijana i da košta oko 700-800kn...davno ga je jedan lik kupio u kvartu.....nije prebučan,a ljepo se čuje....
:dontknow:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline gojko27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Auspuh na 4t skuteru (Piaggio Fly 50) - koliko se isplati ?
« Odgovori #2 : 28 Ožujak, 2011, 17:38:58 »
aha, nisam uspio naci za LV cijenu tako da bas mi dobro dosla ova informacija  :odlicno:
Tecnigas koji sam ja nasao je 80 EUR u Sloveniji, sve je to tu negdje...
Pitao sam Serdarevica i jos par njih, on prodaje za 1600 kn sto je previse ulaganja za moju kantu, hehe :) a drugi mi je rekao da to ne moze na oj skut :P
jos da netko proda polovnjaka povoljno, super :D